بررسی سه پایه دوربین فیبر کربنی Miliboo Mipo Mufp

این به ویژه برای جفت شدن با ریل های کشویی مناسب است، که ممکن است تضمین کند که کل پلت فرم در همان سطح حرکت می کند و حجم کار را کاهش می دهد.

تجربه کاربری Miliboo Mipo Mufp

محور مرکزی نه تنها از عملکرد بالابر بلکه از وارونگی نیز پشتیبانی می کند. پس از وارونگی، یک دوربین نیز می‌تواند برای عکس‌برداری قرار داده شود که امکان عکاسی با زاویه تقریبا افقی را فراهم می‌کند.

عملکرد اندازه گیری شده سر هیدرولیک Miliboo Mipo Mufp خوب است. تمام زوایا و موقعیت ها صاف و پایدار هستند و تنظیم میرایی دقیق و روان است.

هدف اصلی محور مرکزی این است که به راحتی به صورت عمودی بالا می رود و سازگاری و کارایی موقعیت دوربین Mipo mufp را افزایش می دهد.

ارتفاع متوسط ​​حصار تقریباً 1.3 متر است. بنابراین، یک سه پایه ساده معمولاً به اندازه کافی بلند نخواهد بود. تیراندازی به ارتفاع 160 تا 180 سانتی‌متر بدون انسداد توسط زباله‌های زمین با گسترش محور مرکزی به میزان 20 تا 30 سانتی‌متر قابل تصور است.

بزرگترین ویژگی سر هیدرولیک سیستم تعادل پویا است که می تواند به طور خودکار به مرکز بازگردد.

دوربین Mipo Mufp

برای تعویض مونوپاد فقط باید این سه پایه را انتخاب کنید و سر و پاهای هیدرولیک را نصب کنید.

گیمبال هیدرولیک حاوی مقدار زیادی طلا است. به طور کلی، هزینه یک گیمبال هیدرولیک و یک سه پایه فیبر کربن اساساً باز است.

البته می تواند به صورت پلاگین هم باشد و هنگام عکاسی در فضای باز تجهیزات بیشتری را با خود حمل کنید.

این یکی دارای طراحی کاسه ای است که می تواند علاوه بر سر هیدرولیک، سطح را به سرعت تنظیم کند، که پیکربندی بسیار خوبی نیز دارد.

در منطقه ولاگرها، دوربین ها برای همه عادی است و گرفتن عکس و فیلم برای اهداف هنری نیز امری عادی است. به عنوان یک عکاس باتجربه و متخصص در تعمیر و نگهداری دوربین، می‌دانم که همه انواع لوازم جانبی علاوه بر توانایی دوربین برای برآوردن نیازها، چقدر حیاتی هستند.

تصویر گرفته شده واقعی ابریشمی صاف و پایدار است.

از نظر عکاسی، ریل کشویی برقی 1.2 متری به همراه تثبیت کننده، دوربین و ضبط کننده خارجی به راحتی قابل انجام است.

سوئیچینگ مونوپاد Mipo mufp

به عنوان مثال، چنین تصویر متحرکی ممکن است بسیار موثر تولید شود و گزینه‌های مختلف فیلمبرداری چند زاویه‌ای موبایلی کم‌هزینه را باز کند و کیفیت ویدیو به‌طور قابل توجهی پیشرفت کرده است.

خلاصه

تجربه Mipo mufp

سه پایه های خوب، ریل های کشویی، تثبیت کننده ها و سایر لوازم جانبی می توانند به میزان قابل توجهی خلاقیت را افزایش دهند و کالیبر عکس های شما را افزایش دهند. همانطور که از تصویر می بینید، من شروع به استفاده از تعداد زیادی سه پایه و مونوپاد کردم و همچنین خود را “راننده قدیمی انواع قفسه ها” می دانم. “.

قابلیت کنترل را می توان با استفاده از گیمبال هیدرولیک افزایش داد. به طور معمول، یک گیمبال هیدرولیک بر روی یک سه پایه سطح بالا پیکربندی می شود.

