بخرید Wavlink AERIAL HD4 AC1200 WiFi Range Extender فقط به قیمت 75.99 دلار (کوپن)

آن به ترجیحات شما و پیچیدگی محیط خانه شما بستگی دارد. می توانید بین چهار حالت مختلف جابجا شوید تا یک شبکه Wi-Fi کل خانه ایجاد کنید. تکرار کننده Wavlink AERIAL HD4 از Power Over Ethernet (PoE) پشتیبانی می کند و به شما امکان می دهد در صورت عدم وجود پریز برق، توسعه دهنده را در مکان هایی نصب کنید. یک آنتن در فضای باز تنظیم کنید و یک قطب یا چیزی مشابه پیدا کنید. براکت را به کابل افزودنی وصل کنید و کل مجموعه را دور شیئی که می خواهید وصل کنید بپیچید. این دستگاه پیشرفته تضمین می کند که تکرار کننده هوایی HD4 WAVLINK می تواند در محیط های مختلف نصب شود. مقاوم در برابر رطوبت و دما (30- تا 70 درجه سانتی گراد).

تقویت کننده داخلی کیفیت روتر را تا حد زیادی بهبود می بخشد. یک تقویت کننده قدرت (PA) برای افزایش توان استفاده می شود. در مقابل، یک تقویت کننده کم نویز (LNA) برای کاهش نویز اضافی و افزایش قدرت سیگنال طراحی شده است. استفاده از تقویت‌کننده‌های پرقدرت و آنتن‌های چهار جهته دو بانده به طور قابل‌توجهی سیگنال Wi-Fi را بهبود می‌بخشد و پوشش بیشتری را در فضای باز فراهم می‌کند، بنابراین می‌توانید حتی زمانی که در خارج از خانه خود در حال رومینگ هستید به اینترنت دسترسی داشته باشید. Wavlink AERIAL HD4 High-Power Wi-Fi Range Extender به طور خاص برای ارائه راه حلی کارآمد برای برنامه های شبکه بی سیم باز طراحی شده است. با یک پلت فرم مدیریت متمرکز و انعطاف پذیری بالا، انتخاب ایده آل برای ارائه محیط های نقطه به نقطه، چند نقطه و وای فای باز است.

ویژگی های Wavlink AERIAL HD4


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/09/09/buy-wavlink-aerial-hd4-ac1200-wifi-range-extender-coupon-deal/

Wavlink AERIAL HD4 یک تکرار کننده، روتر و اکسس پوینت قدرتمند در فضای باز است. محصولی عالی برای ایجاد شبکه بی سیم از راه دور خود، راه حلی ایده آل برای مشاغل کوچک یا خانه هایی با نیازهای شبکه باز. دارای 4 آنتن خارجی برای هر دو فرکانس 2.4G و 5G است که باند مرده را بسیار سخت می پوشاند. تقویت کننده داخلی با توان بالا کیفیت و قدرت سیگنال را بهبود می بخشد. از مواد ضد آب و مقاوم در برابر حرارت برای مقاومت در برابر آب و هوای شدید ساخته شده است.

کد کوپن: BGdab1a1
از Banggood با کوپن خرید کنید

کد کوپن: BGdab1a1
از Banggood با کوپن خرید کنید

این شامل چهار آنتن خارجی با دو محدوده فرکانس 2.4 گیگاهرتز و 5 گیگاهرتز است که به شما امکان می دهد مناطق مرده دشوار را پوشش دهید. از مواد ضد آب و مقاوم در برابر حرارت برای مقابله با آب و هوای شدید ساخته شده است. مجهز به نسل بعدی فناوری Wi-Fi 802.11/ac واولینک تکرار کننده AERIAL HD4 با سرعت 2.4 گیگاهرتز و 5 گیگاهرتز 1200 مگابیت بر ثانیه کار می کند. این به شما امکان می دهد دستگاه های بیشتری را به طور همزمان با دو باند متصل کنید، که برای پخش جریانی HD، بازی های آنلاین و سایر کارهای با پهنای باند بسیار عالی است.