آیا باید مدیریت کمپینهای گوگل ادز خود را به آژانس تبلیغاتی بسپاریم؟

در صورت قرار داشتن IP خود در این لیست آن را حذف کرده و تغییرات را ذخیره کنید. به علت داشتن کاربران زیاد و اجرای منظم و ایدههای خلاقانه بزرگترین برندهای ایران از این وبسایت برای تبلیغات خود استفاده میکنند. Sales: هدف کمپین در این گزینه فروش آنلاین، فروش از طریق اپلیکیشن، فروش تلفنی یا فروش در فروشگاه تعریف میشود. در این میان صاحبان کسب و کارهای آنلاین، بیش از دیگر فعالان این حوزه تاثیر تحریمها را درک میکنند. این نوع از تبلیغات به شما امکان میدهد که در بزرگترین شبکههای تبلیغاتی گوگل، اپلیکیشن خود را در معرض نمایش میلیونها کاربر قرار دهید. آمار تعداد نصب اپلیکیشن واقعی بوده و بر اساس کاربران حقیقی که نرم افزار را نصب کرده اند نشان داده می شود. این بدان معناست که گوگل با توجه به آنچه بیشترین دانلود برنامه را دارد، پیشنهادهای شما را تنظیم میکند و تبلیغ را نشان میدهد. 4. محتوای نامناسب: گوگل ادوردز اجازه تبلیغ به سایت هایی با محتوای نامناسب را نمی دهد. با ورود به سایت یا اپلیکیشن دیوار باید شهر مورد نظر را انتخاب کنید و تمام نتایج آن شهر را مشاهده نمایید. تبلیغات اپلیکیشن در گوگل یا Google Universal App ، یک ابزار تبلیغاتی قدرتمند است که گوگل در اختیار بازاریابان دیجیتال قرار داده است تا در سادهترین روش بتوانند برنامه های کاربردی خود را به کاربران معرفی کنند.

در آگهی و تبلیغات در گوگل به راحتی می توانید در صورت نیاز از هر شهر یا منطقه یا محله ای با ثبت آگهی و سئوی منطقه ای که تیم ژنوس برای شما انجام خواهد داد ، از آگهی گوگل Google جذب مشتری داشته باشید. همچنین ممکن است مکان موردنظر در لیست مکان های منفی کمپین قرار گرفته باشد.برای اطلاع از این موضوع می توانید بر روی گزینه LOCATIONS از منوی سمت چپ کمپین، کلیک کرده و سپس تب EXCLUDED را انتخاب نمایید تا مکان های نگتیوشده برای شما ظاهر شوند. برای اطلاع و رفع این مشکل به SETTINGS کمپین خود رفته و در صفحه باز شده بر روی عبارت ADITIONAL SETTINGS کلیک کرده و گزینه IP Exclusions را انتخاب کنید. پس از این پیغام اکانت شما ساسپند شده و دیگر نمی توانید تبلیغات خود را ادامه دهید. می توانید کمپین های خود را برای بهینه سازی بیشترین تعداد کاربران جدید تنظیم کنید. این امکان محدود سازی تا سقف 500 آدرس IP وجود دارد. نکته: با توجه به دقیق نبودن پیش بینی قیمت هر کلیک برای کلیدواژه های فارسی لطفا این مورد را با دقت انجام دهید تا بتوانید هزینه های کمپین را کنترل نمایید. همانطور که در روش ساده هم اشاره کردیم، در روش پیشرفته نیز یک پیش نمایش برای تبلیغ در حال ساخت وجود دارد که باعث می شود کار طراحی راحت تر شود.

در تبلیغات گوگل هزینه ها توسط خود گوگل مدیریت میشوند و از این نظر مناسب است که هزینه های غیر معقولی از تبلیغ دهندگان دریافت نمیشود. مقدار هزینه کلیک برای نمایش تبلیغ در صفحه اول پایین تر از حد مجاز است. در ابتدا بهتر است با ساختار کلی تبلیغ در گوگل آشنا شوید. نکته اول: برای دریافت بازخورد بهتر و صرف هزینه کمتر، تنها ساعاتی را در تبلیغات تنظیم کنید که توانایی پاسخگویی و ارائه خدمت به مشتریان را داشته باشید. در این مقاله چگونگی پرداخت هزینه تبلیغات گوگل ادز را آموختید. در این جلسه اعضای شورای عالی فضای مجازی تصمیم گرفتند که ارائه خدمات دولت روی شبکههای پیامرسان داخلی افزایش یابد و خدماتی از قبیل مرورگرهای داخلی و موتورهای جستجوی داخلی نیز راهاندازی شوند.