زمانی که آن را در مکانی زیبا قرار دادم، آن را با دوستانم مقایسه کردم. این سه پایه گیمبال هیدرولیک Miliboo Mipo Mufp در مرکز قرار دارد. مانند سه پایه های دیگر، ارتفاع آن یکسان است. چند تا سنگ در یک کیسه پلاستیکی اضافه کردم تا روی تخته چوبی که ثابت است شلیک کنم.

اگر بخواهم سه پایه ای را پیشنهاد کنم که چندین خواسته را برآورده می کند و کمتر از 2000 دلار است، Miliboo Mipo Mufp را توصیه می کنم. این بهترین گزینه هم برای کارایی عملکردی و هم از لحاظ هزینه کارایی است.


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/08/24/miliboo-mipo-mufp/

بیایید به ارزیابی خود Miliboo Mipo Mufp نگاه کنیم.

تست مقیاس Miliboo Mipo Mufp

جداسازی و مونتاژ آن نسبتاً صاف است و موقعیت پنجه نیز به شکل یک کاسه توپ است که درجه کمی از شیب و قفل را پشتیبانی می کند.

این نیز نتیجه اجزای برتر و مهارت است.

هیدرولیک سر

ست را با پای خود انتخاب کنید که قبلاً تکمیل شده است و فقط نیاز به نصب بازوی راکر دارد. مافپ Mipo دارای دو صفحه با باز شدن سریع و ابزار جداسازی قطعات است و لوازم جانبی نسبتاً کامل هستند.

هدف مونوپاد ارائه پایداری پویا در حین حرکت است. به طور معمول، عکاسی با دست امکان کاهش دو مرحله ای شاتر را فراهم می کند. بیشتر برای مونوپاد در قالب نمایشگاه ها، نقاط دیدنی و خیابان هایی با ترافیک قابل توجه مناسب است.

گرفتن پانورامای کهکشان راه شیری نسبتاً آسان است. با توجه به شدت موضوع، فیلم اغلب به صورت کج فیلمبرداری می شد. اثربخشی Miliboo Mipo Mufp این بار از زمانی که کاسه برای کنترل سطح مورد استفاده قرار گرفت بسیار بالاتر بود.

طراحی سبک وزن نیز حجم خوبی دارد. پس از برداشتن گیمبال و انعکاس آن، به راحتی می توان آن را در یک چمدان 21 اینچی قرار داد که حمل آن بسیار راحت است.

فیلم گرفته شده توسط Miliboo Mipo Mufp بد نیست، قفسه بسیار پایدار است. استفاده با بار زیاد در فضای باز مشکلی ندارد و تضمین عمر کافی وجود دارد.

بهتر می تواند پایداری را افزایش دهد، مانند عکاسی تایم لپس، که برای صحنه هایی با ثبات بالا بسیار مناسب است.

از نظر عکاسی اندازه گیری شده، سه پایه تا بالاترین موقعیت بلند شده اند و هیچ فشاری برای اتصال دوربین 1.5 کیلوگرمی + لنز و کیف حدودا 10 کیلوگرمی وجود ندارد.

از جعبه خارج شوید، بسته از قبل مونتاژ شده است، فقط باید بازوی راکر را نصب کنید، مجموعه را با پای خود انتخاب کنید، مجهز به دو صفحه آزاد کننده سریع و همچنین ابزار جداسازی، لوازم جانبی نسبتاً کامل هستند.

یکی از آشنایان جوان اخیراً این سوال را مطرح کرده است که آیا سه پایه ای وجود دارد که بتوان آن را با یک حرکت کامل کرد.

می توان آن را در کنار کیف دوربین آویزان کرد و وزن آن مناسب است. دوربین دوگانه و دو پایه را می توان در یک کیسه انجام داد. وزن کل کیف حدود 20 کیلوگرم است که نیازهای من برای پیاده روی در فضای باز را برآورده می کند.

فرم سه پایه دارای ثبات قوی است، برای عکاسی با دوربین ثابت مناسب است و برای عکاسی و فیلمبرداری تایم لپس مناسب است. با این حال، چرخش میرایی سر هیدرولیک مافپ Mipo می‌تواند آرامش بهتری را برای ویدیو ایجاد کند و صافی تصویر را بهبود بخشد.

