ابزار باز کردن قفل حساب Mi را دانلود کنید و تأیید حساب Mi را دور بزنید


به دنبال ابزار Mi Account Tool و Bypass / Remove Mi Cloud Verification را دانلود کنید، پس شما در مکان مناسب هستید. ابزار باز کردن قفل حساب Mi با همه سازگار است شیائومی گوشی های هوشمند Mi و Redmi که روی رام MIUI اجرا می شوند.

ابزار باز کردن قفل حساب Mi را دانلود کنید

همه دستگاه های شیائومی با حساب Mi ارائه می شوند (نحوه ایجاد اکانت Mi) با آنها مرتبط است که به شما امکان می دهد از تمام موارد مهم شما از جمله مخاطبین، صدا، ویدیو، پیام ها، تصاویر، یادداشت ها و بسیاری موارد دیگر نسخه پشتیبان تهیه کنید. زمانی که کاربران یک گوشی Mi جدید بخرند و بخواهند تمام داده ها را از تلفن قدیمی دریافت کنند، این واقعاً مفید خواهد بود. تنها کاری که باید انجام دهید این است که اعتبارنامه ورود به حساب Mi موجود خود را در تلفن همراه جدید خود وارد کنید و داده ها به طور خودکار با گوشی جدید شما همگام سازی می شوند. واقعا باحال نیست؟

شناسه حساب MI رمز عبور گم شده – چه باید کرد؟

فرض کنید به دلیل خاصی دستگاه MIUI خود را به تنظیمات کارخانه بازنشانی کرده اید. در این حالت، برای همگام سازی تمام داده های Mi Cloud، باید مجدداً اطلاعات ورود به حساب Mi را وارد کنید. اگر رمز عبور را به خاطر نمی آورید، به سادگی روی ” ضربه بزنیدفراموشی رمز عبور“. این به شما کمک می کند تا به حساب Mi خود بازگردید. اما کاربرانی نیز هستند که بنا به گزارش ها، شناسه حساب Mi و رمز عبور را از دست داده اند. در این شرایط، کاربران باید ابزار Mi Account Unlock Tool و Bypass Mi Cloud Verification را دانلود کنند. این یکی از ایمن ترین روش ها بدون ابطال گارانتی تلفن است.

ابزار باز کردن قفل حساب Mi چیست؟

ابزار Unlook Account Mi نرم افزار ویژه ای است که برای حذف یا دور زدن تأیید اعتبار Mi Cloud هر زمان که ورود و رمز عبور حساب کاربری Mi را فراموش کردید توسعه یافته است. با استفاده از این ابزار، کاربران MIUI می توانند حساب Mi را دور بزنند یا حساب را غیرفعال کنند. همچنین برای رفع خطاهایی مانند “این دستگاه ممکن است با حساب Mi موجود مرتبط باشد“. می توانید این نرم افزار را بر روی آن نصب کنید ویندوز 11، ویندوز 10، ویندوز 7 / 8.1 / 8 / ویستا / XP و Mi Account را از گوشی شیائومی خود حذف کنید.

ابزار باز کردن قفل حساب Mi را دانلود کنید

از اینجا دانلود کنید

نحوه استفاده از Mi Account Unlock Tool

کاربران گوشی های هوشمند شیائومی می توانند به راحتی با این جعبه ابزار Mi Account Unlock بازنشانی کارخانه ای یا دور زدن حساب Mi Cloud را انجام دهند. باید به سادگی دستگاه را بوت کرد حالت بازیابی و سپس مراحل ساده ما را برای باز کردن قفل حساب Mi دنبال کنید.

1. ابتدا دانلود کنید جعبه ابزار باز کردن قفل حساب Mi از قسمت بالا دانلود به کامپیوتر شما.

2. فایل .zip را اکسترکت کرده و “exe” فایل به عنوان مدیر.

3. دستگاه خود را بوت کنید حالت بازیابی. برای انجام این کار، باید ” را فشار داده و نگه داریدافزایش صدا + پاور” کلید

4. دستگاه خود را با استفاده از کابل USB استاندارد به رایانه متصل کنید.

بوت حالت فست بوت mi

5. به ابزار Mi Account Unlock Tool بروید و روی ” ضربه بزنیداطلاعاتبرای تأیید اینکه آیا دستگاه متصل است یا خیر.

توجه: اگر نمی توانید اطلاعات دستگاه را در پنجره گزارش ابزار مشاهده کنید، به این معنی است که دستگاه توسط نرم افزار شناسایی نمی شود. مطمئن شوید که دستگاه خود را دوباره وصل کرده اید یا درایورهای USB مناسب شیائومی را نصب کنید.

7. در نهایت باید بر روی ” کلیک کنیداکانت Mi را دور بزنید“.

اطلاعات ابزار باز کردن قفل حساب Mi

8. دستگاه به طور خودکار راه اندازی مجدد می شود.

تبریک می گویم! تو موفق شدی با استفاده از ابزار باز کردن قفل حساب Mi، تأیید حساب Mi را باز کنید یا دور بزنید.

همین! اگر در مورد آموزش بالا سوالی دارید، در زیر نظر دهید. ما با اکثر راه حل های ممکن باز خواهیم گشت.

همچنین ممکن است دوست داشته باشید – چگونه از داده های خود در Xiaomi Mi Cloud محافظت کنیم

برنامه Mi Cloud Desktop را برای Windows، Mac دانلود کنید- به عکس‌ها، مخاطبین، پیام‌های Mi خود در رایانه شخصی دسترسی داشته باشید


منبع: https://xiaomiadvices.com/download-mi-account-unlock-tool-bypass-remove-mi-account-verification/

توسط Lei Jun

Lei Jun