بررسی دوچرخه برقی Magicycle Fat Tire: Ocelot Pro


با افزایش محبوبیت هر ماه، دوچرخه کوهستان برقی تاثیر زیادی بر دنیای دوچرخه سواری دارد. دوچرخه های الکترونیکی دیگر فقط برای انواع فوق ماجراجو نیستند. در واقع، بسیاری از ما دوچرخه‌سواران عادی به دوچرخه‌های الکترونیکی روی می‌آوریم. این تنها یکی از دلایلی است که فروش دوچرخه های الکترونیکی در سراسر جهان رونق گرفته است.

نزدیک به 900000 دوچرخه الکترونیکی فقط در سال گذشته در ایالات متحده فروخته شد و گزارش ها نشان می دهد که این تعداد به راحتی به بیش از 1 میلیون دستگاه در سال 2022 فروخته خواهد شد. ” برای خرید دوچرخه الکترونیکی. دوچرخه های الکترونیکی سنتی تر با لاستیک های 26 اینچی برای همه مناسب نیستند. اگر شما فقط متوسط ​​یا کمی کوتاهتر از حد متوسط ​​هستید، احتمالاً با یک دوچرخه الکترونیکی کوچکتر راحت تر خواهید بود.

MAGiCYCLE با طرح های جدید گام برمی دارد

تیم طراحی MAGiCYCLE با درک نیاز به سواری هایی که متناسب با ارتفاعات مختلف سوار باشد، کار خود را آغاز کرد. نتیجه یک محصول زیبا به سبک رزمناو است که قدرت و ویژگی هایی را حفظ می کند که باعث محبوبیت تایر اصلی 26 اینچی شده است. تفاوت این است که اکنون شما همان ظاهر خوب، قدرت قوی و اجزای با کیفیت را در یک بسته کوچکتر دریافت می کنید. این دوچرخه الکترونیکی که Ocelot Pro نام دارد، روی لاستیک های چاق 20 اینچی سوار می شود تا از 4’10 اینچ تا 6’2 اینچ استفاده کند.

مزایا مهم است. به عنوان مثال، برای بسیاری از خانواده ها، این بدان معناست که همه افراد خانواده می توانند روی یک دوچرخه الکترونیکی قرار بگیرند. و برای سواران کوتاه‌قد، Ocelot Pro به آنها اجازه می‌دهد با احساس امنیت و بدون مشکل در نصب یا پیاده‌شدن، سوار شوند. همین امر در مورد برخی از سواران با محدودیت های فیزیکی صدق می کند.

پیدا کردن دوچرخه های الکترونیکی با قیمت اقتصادی که قدرت، قدرت، ایمنی و کیفیت بالایی را نیز ارائه می دهند، آسان نیست. اکنون خریداران دوچرخه الکترونیکی می توانند همه اینها را حتی در یک سواری کوچکتر که برای اکثر دوچرخه سواران مناسب است، دریافت کنند. از همان ابتدا، MAGiCYCLE آشکارا متعهد بود که محصولی با کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسب برای مصرف کنندگان ارائه دهد. در واقع، هیچ برند دیگری که در همان بازه قیمتی رقابت کند، نمی تواند با ویژگی ها و کیفیت هر MAGiCYCLE برابری کند.

همانطور که می بینید، Ocelot Pro با زیبایی و برازندگی همنام خود طراحی شده است. نام این دوچرخه برقی متوسط ​​و زیبا از یک گربه وحشی با اندازه متوسط ​​براق و قوی … Ocelot گرفته شده است. این گربه وحشی در ایالات متحده، مکزیک، بلیز و تعداد بسیار کمی از کشورهای دیگر یافت می شود. نام آن از یک کلمه باستانی آزتک گرفته شده است که به معنای واقعی کلمه “ببر صحرایی” است. قدرتمند، برازنده و زیبا، گربه وحشی Ocelot نام عالی برای این رزمناو تایر چربی 20 اینچی از MAGiCYCLE است.

به جز جذابیت چشمی عالی و اندازه کوچکتر، چه چیزی باعث می شود Ocelot Pro برای خریداران دوچرخه الکترونیکی جذاب باشد؟ هنگامی که شروع به تحقیق در مورد حقایق می کنید، به سرعت شروع به درک می کنید. بیایید نگاه دقیق تری بیندازیم…

قدرت فراوان

این رزمناو جدید و زیبا MAGiCYCLE عمداً از نظر اندازه کوچکتر است، اما قدرت ندارد! موتور 1100 وات (پیک) کمی با مدل قبلی خود متفاوت است. هنوز هم همان موتور با نام تجاری قابل اعتماد است، اما به اندازه کافی بهینه سازی شده است تا گشتاور را تا حدود 12 درصد افزایش دهد.