به عنوان مثال، می توانید به سرعت سطح را از طریق دهانه کاسه تنظیم کنید تا زمانی که سه پایه در هنگام عکاسی در فضای باز افقی نیست، سر هیدرولیک در حالت افقی قرار گیرد.

سه پایه دارای طراحی و عملکرد مناسب و همچنین پیکربندی مناسب برای سه پایه با توجه به سقف است.

به طور کلی، استفاده از این سه پایه هیدرولیک فیبر کربنی Miliboo Mipo Mufp تجربه خوبی است. قیمت اولیه این محصول بومی کمتر از 2000 دلار مرا شگفت زده می کند. این یک معامله فوق العاده است، و کیفیت در هیچ موردی کم ندارد.

معادل یک واگن ریلی دستی، تثبیت کننده می تواند اثر تثبیت بهتری به ارمغان بیاورد. البته بدون تثبیت کننده نیز امکان پذیر است. عملکرد ضد لرزش همراه با بدنه دوربین می تواند اساساً لرزش تصویر را در حین ورزش از بین ببرد.

سه پایه تاشو فیبر کربن Mipo mufp یک سه پایه چند منظوره است که می توان از آن برای عکاسی و فیلم برداری استفاده کرد. مواد فیبر کربن برداشتن آن را آسان می کند و پایه قابل جابجایی ممکن است با یک پنجه برای تبدیل به مونوپاد برای نیازهای اولیه دوربین تعبیه شود. فرم سه پایه همچنین می تواند استانداردهای بالاتر برای عکاسی و فیلمبرداری را برآورده کند، که اساساً یک طراحی یک مرحله ای است، با افزودن یک تابه / شیب هیدرولیک.

طراحی ویژگی مافپ Mipo

این شفت وسط تک پایه تاشو و جداشدنی Miliboo Mipo Mufp فیبر کربنی که من در دست دارم بدون شک تصمیم عاقلانه ای است.

ارزیابی استفاده از سه پایه رفلکس فیبر کربن Miliboo Mipo Mufp

عکاسی با Miliboo Mipo Mufp تجربه فوق‌العاده‌ای بود. تغییر جهت چرخش یا تنظیم افقی می تواند سریع باشد. فقط زمانی که زمین ناهموار است باید دهانه کاسه را صاف کنید. چرخش سر هیدرولیک بالایی عالی است.

یک محصول متوسط ​​با پارامتر باربری 10 کیلوگرم می تواند نیازها را از سطح آماتور تا متخصص برآورده کند.

ابتدا نگاهی به نمای بیرونی و طراحی مافپ Mipo بیندازیم.

از نظر ویدیو، من به طور ویژه در هنگام استفاده از آن در داخل خانه یک رولت اضافه کردم که می توان آن را با سه پایه برای عکسبرداری با موبایل سازگار کرد.

به طور کلی، گزینه های پیکربندی خوب هستند. بیایید نگاهی به عکاسی و دوربین در فضای باز/داخلی بیندازیم. اخیراً با بالا رفتن از کوه + تیراندازی در فضای باز به ژانگجیاجی رفتم.

طراحی مافپ Mipo

پس از تنظیم میرایی برای مطابقت با وزن بدنه، می توان آن را در هر نقطه ای بدون استفاده از نیروی خارجی متوقف کرد. این به طور قابل توجهی کیفیت تصویر را برای فیلمبرداری افزایش می دهد. ساختار هیدرولیک نیز ناچیزترین لرزش و قابلیت عالی برای حمل بار را دارد. آنها به طور خاص برای ویدیو طراحی شده اند.

از نظر عملکرد تقریباً شکل یک مجموعه را به خود می گیرد. رفلکس، مونوپاد جداشدنی، بالابر محور مرکزی، سر هیدرولیک، دهانه کاسه و سایر تنظیمات مفید هستند و دارای مزایای خاصی برای عکاسی و فیلمبرداری. استفاده و تجربه راحت تر است. خوب، سرعت عمل آن نیز بیشتر است.

Miliboo Mipo Mufp