با توجه به حساسیت خاصی که در این زمینه وجود دارد، بسیاری از افراد به دنبال آن هستند که از گوگل ادز بدون تحریم بهره ببرند. در گوگل ادز شما می توانید برای نمایش تبلیغات خود برنامه زمان بندی تنظیم کرده و نمایش تبلیغات را محدود به ساعات خاصی از شبانه روز نمایید. اسم شهر یا مکان خاصی را جستجو می کنند. دارد. بنابراین حتی اگر هدف شما 90٪ یا 100٪ باشد بعید است بدون تعداد بازدید و کلیک بسیار زیاد به آن برسید. برخلاف سایر استراتژیهای بازاریابی، تبلیغات گوگل باعث میشود فقط برای تبلیغاتی که افراد روی آن کلیک میکنند، هزینه پرداخت کنید.

ممکن است هزینه هر کلیک نیز 1 دلار باشد، یعنی روزی 10 کلیک بر روی تبلیغتان. در هر دو مدل تبلیغات مطابق با پیشنهاد قیمتی شما بهینه سازی می شود اما در مدل CPI از یک روش قیمت گذاری استفاده میشود در حالی که در مدل CPA هزینه ها بر اساس اقدامات درون برنامه ای محاسبه میشود. اکثرا آن ها تمام مراحل اجرای کمپین و اقدامات لازم را خودشان ترتیب می دهند و در این صورت است که ریسک کمتری برای مشتری به همراه خواهد داشت. این سؤال مطرح است که با توجه به این بازار شدید رقابتی شاید فکر کنید که نمی توانید از این تبلیغات نتایج قابل قبولی کسب نمایید و شانسی نخواهید داشت.

چنانچه سوالی در این خصوص دارید، با ما تماس بگیرید. ما در ساناسل با تجربه سالانه ای که در امور تبلیغات با صنایع مختلف داشته ایم، می دانیم که چطور می توانیم تبلیغاتتان را به بهینه ترین روش مدیریت کنیم. مدیریت هزینه هایتان را به شخصی بسپارید که از کار با گوگل ادوردز آگاهی داشته باشد و بداند که چطور می تواند با کمترین صرف هزینه بهترین نتیجه را ارائه دهد. در این پلنها انواع کمپینهای گوگل ادز با توجه به اهداف و خواستههای مشتریان جی ادز ایجاد شده و سعی میشود هزینه کلیک یا کانورژن کاهش یابد و تبلیغات تنها برای کاربران هدف نمایش داده شود. این سایت همچنین می توان گفت یکی از بهترین سایت های تبلیغاتی رایگان است. در واقع شما میتوانید ریسک این اتفاق را به آژانس تبلیغاتی منتقل کنید. در این مقاله به نحوه عملکرد تبلیغات اپلیکیشن در گوگل می پردازیم. با استفاده از سایت و اپلیکیشن پسکوچه شما میتوانید چندین جستجوگر امن مانند موتور جستجوی Brave یا موتور جستجوی DuckDuckGo را دانلود و استفاده کنید. تا پیش از این آنها مجبور بودند تا تبلیغات خود را به شیوه های دیگری مانند کمپین سرچ ، تبلیغ بنری ، تبلیغ یوتیوب و …

