بررسی شارژر سریع دو پورت AOHi MagCube 40W

تشخیص PD3.0 از 5V3A، 9V2.22A، 9V3A، 12V3A، 15V2.67A، 20V2A پشتیبانی می کند. پروتکل اختصاصی اندروید بر اساس مشخصات PPS از 11V3A پشتیبانی می کند.

توزیع هوشمند قدرت شارژ شارژر سریع دو پورت AOHi MagCube 40W برای استفاده بیشتر از شارژرهای چند پورت که با قدرت شارژ مشخص شده اند راحت تر است. تنها در موارد معدودی، مانند تلاش برای شارژ کامل آی‌پد، ناراحت‌کننده است، اما می‌توانید منبع تغذیه موبایل را جدا کنید، از تک پورت برای شارژ کامل آی‌پد استفاده کنید و سپس منبع تغذیه موبایل را شارژ کنید.

شارژر سریع دو پورت 40 واتی AOHi MagCube از تراشه هوش مصنوعی و طراحی پلاگین کور دو پورت استفاده می کند. پس از قرار دادن دستگاه، شارژر به صورت پویا قدرت شارژ دو پورت C را تخصیص می دهد.

از فروشگاه رسمی AOHi با 29.99 دلار خرید کنید از فروشگاه آمازون AOHi با 25.49 دلار خرید کنید

بسته بندی و جعبه گشایی

شارژر سریع دو پورت AOHi MagCube 40W اولین محصول شارژری است که امسال خریدم. طراحی جدید، ظاهر جمع و جور و عملکرد تا حدی من را آماده حذف چندین محصول شارژر در گذشته می کند. با این حال، من همچنان می خواهم سناریوهای استفاده و نیازهای شخصی را در اینجا ترکیب کنم. این موضوع ذهنی تر است که بگوییم لزوما برای همه کاربران مناسب نیست.

محصولات AOHI ظاهر جدیدی دارند. بسته بندی بیرونی ساده است و از همان رنگ زرد برای برجسته کردن محصولات داخل آن استفاده شده است. روی جعبه با مارک Aohi، ظاهر شارژر، نام و نقطه فروش چاپ شده است. قسمت پشت جعبه دارای طرح جلد است و پایین جعبه با نمودار تجهیزات سازگاری محصول و اطلاعات پارامتر چاپ شده است. همچنین می توانید بدانید که شارژر دارای هفت رنگ غنی مشکی، سفید، خاکستری، قرمز، زرد، بنفش و سبز است.

همچنین با یک دوشاخه تاشو طراحی شده است که نگهداری و حمل آن بسیار آسان است. پورت شارژ یک درگاه C دوگانه است. به عنوان مثال، اگر در یک سفر کوتاه بدون کامپیوتر هستید، می تواند شارژ تلفن همراه و تبلت را به طور کامل حل کند. من قبلاً شنت شارژ تک پورت و شارژ دو پورت را به شما نشان داده ام.

از فروشگاه رسمی AOHi با 29.99 دلار خرید کنید از فروشگاه آمازون AOHi با 25.49 دلار خرید کنید

همچنین بخوانید:


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/10/04/aohi-magcube-40w-dual-port-fast-charger-review/

دسته دوم کاربران خرید را توصیه می کنند. اگر به وزن دستگاه های EDC روزانه حساس هستید و چندین دستگاه وجود دارد که نیاز به شارژ سریع دارند، لپ تاپ ها (به جز لپ تاپ های بازی با عملکرد بالا)، آیپد، تلفن های همراه، هدفون و غیره، عملکرد این AOHi MagCube را دارند. شارژر سریع دو پورت 40 واتی نیز به اندازه کافی کند است. اکثریت قریب به اتفاق سناریوهای استفاده را برآورده کنید.

دسته سوم کاربران را نمی توان از دست داد. به عنوان یک عاشق شارژر، نمی توانم یک شارژر جدید با طراحی عالی و عملکرد قدرتمند را رد کنم. علاوه بر این، ممکن است در آینده مکرر سفر کنم. من باید برای استفاده خودم یک شارژر قابل اعتماد در کیفم داشته باشم. دستگاه یا برای شارژ خود و همراهانتان.

