آیا Mi 11 Lite 5G من برای همیشه از بین رفته است؟ : شیائومی


بنابراین، با زمینه کامل، امروز به نسخه هفتگی جدید MiuiMix به روز کردم. اکنون، این اولین بار نیست که نرم افزارهای سفارشی را در اندروید به روز می کنم یا با آن سر و کار دارم، اما در واقع خودم کاری انجام ندادم.
من صبح زود آپدیت کردم و مشکلی نیست، من تمام این روز را به طور معمول از تلفن استفاده می کردم، اما دقایقی پیش، وقتی از فیس بوک استفاده می کردم، همه چیز یخ زد، و فکر کردم خوب است، سعی می کنم اجباری تنظیم مجدد کنم. خوب این کار نکرد، فقط سیاه شد و مرد؟ این اجازه نمی دهد که من به اجبار مجدداً راه اندازی کنم، یا آن را روشن کنم، یا شارژ کنم، یا حتی آن را به کامپیوتر وصل کنم، فقط از بین رفت. در واقع، حتی به من نشانی نداد که خاموش است (معمولاً می لرزد)، فقط از صفحه یخ زده فیس بوک به سیاهی تبدیل شد.

آیا این مشکل توسط یک تکنسین قابل رفع است؟ (می‌دانم که گارانتی ندارد، اما تکنسین‌های پولی «غیر رسمی» زیادی وجود دارد) یا آیا اکنون وزن کاغذ زیبایی دارم؟

خیلی بد است، زیرا من در واقع هیچ کاری انجام ندادم، در گذشته من گوشی‌ها را با جابجایی تصادفی کابل هنگام به‌روزرسانی، یا آجرهای نرمی داشتم که به راحتی تعمیر می‌شوند، اما این چیزی نیست که در اینجا اتفاق افتاده است، من قبلاً به طور معمول از آن استفاده می‌کردم. تازه مرد، ظاهراً یا رام یا فیس بوک بدون هیچ دلیلی غیر از خرابی گوشی من را کشته است.


منبع: https://www.reddit.com/r/Xiaomi/comments/x4fhv7/has_my_mi_11_lite_5g_died_permanently/

توسط Lei Jun

Lei Jun