آموزش تزریق ژلفیلر و بوتاکس مرکز آموزش مهارت های کوتاه مدت علوم پزشکی-مهسا امانی

آموزش تزریق ژلفیلر و بوتاکس مرکز آموزش مهارت های کوتاه مدت علوم پزشکی-مهسا امانی

بنابراین این روش برای فرد چندان زمان‌گیر نخواهد بود و نیازی نیست یک روز کامل را برای این کار تعطیل کنید. تزریق ژل یکی از بهترین روش‌ها برای زیبایی بخشیدن به قسمت‌های مختلف صورت و بدن است. استفاده از این روش برای حجم بخشیدن به لب‌ها و اصلاح فرم ظاهری آن‌ها، به ویژه در میان بانوان، بسیار رواج دارد.

  • چنانچه پزشکان در آموزش فیلر لب، انواع تکنیک های تزریق فیلر برای لب مانند لب روسی، لب کلاسیک، حفره در وسط و … را به درستی و اصولی یاد بگیرند، به راحتی می توانند بیماران و زیباجویان خود را در این خصوص راهنمایی نموده و بهترین نتیجه را برای آنها رقم بزنند.
  • البته اگر شما برای انجام تزریق ژل به سبک روسی به یک کلینیک معتبر مراجعه نمایید و این کار را تحت نظر یک پزشک متخصص زیبایی انجام دهید و از مواد اصل و استاندارد برای انجام این کار استفاده شود قطعا استفاده از این روش بیشتر از یکسال می تواند ماندگاری داشته باشد.
  • به همین دلیل هزینه انجام این کار تا حد زیادی به حالت اولیه لب‌های شما بستگی دارد؛ زیرا مقدار ژل مورد نیاز بر این اساس مشخص خواهد شد.
  • این روش باعث افزایش حجم لب ها می شود و به لیفت و بالا کشیده شدن لب بالا و پایین کشیده شدن لب پایین کمک می کند.
  • باید بدانید که لزوما با شبیه کردن لب‌های خود به عروسک، چهره شما هم حالت عروسکی پیدا نخواهد کرد.

جهت انتخاب کیس آموزشی جهت انجام کار عملی با کارشناسان آموزش مشاوره نموده و سلامت جسمی و روحی کامل و نداشتن سابقه بیماری زمینه ای و حساسیت و عدم مصرف دارو و اطلاع از شرح حال زیباجو کامل الزامی میباشد. در برخی کارگاهها شرکت کنندگان میتوانند تحت نظر اساتید روی کیس واقعی کار عملی را انجام دهند و در برخی کارگاهها با استفاده از مولاژ کار عملی آموزش و انجام داده خواهد شد. بله، سرفصل های تمام دوره های آموزشی دترلند، ویژه ورود سریع به بازارکار طراحی شده است. اگر داروی خاصی را استفاده می کنید حتما این مورد را با پزشک متخصص در میان بگذارید تا در این مورد مشاوره لازم را به شما ارائه دهد. طبق نظر متخصصین زیبایی پوست تا زمانی که بی‌حسی از بین نرفته است از خوردن و آشامیدن پرهیز کنید زیرا لبهای شما حسی ندارد و ممکن است در هنگام غذا خوردن لب های شما دچار گازگرفتگی شده و به.

در تزریق ژل با هیالورون پن از سوزن استفاده نمی شود بنابراین احتمال پارگی مویرگ ها، التهاب و کبودی و خون مردگی وجود ندارد. از آن جا که هیالورونیک اسید یک قند طبیعی است که در بدن انسان وجود دارد احتمال حساسیت به آن برخلاف دیگر ژل های موجود در بازار وجود ندارد. علاوه بر آن احتمال خطای انسانی از جمله کج شدن لب و گلوله شدن مواد در یک تزریق ژل لب در انواع مختلف نقطه وجود ندارد. این عمل درمانی به همان میزانی تاثیر خود را حفظ می‌کند که استفاده از روش‌های دیگر افزایش حجم لب قادر به حفظ حالت لب هستند.