بسته حاوی شارژر، دفترچه راهنمای دستورالعمل، کارت گارانتی و یک کیسه پلاستیکی ضد گرد و غبار برای آداپتور شارژر است.

طرح

در مقایسه با چندین شارژر در گذشته، این یکی از نظر ظاهری ظریف تر است و هنوز هم حس بسیار خوبی دارد. شارژر سریع دو درگاهی AOHi MagCube 40 واتی همچنان از نور تنفسی سه رنگ هوشمند نمادین خود استفاده می کند. کاربران می توانند به طور مستقیم وضعیت کار سه مرحله ای شارژر را از طریق چراغ های تنفسی با رنگ های مختلف تشخیص دهند. چراغ نشانگر شارژ، نور زرد (نارنجی): شارژ سریع، قدرت به سرعت بالا می رود. نور آبی: شارژ معمولی، بدون آسیب به باتری؛ چراغ سبز: میکرو جریان

شارژر با استفاده از POWER-Z KT002 با کابل +AOHi Magline تست شد. صرف نظر از استفاده یا تست روزانه، باید از سیم تایید شده برند معمولی یا سیم اصلی تلفن همراه استفاده کنید و قدرت شارژ را می توان به طور کامل بارگیری کرد.

این شارژر 40 واتی که توسط AOHi در ارتباط با Power Integration و Injoinic ایجاد شده است بر شارژ سالم تاکید دارد. این دستگاه از تراشه Apple PI، فناوری نیترید گالیوم GaN و مواد گرافن برای دستیابی به حرارت کم و خروجی بالا تحت توان خروجی بالا استفاده می کند. اتلاف گرما؛ طراحی پلاگین کور پورت USB-C دوگانه، به طور خودکار دستگاه را شناسایی می کند، به صورت پویا قدرت پورت های C1 و C2 را تخصیص می دهد. سازگاری خوب، انواع پروتکل های شارژ سریع جریان اصلی را پشتیبانی می کند. گذراندن گواهینامه ایمنی چندملیتی 3C، FCC، RoHS.

از یک پورت برای شارژ منبع تغذیه موبایل شارژ سریع پورت USC-C با قدرت شارژ پایدار بیش از 28 وات استفاده کنید.

شارژر سریع دو درگاهی AOHi MagCube 40W اولین محصول تکی است که توسط AOHi در سال 2022 منتشر شد. طراحی نور تنفسی سه رنگ را حفظ کرده است که می تواند به طور مستقیم وضعیت شارژ دستگاه را درک کند و الماس را لغو کند. بافت فرآیند سه بعدی حکاکی میکرو، طراحی کاربردی تری را به موقعیت دست سگک اضافه می کند.

با توجه به اینکه تعداد پریزهای برق در هتل ها (یا خوابگاه های دانشجویی) اغلب کم است، اگر بیش از دو تلفن همراه یا دستگاه نیاز به شارژ داشته باشند، برای من چنین پورت دوگانه 40 واتی راحت تر از دو درگاه 20 واتی / 30 واتی است. پورت ها

نتیجه

اخیراً برندهای مختلف شروع به توسعه شارژرهای سریع فوق کوچک دو پورت کرده اند و AOHi نیز عرضه کرده است. شارژر سریع دو پورت MagCube 40W، که در یک نگاه عاشقش شدم. طراحی فیش جمع و جور و جمع شدنی و قدرت کم پورت های دوگانه با رنگ زرد برجسته شده است و عمیقاً در قلب من ریشه دوانده است. حالا بیایید تجربه استفاده از این شارژر را به اشتراک بگذاریم.

نوع اول کاربر فقط مورد نیاز نیست. اگر شما نیز مانند من دارای یک شارژر چند پورت 65 واتی یا 100 واتی مانند شارژر AOHi Magcube 100W GaN هستید و به وزن حساس نیستید، لزوماً نیازی به خرید این AOHi MagCube 40W Dual-Port Fast ندارید. شارژر.

