اسپیکر قابل حمل JBL PartyBox 100W برای کارائوکه 229 دلار

ساعت هوشمند Fossil Gen 6 Wear OS 299 دلار و اکنون 189 دلار بود

قیمت گوشی مقاوم IIIF150 B1 Pro با دید در شب به 179 دلار کاهش می یابد


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/12/09/jbl-partybox-100w-portable-speaker/

اسپیکر بلوتوث 100 واتی با یک گیتار و یک پورت میکروفون ارائه می شود. گزینه روشن/خاموش کردن چراغ های پویا و تقویت باس وجود دارد. با این حال، JBL PartyBox On the Go 16.5 پوند وزن دارد. اما حمل آن با بند بلندگوی JBL آسان است. باتری می تواند تا 6 ساعت با چراغ های خاموش، حالت تقویت باس خاموش و 50 درصد صدا دوام بیاورد. بنابراین، می تواند تا 1.5-2 ساعت با ولوم 80 درصد و حالت تقویت باس باقی بماند. یک گزینه کارائوکه وجود دارد، زیرا دارای یک میکروفون بی سیم و یک پورت میکروفون ثانویه است. همچنین، می تواند با دستگاه دیگری جفت شود. این اسپیکر بلوتوث JBL صدای باورنکردنی را با تقویت اکو، کارائوکه، گیتار، تریبل و باس ارائه می دهد.

معاملات پرطرفدار: ساعت هوشمند Amazfit GTR 4 قیمت 159 دلاری برای مدت زمان محدود است

اسپیکر بلوتوث Anker Soundcore Motion Plus 90 دلار قیمت فوق العاده

بهترین اسپیکر قابل حمل بلوتوث، JBL PartyBox در حال حرکتبا کارائوکه، چراغ های داخلی، میکروفون بی سیم، باس عمیق و توان 100 وات، 349 دلار آمریکا بود. اکنون با قیمت 229.95 دلار آمریکا در آمازون در دسترس است. با این حال، این تعطیلات کریسمس برای مدت محدودی است. این بهترین اسپیکر بلوتوث JBL دارای مقاومت پاشش IPX4، پخش 6 ساعته و بند شانه ای است. علاوه بر این، اتصال میکروفون بی سیم با یک میکروفون برای یک میکروفون دوم برای کارائوکه وجود دارد. همچنین، چراغ های پویا می توانند با موسیقی همگام شوند تا حال و هوای مهمانی را تقویت کنند. تقویت باس، صدا توسط Harman، JBL True Wireless Stereo و یک بطری بازکن متصل به بند حمل وجود دارد.

بررسی بلندگوی بلوتوث قابل حمل JBL PartyBox On the Go

این اسپیکر بلوتوث JBL به دلیل قدرت 100 وات کمی بزرگتر است و عمر باتری متوسطی دارد. اما عملکرد صوتی قابل ستایش است. علاوه بر این، JBL PartyBox On the Go ضد پاشش IPX4 است، دارای نورهای پویا، صدای شگفت انگیز تقویت کننده باس، گیتار و ورودی های میکروفون است. یک میکروفون بی سیم با یک بلندگوی قابل حمل وجود دارد. قیمت آن 349.9 دلار آمریکا است، اما اکنون چنین است برای مدت محدودی با قیمت 229.95 دلار آمریکا در آمازون در دسترس است.

قیمت اصلی: 349.9 دلار آمریکا پیشنهاد فروش تعطیلات: 229.95 دلار آمریکا

JBL PartyBox، JBL PartyBox در حال حرکت، بلندگوی بلوتوث، کارائوکه، بلندگوی قابل حمل، بلندگوی بلوتوث JBL، بلندگوی JBL، JBL 1000