اسکوتر برقی Eleglide Coozy و سایر دوچرخه های الکترونیکی با قیمت بسیار پایین در Geekbuying

پاییز به آرامی اما مطمئناً به ما نزدیک می شود، زمان ایده آلی برای سوار شدن بر یک اسکوتر برقی تاشو یا دوچرخه. این دقیقا همان چیزی است که جدید است دوچرخه الکترونیکی Eleglide Coozy مانند است، که در ویژه پیدا خواهید کرد صفحه فروش اسکوتر برقی در Geekbuying. همانطور که خودتان خواهید دید، ویژگی های بسیار جالب و قیمت مناسبی دارد و در اینجا چیزی است که با پول سرمایه گذاری شده خود دریافت خواهید کرد.

حتما به صفحه اقدام فروش اسکوتر برقی Eleglide Coozy در Geekbuying سر بزنید و برای شروع سال تحصیلی و دانشگاهی جدید و یا برای نیازهای کاری، این اسکوتر برقی جالب و پر سود را بخرید. قیمت آن 599.98 یورو است، اما اگر وارد کنید ELECOOZY در قسمت کد کوپن، قیمت 50 یورو کاهش می یابد و تنها 549.99 یورو با احتساب مالیات و ارسال رایگان خواهد بود. این قیمت تا 30 مرداد ماه اعتبار دارد.

دارای یک موتور 540 وات و یک باتری 12.5 آمپر (36 ولت) است که به آن اجازه می دهد حداکثر سرعت 25 کیلومتر در ساعت و برد 55 کیلومتر را طی کند. علاوه بر این، هنوز هم می توانید به تنهایی با کمک موتور از شیب های 15 درصدی بالا بروید. دارای چرخ های 10 اینچی و پایه پا با عرض 19 سانتی متر است که پایداری بیشتر را تضمین می کند. دارای یک پنل کوچک با اطلاعاتی مانند میزان باتری یا کیلومترهای پیموده شده است و می تواند به اپلیکیشنی متصل شود که در آن اطلاعات مختلف نیز نمایش داده می شود. سیستمی از چراغ‌ها، از جمله چراغ‌های راهنما روی دسته‌ها، که ایمنی بیشتری را در شب هنگام تغییر جهت تضمین می‌کند.

در اینجا چند دوچرخه برقی بسیار جالب وجود دارد که به ویژه توجه ما را به خود جلب کرد، هر دو در انباری در لهستان هستند، بنابراین با ارسال رایگان چند روز دیگر به آدرس شما می‌رسند و نیازی به پرداخت مالیات اضافی ندارید:

دارای سیستم ترمز دوگانه و در جلو سیستم تعلیق برای جذب ضربه های جاده ای تعبیه شده است. لازم به ذکر است که دارای 4 حالت رانندگی است (حالت فشار – بدون کمک موتور؛ حالت اکو – تا 10 کیلومتر در ساعت؛ حالت استاندارد – تا 15 کیلومتر در ساعت؛ و حالت اسپرت – تا 25 کیلومتر). /h).

اسکوتر برقی Eleglide Coozy

اسکوتر برقی Eleglide Coozy یک گزینه الکتریکی ایده آل برای کسانی است که مسافت های نسبتاً کوتاهی مانند خانه تا محل کار، مدرسه، فروشگاه مواد غذایی یا خرید نان از نانوایی را طی می کنند. استفاده از آن برای راننده و سایر افراد در جاده بی خطر است و مانند هر وسیله حمل و نقل دیگری از قوانین راهنمایی و رانندگی پیروی می کند. این مدل دارای ساختار آلیاژ آلومینیوم مقاوم در برابر آب است، مشکی است و وزن آن 22.7 کیلوگرم است و قابلیت تاشو دارد. این ویژگی به شما امکان می دهد تا در صندوق عقب خودرو و در خانه ساده تر ذخیره شود و فضای کمتری را اشغال کند.

برای امنیت شما، الگلید کوزی Eدوچرخه مجهز به ترمز الکترونیکی دیسکی جلو و عقب است، در حالی که از طریق نمایشگر LED روی فرمان، مانند وضعیت باتری، سرعت، مسافت طی شده و مواردی از این دست، سواری را کنترل می کنید. به هر حال، چرخ ها 10 اینچ با لاستیک های پر از هوا هستند، در حالی که عرض پایه 19 سانتی متر است، بنابراین شما بسیار راحت سوار خواهید شد. همچنین می توانید داده ها را از طریق برنامه رایگان مربوطه که بر روی تلفن هوشمند خود نصب می کنید نظارت کنید.

در اینجا به فروش تبلیغاتی بروید

در اینجا به فروش تبلیغاتی بروید


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/08/28/eleglide-coozy-sale-geekbuying/

اسکوتر برقی Eleglide Coozy

اگر دوچرخه های برقی را ترجیح می دهید، در پایین صفحه مجموعه ای از چند مدل دیگر وجود دارد که ممکن است واقعاً دوست داشته باشید. راحت است که در انتهای صفحه سوالات و پاسخ های متداول داشته باشید که برای شما بسیار مفید خواهد بود.