ارزانترین فروش پروژکتور قابل حمل XGIMI MoGo Pro+ در AliExpress

چرا وقتی کار می کند دستور غذا را تغییر دهید؟ بار دیگر، برند Harman/Kardon از جنبه خوب پروژکتور MoGo Pro+ مراقبت می کند. با این حال، دو بلندگوی داخلی 3W انتظارات را برآورده نمی کنند. اولین نکته منفی مربوط به بیس است که به اندازه کافی وجود ندارد. دوم این که صدا قوی نیست و برای شنیدن صداهای فیلم به سرعت باید یک بلندگو وصل کنید. غوطه ور شدن صدا حتی با در نظر گرفتن این که یک پروژکتور متحرک است، چندان رضایت بخش نیست.

صدای فن

نمی توان شباهت ظاهری این مدل را با برادر بزرگش به همین نام مشاهده کرد. این ظاهر جمع و جور اما ظریف MoGo Pro را بازتاب می دهد و رنگ مشکی را در اینجا انتخاب می کند و بر ظاهر لوکس آن تأکید می کند. البته این دستگاه یک پروژکتور قابل حمل است و ابعاد آن بر همین اساس است. ابعاد آنها 14.6×10.5×9.4 سانتی متر و وزن آن 0.9 کیلوگرم است. همیشه به راحتی می توانید آن را در طول سفر یا گردش در طبیعت با خود ببرید. قسمت پایین MoGo Pro+ دارای یک پایه تاشو است که به شما امکان می‌دهد زاویه پرتاب را تا 30 درجه تنظیم کنید تا بتوانید ارتفاع را بدون سه پایه کمی تنظیم کنید. قاب یکپارچه قابل جمع شدن است و در صورت عدم استفاده می توان آن را در پایین نگه داشت.

نمایش دادن

مشاهده بسیار ساده است. ما آن را نمی شنویم! چه برای مشاهده یک تصویر یا یک ویدیو، این مدل از 30 دسی بل تجاوز نمی کند. و اگر نور خروجی را روی حداکثر تنظیم نکنید، حتی ساکت تر خواهد بود! پروژکتور با صدای فن خود حتی در نزدیکی شما قابل توجه نخواهد بود. این را مشتریانی نیز تأیید می کنند که از سکوت او شگفت زده شده بودند.

همچنین بخوانید: 5 لپ تاپ برتر بازی برای سال 2022: برای بازی های سطح بالا کافی است

حکم و خرید

را پروژکتور XGIMI MoGo Pro+ همراه با قولی است که محدودیت ها را پشت سر می گذارد. MoGo Pro به دلیل ظرفیت بیش از اندازه کافی برای تسخیر همه مخاطبان، پیش از این یکی از مدل های شاخص برند Xgimi بود. با وجود این، سازنده پروژکتورهای خود را نوآوری و اصلاح می کند تا حتی بیشتر نیازهای عمومی را برآورده کند و قابلیت های مدل ها را بهبود بخشد.

XGIMI MOGO Pro را در AliExpress خریداری کنید XGIMI MOGO Pro+ را در AliExpress خریداری کنید


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/09/25/xgimi-mogo-pro-portable-projector-sales-cheapest-at-aliexpress/

XGIMI MOGO Pro را در AliExpress خریداری کنید XGIMI MOGO Pro+ را در AliExpress خریداری کنید

طرح

کنترل از راه دور دارای یک میکروفون است و می توانید با فشردن یک دکمه، صدا را با دستیار گوگل کار کنید. جدیدترین فیلم پرفروش را جستجو کنید، نمایشی را اجرا کنید، بازی را راه اندازی کنید و موارد دیگر. سهولت استفاده بیشتر بهبود یافته است زیرا از مشکل وارد کردن کاراکترها جلوگیری می کند.

300 لومن ANSI

هنگام انتخاب یک پروژکتور، روشنایی یک ویژگی بسیار مهم است، در ترکیب با فاصله طرح ریزی و حداکثر قطری که می خواهید به دست آورید. این پروژکتور دارای روشنایی 300 ANSI لومن است که نشان می‌دهد پروژکتور چقدر نور می‌تواند در یک اندازه سطح مشخص ارائه کند. قاعده کلی نشان می دهد که پروژکتورهای “روشن تر” در اتاق هایی با نور کافی یا چندین منبع نور ترجیح داده می شوند، در حالی که پروژکتورهای “تاریک تر” در اتاق های تاریک مناسب هستند.

کنترل صدا

انتخاب بین MoGo Pro و MoGo Pro+بنابراین، بستگی به استفاده ای دارد که قصد دارید از آن استفاده کنید. اگر در حین رفت و آمد، کمپینگ یا موارد دیگر از پتانسیل کامل آن استفاده کنید، جنبه کاربردی MoGo Pro+ بسیار مفید خواهد بود. اگر قرار است فقط در خانه از آن استفاده کنید، نیازی به انجام هزاران تنظیم ندارید تا این مدل برای شما حیاتی نباشد. با این حال، اگر کیفیت تصویر برای شما مهم است، MoGo Pro+ هنوز کمی بالاتر از مدل قبلی خود است. در صورت تمایل به خرید، روی دکمه زیر کلیک کرده و مدل مورد نظر خود را ثبت کنید.

Android TV یک پلت فرم تلویزیون هوشمند است که توسط اندروید ارائه شده توسط گوگل ارائه شده است. این برای لذت بردن کاربران از محتوای تلویزیون طراحی شده است، بنابراین با پروژکتورها سازگار است و عملکرد بالایی دارد. می توانید بیش از 4000 برنامه را از فروشگاه Google Play دانلود کنید و از بازی ها و برنامه های بی شماری مانند YouTube، Amazon Prime Vand video، Hulu، dTV، Abema and TV، DAZN و غیره لذت ببرید.

کنترل از راه دور

بدون تحقیر مهارت های نام اول، MoGo Pro+ قرار است از نظر رندر بصری برتر باشد. قادر به نمایش در 1920 x 1080p و سازگار با 4K است. ما انتظار پیشرفت های واضح را داریم، چه در فرمت معمولی و چه در سه بعدی.

اندروید

توسط Lei Jun

Lei Jun