اکثر طرح های محصولات AOHi غیر متعارف هستند و 40 وات نیز از این قاعده مستثنی نیست. اگر طراحی شارژر بخواهد نوآورانه باشد، در واقع آزمونی برای مهارت های طراحی است. شکل شارژر سریع دو درگاهی AOHi MagCube 40W به شکل مربع مسطح، چهار انتهای انتقال سطح منحنی، پوسته مات و ضد اثر انگشت و کل کوچک و نفیس است. نام تجاری Aohi در قسمت مرکزی بالای بدنه درج شده است. دو رنگی که تا به حال عرضه شده است یکی مشکی که همه کاره و گیک است، دیگری روشن و خوش تیپ و زرد به شدت توصیه می شود. با یک نگاه می توانید آن را در کیف پیدا کنید که این هم یک مزیت است.

این شارژر سریع دو پورت AOHi MagCube 40W توسط AOHi در ارتباط با فناوری یکپارچه سازی قدرت آمریکایی ساخته شده است. رهبران صنعت برای دستیابی به محافظت سالم تر از شارژ باتری به نیروهای خود ملحق شده اند.

دمای سطح شارژر پس از شارژ سریع برای مدتی و دمای سطح شارژر بدون شارژ با استفاده از دماسنج مادون قرمز اندازه گیری شد.

با توجه به محدودیت‌های حرفه‌ای بودن و ابزارهای تست، من فقط می‌توانم عملکرد و گرمای شارژر سریع دو پورت AOHi MagCube 40W را آزمایش کنم. در حال حاضر فقط می توانم این آزمایش ها را انجام دهم. همچنین ممکن است داده ها به دلیل ابزار و تجهیزات با برچسب های رسمی متفاوت باشد. ، فقط برای مرجع، امیدوارم درک کنید.

برای چه کسانی مناسب است؟

امروزه همه افراد در زندگی هویت های زیادی دارند. شاید همه به دو تلفن همراه به طور استاندارد یا یک تلفن همراه و یک iPad قابل حمل یا سایر دستگاه های دیجیتال عادت داشته باشند. یک شارژر پرسرعت با یک پورت مدت‌هاست که برای نیازهای روزانه کافی نیست. به عنوان مثال، من معمولاً هنگام بیرون رفتن از خانه باید دو آیفون همراه داشته باشم، بنابراین هنگام انتخاب شارژر، معمولاً از شارژر چند پورت استفاده می کنم. اما اکنون چند شارژر پرسرعت چند پورت می‌خرم که در حال حاضر بسیار کوچک هستند، اما خارج شدن از آن هنوز ناخوشایند است. اگر پاوربانک بیاورید حداکثر فقط می توانید یک دستگاه را راضی کنید. در این صورت امسال شارژر سریع فوق العاده کوچک با دو پورت که قابلیت پشتیبانی از شارژ سریع را دارد متولد شد و به سرعت پیشرفت کرد.

دو گوشی موبایلی که من استفاده می کنم iPhone 12mini و SE2 هستند. من در سفرهای کاری از پورت دوگانه 100 وات استفاده کردم و عملکرد خیلی زیاد بود. استفاده از این شارژر دو پورت 40 واتی برای کنار آمدن با حداکثر قدرت دو گوشی کافی است و همچنان عملکرد واقعی در استفاده وجود دارد. بیش از حد، هنگامی که دو دست به طور همزمان شارژ می شوند، قدرت شارژ تکی بالای 12 وات پایدار است.

در مقایسه با “سنگین وزن” بیش از 300 گرم شارژر AOHi Magcube 120 واتی که قبلاً با آن سفر می کردم، این شارژر سریع دو درگاهی 40 واتی AOHi MagCube رسماً ادعا می کند 80 گرم است، اما من در واقع فقط 73.7 گرم اندازه گرفتم، مقدار زیادی از دست دادم. وزن در حالی که بیرون و در اطراف.