در حال حاضر در 96 نانومتر (نوتون متر)، گشتاور آن برابر با یک موتور سیکلت متوسط ​​800 سی سی است. شما هرگز نگران حرکت سریع در یک تقاطع شلوغ نخواهید بود. با این نوع گشتاور، حتی تپه های شیب دار را نیز فتح خواهید کرد. موتور Ocelot Pro همچنین عمر موتور را افزایش می دهد. طراحی مجدد طول عمر این موتور شامل مقاومت استثنایی در برابر گرما است. مجدداً، MAGiCYLE مایل بیشتری را طی می کند تا به مشتریان خود در هر دوچرخه الکترونیکی اطمینان بخشد.

راحتی سوار

اکثر سوارکاران این دوچرخه الکترونیکی را برای سوار شدن و سوار شدن بسیار راحت می یابند. Ocelot Pro سواران از 4’10 اینچ تا 6’2 را در خود جای می دهد؟ به آسانی. این قاب بر اساس طرح Comfort Triangle از تیم طراحی MAGiCycle ساخته شده است. بهترین از همه برای سهولت و راحتی، نقطه گام اول فقط 15 است؟ بالای سطح زمین. همچنین، 20؟ تایرهای چاق و دوشاخه قابل تنظیم جلو، برجستگی ها را جذب می کند تا به راحتی سواری شما بیافزاید.

MAGiCYCLE باتری دوربرد را ارتقا می دهد

شاید فکر کنید که تیم طراحی MAGiCYCLE به سادگی باتری 52 ولتی افسانه ای را از رزمناوهای اصلی حمل می کند. این برای بسیاری از ما خوب بود، زیرا یک خمیر عالی است. اما no–MAGiCYCLE یک باتری تازه طراحی شده را انتخاب کرده است تا به راکبان برد بیشتری بدهد. حتی پس از افزایش آمپر ساعت از 15 به 20، باتری جدید به زیبایی در قاب قرار می گیرد. افزایش 25 درصدی آمپر به این معنی است که می توانید به برد 75 تا 80 مایل نگاه کنید. البته، اگر ترازو را روی 290 پوند خم کنید و بیشتر در زمین های تپه ای سوار شوید، نمی توانید انتظار داشته باشید که به محدوده ایده آل برسید.

توانایی توقف گربه وحشی

گربه وحشی Ocelot پنجه های خود را در زمین فرو می کند تا سریعاً متوقف شود. Ocelot Pro Cruiser به یک سیستم ترمز با کیفیت بالا متکی است. MAGiCYCLE ترمز بهتری را برای پایین آمدن ایمن از طرف دیگر آن تپه‌های شیب دار فراهم می‌کند. این رزمناو جدید سایز متوسط ​​با نام تجاری Tektro 180mm Hydraulic Disc Brakes به عنوان تجهیزات استاندارد عرضه می شود. این ترمزها در برابر حرارت مقاوم بوده و دوام بالایی دارند. سواران با این نوع قدرت توقف در نوک انگشتان خود احساس امنیت و کنترل کامل می کنند.

مشخصات فنی برجسته

در اینجا یک بررسی سریع از آنچه که تیم طراحی MAGiCYCLE در هر Ocelot Pro قرار داده است آورده شده است:

باتری: باتری لیتیومی 52 ولت 20 آمپر ساعت؟ ال جی؟

موتور: موتور توپی دنده عقب 750 وات (به بیش از 1000 وات می رسد)

ترمزها: ترمزهای دیسکی هیدرولیک Tektro (روتورهای 180 میلی متری)

چنگال: چنگال تعلیق هیدرولیک

برد: تا 80 مایل

وزن: 73 پوند

حداکثر بار: 300 پوند

چرخ ها: کندا 26?x4.0? لاستیک های چرب

ارتفاع سواری توصیه شده: 4’10””~ 6.2”

موارد اضافی: صفحه نمایش LCD رنگی با شارژ USB، چراغ جلو و عقب روشن به همراه هدایای رایگان

کیفیت برای ایمنی و قابلیت اطمینان به حساب می آید

درک این نکته مهم است که در میان ده ها مارک دوچرخه، بسیاری از آنها به سادگی قابل اعتماد نیستند. Magicycle یک شرکت دوچرخه الکترونیکی معمولی یا متوسط ​​نیست. Magicycle یکی از معدود شرکت‌های نخبه دوچرخه‌سواری است که مالک کارخانه تولید دوچرخه‌های الکترونیکی آن‌ها است. کارخانه MAGiCYCLE در حال تولید بوده است دوچرخه های الکترونیکی با کیفیت برای بیش از 16 سال

تصور کنید اگر مالک عامل تولید آن محصول نیستید، سعی در کنترل کیفیت هر محصولی دارید. MAGiCYCLE صاحب کارخانه آنها است و هر Magicycle با تیم طراحی Magicycle برنده جایزه شروع می شود. این همان تیمی است که طراحی شگفت انگیز قاب Magicycle را ایجاد کرد. این طراحی باعث می‌شود دوچرخه‌های الکترونیکی آن‌ها هم از نظر بصری جذاب باشند و هم به‌طور قابل اعتمادی قوی باشند.

