آیا انتقال از MI 11T Pro به OPPO Reno 8 Pro، ارتقاء یا کاهش است؟ نظرات شما لطفا : شیائومی


بنابراین من کاملاً عاشق استفاده از 11T Pro هستم، صفحه نمایش عالی است، نسبت صفحه نمایش به بدنه و همه چیز برای من مناسب است، دوربین ها فوق العاده هستند، حتی از حسگر اثرانگشت نصب شده در کناری که به خوبی کار می کند لذت می برم. همانطور که گفته شد من در اسکنرهای صفحه نمایش را ترجیح می دهم. و تلفنی که در نظر دارم به روز رسانی کنم، یک صفحه نمایش دارد و حتی نسبت صفحه نمایش به بدنه بهتری دارد. آن OPPO Reno 8 Pro است.

Reno 8 Pro بهبودهایی را نسبت به 11T Pro به ارمغان می‌آورد، مانند قابلیت‌های ویدیو در شب و دوربین 32 مگاپیکسلی در جلو. با این حال، یکی از چیزهایی که کل تجربه را با شیائومی برای من پایین می آورد، MIUI است، این فقط یک پوسته زباله است، بیایید در اینجا صادق باشیم!

منظورم این است که انتخاب ویجت در رام گلوبال شوخی است، من موتورولا Moto G10 بودجه 100 دلاری داشتم و حتی ویجت های بهتری نسبت به 11T Pro 500 دلاری من داشت. بنابراین MIUI به نظر من واقعاً مزخرف است. و به هیچ وجه به نظر نمی رسد که MIUi در حال تغییر طراحی اساسی باشد. من قبلاً در YouTube افرادی را دیده ام که MIUI 14 China بتا را روی تلفن های خود اجرا می کنند و صادقانه بگویم که این فقط MIUI 13 با تغییرات کوچک است.

من شیفته ColourOS و ژست‌های حرکتی کل صفحه برای باز کردن دوربین یا جابجایی چراغ قوه و غیره هستم. سیستم عامل رنگی مایل‌ها بهتر از MIUI به نظر می‌رسد. همانطور که گفته شد، Reno8 Pro به نوعی گران است. من از اینکه الان مجبور باشم یک گوشی جدید بگیرم و 500 دلار خرج کنم متنفرم. و من فقط امیدوارم MIUI به سرعت بهبود یابد یا به طور جدی در حال بررسی آن هستم.

بنابراین در نتیجه این داستان من است. پیشنهادات شما چیست؟ آیا امیدوارید که MIUi 14 خوب باشد؟


منبع: https://www.reddit.com/r/Xiaomi/comments/zjqswr/would_it_be_an_upgrade_or_a_downgrade_moving_from/

توسط Lei Jun

Lei Jun