مهم است که تزریق دقیقاً قبل از کشیدن سوزن از پوست متوقف شود تا از نشت ژل یا از بین رفتن زیاد سطحی در پوست جلوگیری شود. هدف از این و درمان افزایش نقطه اوج لب ها برای بهبود ظرافت و زیبایی آنهاست، و همانطور که در تصویر زیر هم مشاهده می کنید تکنیک تزریق لب روسی در اندازه لب بر روی کشیدگی و تیزی حاشیه لبها توجه دارد. انسان ها ذاتاً زیبایی را دوست دارند و زیباترین چهره هر فرد در طول سال های جوانی او می باشد.

دوره تزریق ژل و بوتاکس برای چه کسانی مناسب می باشد؟

به این شکل که صبر کنیم تا ژل تزریق شده در محل خود تثبیت شود و ببینیم لب چه حالتی می‌گیرد. افزایش حجم تدریجی باعث می‌شود که توجه اطرافیان نیز بیش از اندازه جلب نشود و به قولی نفهمند که ژل تزریق کرده‌اید. آیا اهل تحقیق هستید ؟ پزشکان با تجربه اغلب سالها در این زمینه فعالیت داشته اند .

مدت زمان دوره آموزش تزریق بوتاکس چقدر است؟

پزشک معالج باید اولا” شناخت دقیق و کافی‌ از ساختمان پوست و اجزای صورت داشته باشد. ثانیا” به تکنیک این روش که شامل محل مناسب، مقدار تزریق و قرار دادن این مواد در لایه های‌ مناسب پوستی است کاملا” آشنا باشد. در میان روش‌های زیبا سازی صورت، پروسه‌های حجم‌دهی امروزه بیش از هر دوره‌ی دیگری مورد توجه قرار گرفته‌اند. در حال حاضر استفاده از روش‌های مختلفی برای حجم دهی به لب‌ها و برجسته سازی آنها در بین بانوان به ویژه جوانان رواج یافته است. همان‌طور که از نام این مدل مشخص است؛ لب‌های شما پس از تزریق، حالتی شبیه به لب‌های عروسک باربی پیدا می‌کنند.

بعد از اینکه طرح کلی لب ها مشخص شد، مقداری فیلر نیز به درون لب تزریق می شود تا حجم آنها را پرتر نشان دهد. هنگام انجام تزریق ژل روسی، متخصص پوست باید هم به لب بالایی و هم به لب پایینی دقت کند. در حالی که تمرکز اصلی اجرای فیلر بیشتر بر روی لب بالایی است، اما گاهی برای دستیابی به تقارن بیشتر و ظاهر طبیعی ناحیه دهان، تزریق فیلر برای لب پایینی نیز انجام می شود. می‌توان مهم‌ترین مزیت تزریق فیلر لب روسی را مانند سایر اقدامات زیبایی، تأثیر مثبت آن در زیبایی ظاهر و اعتمادبه‌نفس افراد دانست.

در تزریق ژل آلیاکسین مواد تشکیل دهنده این فیلر حداکثر 9 ماه باقی می ماند و البته در مواردی ماندگاری آن یک سال نیز گزارش شده است که کمتر برای ناحیه لب اتفاق می افتد. چنانچه علاوه بر افزایش حجم از بین بردن چین‌های سطحی و عمقی همراه نیز مدنظر باشد، می‌توان تزریق پرکننده و تزریق بوتاکس را توأما نیز انجام داد که نتایج بالینی خوبی به همراه دارد. به علاوه، معمولا مقداری تورم نیز پس از تزریق وجود دارد که در روزهای اولیه به صورت واضح مشخص نیست که این تورم ناشی از تزریق و یا نتیجه ورود ژل و پرکننده به لب می باشد . همچنین برای ژل های موقت نیز، مقداری زمان جهت ادغام مواد پرکننده با بافت لب لازم است. به خاطر داشته باشید که پس از تزریق حتما مقدار زیادی آب به صورت روزانه مصرف نموده و دستورالعمل های ویژه پزشک خود را برای مراقبت های پس از تزریق فراموش نکنید.

توسط Lei Jun

Lei Jun