همانطور که اشاره شد گوگل بابت نشان دادن تبلیغ شما هیچ هزینه ای دریافت نمی کند ولی اگر فردی روی ادوردز شما کلیک کند این مسئله باعث کسر هزینه ای از حساب گوگل ادز شما خواهد شد. با نمایش نتایج اگر تبلیغات شما در بین موارد نمایش داده شده قرار دارد، مشکلی در اجرای تبلیغ وجود ندارد اما اگر اینطور نیست مواردی وجود دارد که میتوان بعد از بررسی آنها به دلایل عدم نمایش پی برد. با توجه به اهمیت این موضوع، سعی میکنیم در این مقاله به بررسی تمامی مواردی که باعث عدم نمایش تبلیغ در گوگل می شوند، بپردازیم. از دوره ریاست جمهوری محمود احمدینژاد در سال ۱۳۸۴ تا به امروز، این چندمینبار است که بخشهایی از حاکمیت تصمیم به تبلیغ و الزام کاربران به استفاده از حستجوگر بومی میگیرد. به نظر میرسد که همزمان با ایجاد این محدودیت تازه حاکمیت بار دیگر به سراغ طرح شکست خورده الزام کاربران به استفاده از پلتفرمهای بومی برود. برای افزایش بازدید مفید، برنامههای خود را برای کشورها و زبانهای بیشتری بومی سازی کنید. نسخههای APK این برنامههای مخرب هنوز در گوگل موجود است. از این رو محقق Ingrao میگوید: کلاهبرداران صفحات فیسبوک و اینستاگرام زیادی را ایجاد کردهاند تا از طریق آنها به تبلیغ برنامههای اندرویدی خود پردازند.

این نوع از تبلیغ به علت مشابهت فرمت تبلیغ با محتوای سایت انتشار دهنده، تبلیغات همسان یا Native گفته می شود. در حالیکه این کلمه چندان هدفمند و مناسب نیست و بعید است منجر به فروش بشود. حالا فرض کنیم که شما حدود 200 کلمه کلیدی را هدف گرفتهاید. از ملاک های تعیین نمره کیفیت بالا می توان به استفاده از کلیدواژه ها در متن تبلیغ، سرعت بالا و ریسپانسو بودن سایت، استفاده از کلمه ی کلیدی در متا تگ ها و در نهایت نسبت کلیک به نمایش تبلیغ (CTR) اشاره کرد. در واقع آگاهی و اطلاع رسانی از یک محصول توسط تبلیغ و بازاریابی میتواند آن محصول و کالا را به خوبی به مخاطبین معرفی کند و شناخت هرچه بیشتر مردم از یک محصول اعتماد آنها را جلب کرده و در نهایت به خرید تبدیل میشود. در این مورد نیاز به انجام کار خاصی نیست و متن تبلیغ پس از طی کردن فرآیند احتمالا تایید خواهد شد.

اگر این کار در کمپین شما انجام گرفته باشد شما قادر به مشاهده تبلیغ در نتایج نخواهید بود. افراد اعم از سازمان های بزرگ دولتی ، سازمان های خصوصی و حتی وب سایت های کوچک می توانند در این سایت برای کسب وکار خود تبلیغ داشته باشند. اساس کار این قابلیت الگوریتمهای هوشمند هستند بر اساس آنچه که گوگل ادعا میکند تغییرات انجام شده توسط این متخصصان منجر به هزینه بیشتری برای شما نخواهد شد. هرچند باز هم امکان تغییر در هزینه ها هست، چون شما از قیمت های پیشنهادی رقبا و امتیاز کیفیت تبلیغاتشان اطلاع ندارید و ممکن است هزینه نهایی یا کمتر و یا بیشتر از مبلغ پیشنهادی خودتان باشد. اگر در ساعات تنظیم شده قرار ندارید طبیعتا تبلیغ نمایش نخواهد داشت. امیدواریم با بررسی موارد ذکر شده بتوانید مشکلات احتمالی پیرامون عدم نمایش تبلیغ در گوگل ادز را برطرف نمایید. در مرحله بعد یا باید یک حساب گوگل ایجاد نمایید و یا در صورت داشتن یک حساب گوگل، اطلاعات آن را وارد نمایید.

