اسپیکر بلوتوث Anker Soundcore Motion Plus 90 دلار قیمت فوق العاده


بنر

را Anker Soundcore Motion Plus بهترین اسپیکر بلوتوث با گواهینامه صدای Hi-Res، صدای 30 وات و باس گسترده، با قیمت 90.28 دلار آمریکا در دسترس است. با این حال، آن را برای یک زمان محدود به عنوان فروش تعطیلات AliExpress این تعطیلات کریسمس تا 90٪ تخفیف ارائه می دهد. اسپیکر بلوتوث قابل حمل Soundcore Motion+ دارای یک فرکانس فوق عریض و Qualcomm aptX برای پخش موسیقی بدون افت. جزئیات صوتی غنی را از آن می شنوید گنبد بلندگوی ابریشمی طبیعی، توییترها، فرکانس وسیع 50-40 کیلوهرتز و ووفرهای نئودیمیم. با یک بار شارژ، می توانید تا 12 ساعت از آن استفاده کنید. بنابراین، این بهترین اسپیکر قابل حمل، صدای قابل توجهی را ارائه می دهد.

Anker Soundcore Motion+، Anker Soundcore Motion Plus، بلندگو Anker، بلندگو بلوتوث Anker، بهترین اسپیکر بلوتوث، بلندگوی قابل حمل

ویژگی های Anker Soundcore Motion Plus

صدای Hi-Res با Qualcomm aptX برای افزایش کیفیت صدا وجود دارد. علاوه بر این، بلندگوی Motion+ Anker دارای بلندگوهای 30 واتی با تویتر و ووفر. اسپیکر قابل حمل Anker Soundcore Motion Plus یک دستگاه صوتی معمولی نیست. این برای علاقه مندان به صدا است که می خواهند به جزئیات غنی و باس تقویت شده با میانه های واضح و تریبل گوش دهند. دارای یک فرکانس فوق عریض با محدوده 50-40 کیلوهرتز، درجه ضد آب IPX7 و فناوری BassUp. اسپیکر بلوتوث دارای یک چیپست پیشرفته DSP توییترهای دوگانه و ووفرهای نئودیمیم با رادیاتورهای غیرفعال وجود دارد. بنابراین، تمرکز بر عملکرد صدای عالی است. بلندگوی قابل حمل Soundcore Motion+ دارای یک باتری 6.700 میلی آمپر ساعتی تا 12 ساعت گوش دادن. همچنین می توانید تنظیمات EQ را برای یک صدای منحصر به فرد تنظیم کنید.

Anker Soundcore Motion+، Anker Soundcore Motion Plus، بلندگو Anker، بلندگو بلوتوث Anker، بهترین اسپیکر بلوتوث، بلندگوی قابل حمل

چگونه آن را بخریم؟

اسپیکر معروف بلوتوث قابل حمل با 28 درصد تخفیف برای مدت محدود در دسترس است. بنابراین، قیمت Anker Soundcore Motion Plus تنها 90.28 دلار آمریکا است. همچنین فروشگاه Anker کوپن ارائه می دهد و تا 58 درصد تخفیف برای این فروش تعطیلات AliExpress. می‌توانید با کلیک روی «دریافت کوپن» زیر قیمت درج شده در صفحه اصلی محصول، کوپن‌های فروشگاه را جمع‌آوری کنید. بنابراین، می توانید Anker Soundcore Motion+ را با بهترین قیمت در این تعطیلات خریداری کنید.

قیمت اصلی: 128 دلار آمریکا پیشنهاد فروش تعطیلات: 90.28 دلار آمریکا

معاملات پرطرفدار تعطیلات: فروش سریع Haylou RS4 Plus با 48.4 دلار آمریکا با زمان محدود

قیمت گوشی مقاوم IIIF150 B1 Pro با دید در شب به 179 دلار کاهش می یابد

Tronsmart Bang SE بهترین بلندگوی بلوتوث مهمانی با تخفیف فوق العاده 69 دلاری

ساعت هوشمند Mibro Lite 2 در 12 دسامبر با 50 هدیه رایگان هدفون معرفی شد


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/12/09/anker-soundcore-motion-plus/

توسط Lei Jun

Lei Jun