بررسی جاروبرقی ربات خودشویش خودکار Viomi Alpha 3


با توسعه و به کارگیری فناوری، انواع مختلفی از محصولات خانه هوشمند به وجود آمده است. از زمانی که Electrolux سوئد اولین ربات جاروگر جهان “Trilobite” را در سال 1996 راه اندازی کرد، مردم سفر آزادسازی دستان خود را آغاز کردند. در سال‌های اخیر، سرعت توسعه و جایگزینی ربات‌های جاروگر افزایش یافته است. جاروبرقی رباتی یکپارچه به عنوان یک محصول هوشمند برگرفته از روبات های جارو، نه تنها مشکل تمیز کردن خودکار مکان های خانه را در زندگی روزمره ما حل می کند، بلکه تمیز کردن را نیز درک می کند. این عملکرد به محض ظهور مورد استقبال بسیاری از خانواده ها قرار گرفته است. در چنین عصری از همزیستی فرصت ها و چالش ها، به عنوان پیشگام لوازم خانگی اینترنتی کل خانه. Viomi ساخته است ویومی آلفا 3 ربات جارو با تجربه ای غنی که در زمینه خانه هوشمند انباشته شده است. در مورد تجربه ارتقا چطور؟

از آمازون خرید کنید از Geekbuying خرید کنید

ویومی آلفا 3

تمیز کردن کف سنتی تنها دارای دو مرحله جارو کردن و پاک کردن است که فقط می تواند زباله های قابل مشاهده یا گرد و غبار را با ذرات واضح حذف کند. و تهدید واقعی برای سلامت خانواده اغلب آن باکتری های نامرئی هستند. با در نظر گرفتن نیازهای بهداشتی فعلی، ربات جاروبرقی Viomi Alpha 3 یک سیستم استریلیزاسیون آب الکترولیتی را اضافه کرده است. ایستگاه تمیز کردن دارای یک ماژول آب الکترولیتی داخلی است که آب لوله کشی را به آب استریل شده الکترولیز می کند، که می تواند به طور موثر اشریشیا کلی، سالمونلا و غیره را از بین ببرد و میزان استریلیزاسیون کف 99.9٪ از تمیز کردن زباله های قابل مشاهده تا کشتن است. از باکتری‌های نامرئی، مراقبت جامع برای بهداشت و سلامت محیط داخلی، تنها عقیم‌سازی بدون آسیب رساندن به پوست، نوزادان نیز می‌توانند از خود لذت ببرند و مادران دیگر نگران نباشند. گزارش‌های آزمایشی بیشتری از موسسات معتبر وجود دارد، بنابراین می‌توان اثر عقیم‌سازی را مشاهده کرد.

دستمال مرطوب لرزشی فرکانس بالا

پاک کردن لرزش با فرکانس بالا یکی دیگر از ویژگی های برجسته این Viomi Alpha 3 است! پاک کننده های جارو معمولی هنوز هم عمدتاً بالا و پایین پاک می شوند، بنابراین نه تنها لکه های سرسخت پاک می شوند، بلکه پاک کننده هایی که فقط می توانند به صورت موضعی لرزش داشته باشند، محدوده تمیز کردن را نیز محدود می کند. در پاسخ به این نقطه درد رایج، Viomi Alpha 3 از روش ارتعاش دست پاک کردن برای از بین بردن موثر لکه های روغن قدیمی، لکه های قهوه جامد شده، جوهر، رنگ و سایر لکه ها در آشپزخانه استفاده می کند، با محدوده تمیز کردن گسترده تر و نیروی مالش قوی تر. این موپ نه تنها می تواند بارها و بارها به جلو و عقب پاک شود، بلکه دارای ارتعاش با فرکانس بالا 240 بار در دقیقه از کل موپ است که می تواند به راحتی مناطق بزرگی از لکه های سرسخت را از بین ببرد.

اگرچه محصولات تمیزتر جارویی با آب الکترولیز شده و عملکردهای لرزش فرکانس بالا نیز در بازار وجود دارد، اما اساساً یکی از آنها به تنهایی وجود دارد. به عنوان مثال، Mijia Pro فقط دارای آب الکترولیز شده برای استریل کردن است و مانند Viomi Alpha 3، برای هر دو عالی هستند. این ترکیب واقعا اولین است! یک به علاوه یک بزرگتر از دو است، این ترکیب یک کشتن تقریباً فوری برای هر لکه سرسختی است. این اثر واقعا هیجان انگیز است.