شما هرگز فولاد ارزان قیمت را در قاب Magicycle پیدا نمی کنید. Magicycle از آلیاژ آلومینیوم 6061 استفاده کرده است. این آلیاژ با کیفیت بالا استحکام استثنایی، مقاومت در برابر خوردگی، وزن سبک، دوام و ظاهری بسیار دلپذیر بدون نقص را ارائه می‌کند. همه اینها با استفاده از فناوری وام گرفته شده از صنعت هوانوردی امکان پذیر است.

تکنولوژی در کلاس جهانی

کارخانه Magicycle از متخصصین در اتصالات جوشی هیدروفرمینگ و کاتافراکت شده استفاده می کند … که به عنوان بهترین روش جوشکاری در جهان شناخته می شود. این بدان معنی است که مشتریان Magicycle یک قاب با تکنولوژی بالا دریافت می کنند که برای ثبات و راحتی بی نظیر سواری قوی، ایمن و زیبا است.

به طور خلاصه، Magicycle دارای کنترل کیفی مثال زدنی بر روی کل فرآیند ساخت دوچرخه، از طراحی تا ساخت و حمل و نقل است. هنگامی که یک Magicycle به صاحب جدید تحویل داده می شود، جعبه حاوی یک دوچرخه الکترونیکی است که مدت زمان زیادی دوام می آورد و خدمات قابل اعتماد و تجربه ایمن سواری را ارائه می دهد. کیفیت مهم است — دوچرخه الکترونیکی خود را از برندی خریداری نکنید که مالک کارخانه نیست.

اجزای دوچرخه الکترونیکی که دوام دارند

از آنجایی که آنها تمام جنبه های طراحی و ساخت را کنترل می کنند، Magicycle با دقت زیادی اجزا را انتخاب می کند. فقط نام های تجاری شناخته شده برای تامین موتور، باتری، نمایشگر LCD، ترمز و غیره دعوت می شوند. به عنوان مثال، یک باتری غیرعادی قدرتمند 52 ولتی تولید شده توسط برند معروف LG روی هر Ocelot Pro نصب شده است. فقط اجزای با کیفیت بالا روی هر Magicycle قرار می گیرند! این یک عامل بزرگ در اعتماد صاحبان Magicycle به دوچرخه الکترونیکی خود است.

البته موتور جزء اصلی هر دوچرخه الکترونیکی است. مجدداً، Magicycle یک تولید کننده نام تجاری را انتخاب می کند که به موتورهای با کیفیت شهرت دارد … موتورهای قدرتمند طولانی مدت با گواهینامه CE، ISO9000، ROHS و 3C. در واقع، موتور Magicycle از Shengyi بیش از هر مارک دوچرخه الکترونیکی دیگری که با Magicycle رقابت می کند، گشتاور تولید می کند. به همین دلیل است که سواران Magicycle برای ایمنی بیشتر در شرایط ترافیکی شهری، استارت سریع‌تری می‌گیرند. همچنین به همین دلیل است که Magicycle Cruiser قدرت تپه نوردی شگفت انگیزی دارد.

یکی دیگر از اجزای مهم صفحه نمایش LCD است که تمام اطلاعاتی را که برای لذت بردن ایمن از سواری خود نیاز دارید را ارائه می دهد. بسیاری از برندها دوست دارند با صفحه نمایش خود «ارزان» شوند، اما Magicycle نه. صفحه نمایش Magicycle به رنگ کاملاً خوانا (نه در مقیاس خاکستری) است، دارای صفحه نمایش بسیار روشن است. این نمایشگر همچنین ویژگی های بسیاری را ارائه می دهد که برای هر سوارکار قابل تنظیم است. همین کیفیت در کل لیست اجزای دوچرخه الکترونیکی ثابت است. بهترین کیفیت با بهترین قیمت در اولویت Magicycle است.

در حال حاضر در دسترس … بیشتر نگاه نکنید

اگر رویای یک رزمناو کوچکتر، شیک و با کیفیت را دیده اید که هم قدرت و هم راحتی را حفظ می کند، این همان است. Ocelot دارای سبکی آرام برای رزمناو ساحلی است…زیبا، زیبا، راحت. برای سوارانی که با تایرهای بزرگ 26 اینچی ناخوشایند هستند، Ocelot دنیای کاملا جدیدی را باز می کند. راحتی در سفر دوچرخه

2 سال گارانتی

Ocelot Pro با ضمانت 2 ساله پیشرو در صنعت MAGiCYCLE پشتیبانی می شود. به این گارانتی استثنایی، سیاست بازگشت 15 روزه برای تمام دوچرخه های الکترونیکی MAGiCYCLE اضافه شده است. این دوچرخه الکترونیکی جدید قدرتمند در حال حاضر از انبار بزرگ MAGiCYCLE در کالیفرنیا ارسال می شود. اکنون زمان آن است سواری جدید خود را سفارش دهید.


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/11/14/the-review-of-magicycle-fat-tire-electric-bike-ocelot-pro/