عملکرد و استفاده

هنگام شارژ همزمان آیپد و پاوربانک، توزیع برق شارژر برای آیپد 6.8 وات و توان شارژ آیپد 28.7 وات است. حدس زده می شود که روش توزیع برق باید به اندازه ای باشد که ابتدا دستگاه هایی با توان شارژ بالا به طور کامل شارژ شود و سپس دستگاه هایی با توان شارژ پایین با سرعت کامل شارژ شود.

قسمت بالا کمی خمیده است و لبه آن پلکانی است. شبیه کوکی روی میز است. دو پورت USB-C به صورت افقی قرار گرفته اند، همچنان حلقه تزئینی فلزی + زبانه داخلی USB زرد رنگ که طراحی نمادین محصولات AOHi نیز هست. این شارژر به اندازه یک بیسکویت Oreo با طول 49 میلی متر و عرض 44 میلی متر است.

پارامترهای خاص شارژر سریع AOHi MagCube 40W Dual-Port به شرح زیر است:

  • مدل محصول: AOC-C008
  • رنگ: مشکی/زرد
  • اندازه محصول: 49*44*22.5 میلی متر
  • وزن: حدود 80 گرم
  • خروجی: 100-240V~50/60Hz حداکثر 1.5A
  • خروجی: USB-C 5V3A 9V3A 12V3A 15V2.67A 20V2A هر پورت 40W حداکثر

برای شارژ آیفون SE2 و آیپد 2019 به ترتیب از دو درگاه استفاده کنید که هر دو می توانند به قدرت شارژ تک پورت دست پیدا کنند.

شارژر AOHi Magcube 40W در مقایسه با قبلی که بیش از 300 گرم وزن دارد، تنها وزن بیش از 70 گرم از نظر ویژگی های موبایل بسیار قوی تر است. اگر در تجهیزات شارژ خود به شارژ پرقدرت نیاز ندارید و فقط به یک شارژر کوچک و نفیس دو پورت با عملکرد عالی نیاز دارید، این شارژر 40 واتی ممکن است انتخاب بهتری نسبت به 65 وات و 100 وات باشد. من حتی فکر می کنم در حال حاضر بهترین راه حل شارژر دوگانه تلفن یا تلفن + تبلت است.

آزمایش‌ها نشان می‌دهد که شارژر دو پورت AOHi 40W از پروتکل‌های شارژ سریع Apple 2.4A، Samsung 5V2A، QC2.0 3V/12V، QC3.6/20V، PD3.0 PPS و دیگر پروتکل‌های شارژ سریع پشتیبانی می‌کند.

دو تلفن همراه من تا حدی نمی توانند قدرت واقعی این شارژر را فشرده کنند و قدرت استفاده از یک پورت برای شارژ iPad 2021 بالای 23 وات پایدار است.

این نوع شارژر می تواند تمامی موبایل های موجود در بازار، آی پد و کامپیوترهای نوت بوک کوچک را شارژ کند، دو پورت C از هر سوکتی تا توان 40 وات پشتیبانی می کند و همچنین از دو دستگاه به طور همزمان از شارژ سریع PD 20 واتی پشتیبانی می کند تا در صورت وجود یک کاربر دو دستگاهی تلفن همراه، هیچ پدیده صفی وجود ندارد و نیازی به نگرانی در مورد شارژ و انتظار نیست.

طراحی توخالی در دو طرف بدنه برای اتصال و جدا کردن کاربران راحت است. مجهز به پین‌های استاندارد ملی تاشو، حمل آن آسان است و سایر وسایل داخل کیف را خراش نمی‌دهد. کناره بدنه نیز دارای دو درگاه USB-C است و هسته لاستیکی زرد رنگ به‌ویژه خودنمایی می‌کند. هر دو رابط با حلقه‌های فلزی نقره‌ای و سفید تزئین شده‌اند که باعث می‌شود شارژر ظریف‌تر و شیک‌تر به نظر برسد.