برای یک انقلاب فنی هیجان انگیز آماده شوید!

رویداد جهانی راه اندازی دارای یک برنامه هیجان انگیز است که با نمایش تجربه بازی جذاب AYANEO 2S از ساعت 7:00 تا 7:30 بعد از ظهر شروع می شود. متعاقبا، از ساعت 7:30 تا 21:00، کانون توجهات به رونمایی مهم از AYANEO 2S و GEEK 1S در طی رویداد بزرگ راه اندازی می درخشد. با پیشروی شب، از ساعت 9:10 تا 11:30 شب، یک جلسه اشتراک‌گذاری زنده با مدیرعامل آرتور، نوید می‌دهد که مخاطبان را با بینش‌ها و افشاگری‌ها مجذوب خود کند.

AYANEO وعده شگفتی ها و مزایای بزرگی را داده است که فراتر از تصور گیمرها است! و شاید بیش از یک سورپرایز در انتظار شما باشد. با روایت های جذاب، رونمایی از AYANEO 2S و GEEK 1S جدید با پردازنده قدرتمند AMD 7840U! و AYASpace 2 احیا شده، این رویداد نوید پر از هیجان را می دهد و نباید توسط علاقه مندان به بازی نادیده گرفته شود.

روایت ناگفته پشت AYANEO را کشف کنید، داستانی جذاب که از دانش گیمرها پنهان مانده است. برای شروع یک سفر خارق العاده که منجر به ساخت بکرترین کنسول دستی شد، آماده شوید. این مناسبت مهم قرار است در 29 می در ساعت 19:00 به وقت پکن برگزار شود، زیرا AYANEO از AYANEO 2S و GEEK 1S پرده برداری می کند. با جدا شدن از رویدادهای راه اندازی مرسوم، این نمایشنامه رویکرد جدیدی را با محوریت موضوع «چگونه یک کنسول بازی عالی بسازیم» اتخاذ خواهد کرد. در طول این رویداد، مدیر عامل AYANEO، آرتور، داستان ها و اسرار نامعلوم پیرامون AYANEO از زمان تاسیس آن را فاش می کند.

قابل توجه همه گیمرها AYANEO هیجان زده است که رویداد راه اندازی آینده AYANEO را اعلام کند و صمیمانه از شما دعوت می کند تا برای تجربه ای فراموش نشدنی به ما بپیوندید. تقویم های خود را برای 29 مه در ساعت 7 بعد از ظهر علامت گذاری کنید! و مطمئن شوید که با پخش زنده در YouTube هماهنگ شوید. نه تنها شاهد پرتاب مورد انتظار خواهید بود! اما شما همچنین فرصت تعامل با رویداد را در زمان واقعی خواهید داشت.

این نسخه دارای اطلاعات بسیار زیادی است که دیدن آن را برای همه علاقه مندان ضروری می کند. مطمئن شوید که این رویداد پیشگامانه را از دست ندهید، زیرا AYANEO در تلاش است تا چشم انداز کنسول بازی را دوباره تعریف کند.

رویداد مورد انتظار راه اندازی قرار است ستاره های این نمایش را به نمایش بگذارد! یعنی AYANEO 2S و GEEK 1S. این کنسول های دستی مجهز به آخرین پردازنده پرچمدار هستند! AMD Ryzen™ 7 7840U و دارای مجموعه ای از ارتقاهای چشمگیر است. پیشرفت های قابل توجه شامل ماژول اتلاف حرارت با سه لوله مسی ابتکاری “3+1″، قالب بدنه بهینه و ساختار ماشه بهینه شده است. مدیرعامل آرتور روی صحنه می رود تا از تمام ویژگی ها و پیشرفت های هیجان انگیز این کنسول های دستی AMD 7840U کاملاً ارتقا یافته رونمایی کند.

علاوه بر AYANEO 2S و GEEK 1S! AYASpace 2 که مدت ها در انتظارش بود نیز به طور رسمی در این رویداد ارائه خواهد شد. شرکت‌کنندگان می‌توانند از مدیرعامل آرتور انتظار داشته باشند که تلاش‌های AYANEO در توسعه اکوسیستم نرم‌افزاری دستی را روشن کند. علاوه بر این، این رویداد پیشرفت ها و تغییرات متحول کننده را نشان خواهد داد! که AYASpace 2 کاملاً بازسازی شده را به تجربه بازی خواهد آورد.

برای اخبار و به روز رسانی های رسمی بیشتر، توصیه می کنیم ما را در پلتفرم های مختلف دنبال کنید. شما می توانید بپیوندید انجمن پیش از راه اندازی IGG! جایی که می‌توانید با گیمرهای دیگر درگیر شوید و از آخرین پیشرفت‌ها به‌روز باشید. علاوه بر این، در صورت تمایل به ما بپیوندید سرور Discord برای ارتباط با افراد همفکر و شرکت در بحث های هیجان انگیز. برای اطلاعات جامع در مورد AYANEO و ویژگی های آن، به آدرس زیر مراجعه کنید وب سایت رسمی. برای یک تجربه بازی خارق‌العاده آماده شوید و ما بی صبرانه منتظر هستیم تا شما به ما بپیوندید!


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2023/05/30/ayaneo-2s-geek-1s-set-to-launch-on-may/