ماپ قابل بلند کردن تخت

ربات جاروگر Viomi Alpha 3 عملکردهای هوشمندی نیز دارد. دارای LDS lidar + 8 سنسور مادون قرمز ToF اجتناب از مانع است. دارای فناوری رانندگی خودکار عالی است که می تواند به راحتی کل خانه را اسکن کرده و نقشه ایجاد کند. و محیط خانه را به صورت سه بعدی به طور دقیق درک کنید. محیط نه تنها کارآمد است، بلکه توانایی قوی برای رهایی از مشکلات را نیز دارد. و همچنین توانایی اجتناب از مانع نسبتا خوبی دارد.

ربات جاروبرقی Viomi Alpha 3 دارای قدرت مکش زیاد 3200Pa بوده و از تنظیم پاک کننده مکش چند سرعته پشتیبانی می کند. این می تواند زباله های مختلف و با کیفیت را تمیز کند. با یک باتری با ظرفیت 5200 میلی آمپر ساعتی، نظافت خانه های بزرگ را می توان به راحتی انجام داد.

اضافه شدن سنسور تشخیص فرش اولتراسونیک هنگام برخورد با فرش، موبر به سرعت بدون خیس شدن فرش بلند می شود. در عین حال، قدرت مکش افزایش می یابد، به طور موثر فرش را تمیز می کند، آلودگی ثانویه موپ را رد می کند و گیر نمی کند.

کنترل تلفن همراه APP راحت تر است. شما می توانید طرح نظافت را با توجه به نیاز مناطق مختلف خانواده سفارشی کنید و به طور مرتب منطقه را که تحت کنترل شماست تنظیم کنید. همچنین می تواند ماشین را برای حرکت به جلو و عقب، چپ و راست کنترل کند.

همچنین از کنترل هوشمند بلندگوهای Xiao Ai پشتیبانی می کند. در عبارت «شیائو آی»، کف زمین تمیز و متحرک است و چیزهایی که با حرکت دادن دهان شما حل می شود، قاطعانه آن را انجام ندهید. از زندگی هوشمند افراد تنبل لذت ببرید، جاروبرقی ربات Viomi Alpha 3 بهتر از شما نیازهای فرش را درک می کند.

ماپ خشک کننده با دمای بالا

دستشویی یکبار مصرف جارو بسیار گران است و دستشویی قابل شستشو بسیار کثیف است. در این زمان، دستشویی خود تمیز شونده بدون شک محبوبیت بیشتری دارد. با این حال، بسیاری از موپ های موجود در بازار که به طور خودکار توسط پاک کننده ها شسته می شوند، عملکرد خشک کردن ندارند. و پاک کننده های مرطوب و کپک زده توسط نظافتچی ها در اطراف خانه حمل می شوند که فکر کردن به آن ترسناک است.

این Viomi Alpha 3 نه تنها می تواند دستشویی را با تخته شستشو بشویید، بلکه پس از تمیز کردن به سرعت آن را خشک می کند. در عین حال، در مقایسه با برخی از محصولات که به 12 ساعت برای خشک شدن نیاز دارند. Viomi Alpha 3 تنها در 3 ساعت خشک می شود و از ایجاد باکتری و بو تا حد زیادی جلوگیری می کند. دمای خشک شدن 50 درجه سانتی گراد آن بهتر، استریل، بی مزه و سالم تر است.

ایستگاه نظافت دارای دو مخزن نظافت و فاضلاب با ظرفیت 4 لیتری داخلی است که به طور مستقل و بدون تغییر مکرر آب قرار می گیرند. مخزن فاضلاب سطح آب را در زمان واقعی نظارت می کند و سطح آب به خط هشدار می رسد و به طور خودکار اطلاعات را برای یادآوری جایگزین فشار می دهد.

نتیجه

در پایان، جاروبرقی Viomi Alpha 3 به عنوان یک پرچمدار بسیار جذاب و رقابتی است. و قطعاً تجربه تمیز کردن خودکار جدیدی را برای ما به ارمغان خواهد آورد، اما شکی نیست که نوآوری Viomi Alpha 3 در فناوری برای رهبری عصر جارو و کشیدن ربات های 3.0 کافی است. با این معیار صنعت، جاروبرقی به عنوان یک کل ممکن است باعث توسعه بیشتر شود. و انتظار می رود تقاضای بازار برای ماشین های جاروکش و کشش بیشتر آزاد شود.

از آمازون خرید کنید از Geekbuying خرید کنید


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/09/03/viomi-alpha-3-auto-self-washing-robot-vacuum-cleaner-review/

توسط Lei Jun

Lei Jun