شاید بگویید من که همه ی موارد بالا را می دانستم و در صفحه فرود تبلیغ در گوگل خود آورده بودم اما مشتریان زیادی جذب نکرده ام. مثلا در برخی نمونهها ممکن است اختصاص بودجه بیشتر، تنها راه برای بالا رفتن رتبه تبلیغ باشد؛ اما در بعضی موارد نیز این موضوع صادق نیست. در تصویر بالا، کاربر در حال تماشای ویدیو در سایت یوتیوب است که در روی ویدیو و بالا سمت راست سایت میتواند تبلیغات بنری را مشاهده کند. در این صفحه روی عبارت Start Now کلیک کنید. با انجام این کار گوگل متنها را بصورت چرخشی نمایش داده و شما میتوانید از میزان عملکرد متنها آگاهی یابید. در ضمن این امکان وجود دارد که تبلیغات در روز یا ساعات خاصی، قادر به نمایش نباشد. در تنظیمات پلتفرم گوگل ادز شما قادر هستید تا تبلیغات خود را تنها در دیوایسهای مورد نظر نمایش دهید به عنوان مثال می توانید نمایش تبلیغات را تنها به موبایل ها و تبلت ها محدود نمایید. توجه نمایید که در تبلیغات کلیکی به ازای هر کلیک شما هزینه پرداخت مینمایید این بدین معناست که کلیک های تکراری و تقلبی برای شما هزینه ای ندارد، در واقع سرویس ادوردز از محبوب ترین سرویس های مدل ppc است که با واژه ی ad در کنار سایت ها ظاهر میشوند.

در این بخش زبان مورد نظر را بر روی PERSIAN و کلیدواژه خود را در قسمت سرچ وارد و جستجو نمایید. در واقع صاحبین کسب و کارها تنها هزینه تبلیغی را پرداخت میکنند که مشتریان بالقوه روی پیوند آن کلیک میکنند. این یک سیستم به صورت تبلیغات کلیکی است، یعنی پرداخت هزینه تبلیغات به ازای کلیک PPC یا Pay-per-click محاسبه میشود. با نزدیک شدن به سقف اعتبار در نظر گرفته شده برای کمپین این پیام ظاهر خواهد شد. در جلسه شورای عالی فضای مجازی که سهشنبه ۲۱ تیر ۱۴۰۰ به ریاست سیدابراهیم رئیسی تشکیل شد، تصمیم گرفته شد که خدماتی از قبیل مرورگرهای داخلی و موتورهای جستجوی داخلی راهاندازی شوند. این صفحات معمولا در اندازهای کوچکتر از صفحهی استاندارد مرورگرهای اینترنتی هستند و با لود شدن صفحهی اصلی، آنها نیز بهطور اتوماتیک باز میشوند. در این قسمت لیست تمامی IPهای مسدود شده را مشاهده میکنید. اگر این وضعیت را مشاهده می کنید احتمالا از کلیدواژه های طولانی و یا کلیدواژه هایی که کاربران خیلی تمایلی به سرچ آنها ندارند استفاده می کنید.

مکان: کسانی که در یک قاره، کشور، شهر یا حتی محله زندگی میکنند.دستگاه: کسانی که از کامپیوتر، تبلت یا خدمات گوگل ادز گوشی استفاده میکنند. در این قسمت میتوانید هر لینکی که مدنظر دارید را اضافه نمایید، مثلا صفحه هر محصول و یا تماس با ما و یا درباره ما و یا هر صفحه دیگری که امکان لینک دادن به صفحه را داشته باشد را میتوان قرار داد. اما قبل از آن به توضیحی مختصر درباره این روش تبلیغاتی می پردازیم. به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، عیسی زارعپور در حاشیه نشست هیات دولت درباره خبر فعال شدن قفل کودک مدعی شد که «یکی از نگرانیهای جدی خانوادههای ایرانی محدودیت در دسترسی به برخی محتویات است که در جمهوری اسلامی هم ممنوع هستند.» او بدون اینکه منبعی برای این ادعای خود ارائه کند تایید کرد که وزارت ارتباطات با همکاری ارائهدهندگان اینترنت در ایران در فعال کردن حالت جستوجوی امن به صورت پیشفرض نقش داشته است. با توجه به این امر جستوجوی برخی محتواهای اینترنتی بدون فیلترشکن برای کاربران ایرانی ناممکن شده است.