بررسی صفحه کلید مکانیکی حرفه ای Ajazz AK35i Pro

صفحه کلید بازی مکانیکی Ajazz AK35i Pro دارای طراحی نامتقارن است، طرح کلی 104 کلید + 6 کلید چند رسانه ای، که یک چرخ اسکرول دو حالته در گوشه سمت راست بالا وجود دارد که می تواند روشنایی نور پس زمینه صفحه کلید و صدا را تنظیم کند. بازیکن، با حس خوب مقیاس و کنترل؛ قسمت جلویی از پانل فلزی با فرآیند پیرایش براق آلیاژ آلومینیوم CNC استفاده می کند و طراحی شناور تمیز کردن روزانه را آسان تر می کند.

در حالت بلوتوث، از طریق کلیدهای Fn+Q/W/E، می‌توانید برای استفاده به رایانه، نوت‌بوک، تلفن همراه یا تبلت متصل شده و به آن متصل شوید و از طریق ترکیب کلیدها به سرعت بین دستگاه‌ها جابه‌جا شوید.

4 نشانگر عبارتند از نشانگر NUM Lock، نشانگر حروف بزرگ و کوچک، نشانگر Scrlk و نشانگر کم بودن باتری. هنگامی که باتری کیبورد کم است، چراغ قرمز به سرعت چشمک می زند، هنگام شارژ، چراغ نشانگر قرمز ثابت است، و چراغ هنگام شارژ کامل خاموش می شود.

پشت صفحه کلید از مواد قالب گیری تزریقی ABS ساخته شده است و 6 پایه سیلیکونی بلند در اطراف قاب وجود دارد، بنابراین صفحه کلید را می توان به طور پایدار روی یک سطح صاف قرار داد.

104 کلید تمام کلید بدون پانچ، درپوش دو رنگ PBT، 4 نوع شفت برای انتخاب، پشتیبانی از کنترل کلید چند رسانه ای، پشتیبانی از سفارشی سازی برنامه نویسی ماکرو، و انواع حالت های نور پس زمینه، یک صفحه کلید مکانیکی 104 کلیدی است. با عملکرد پرهزینه در بازار، اما متأسفانه: این یکی در حال حاضر از تابع hot-swap پشتیبانی نمی کند. سایر محورها و جلوه های نورپردازی RGB را به دلخواه تغییر دهید، و رسیدن به سفارشی سازی دشوار است. می تواند نیازهای کاربران را برآورده کند، اما برای کاربرانی که فقط برای دفتر و مطالعه از آن استفاده می کنند، ارزش شروع را دارد.

از آمازون خرید کنید از Aliexpress خرید کنید

همچنین بخوانید

  1. بررسی عملی صفحه کلید مکانیکی Thunderobot KG3104R RGB
  2. بررسی دستی کیبورد بازی بی‌سیم مکانیکی Machenike K7
  3. بررسی صفحه کلید بازی مکانیکی Patriot Viper V770 RGB
  4. نقد و بررسی GameSir GK300: صفحه کلید ارزان و لوکس بازی مکانیکی بی سیم!
  5. بررسی عملی GameSir VX2 AimSwitch – یک ترکیب برای همه کنسول ها
  6. بررسی صفحه کلید مکانیکی بی سیم Durgod Fusion
  7. بررسی صفحه کلید بازی مکانیکی Skyloong GK61 RGB


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/08/12/ajazz-ak35i-pro-keyboard-review/

کامپیوتر اداری روزانه باید از صفحه کلید جدانشدنی باشد، اما استاندارد این شرکت اساسا یک صفحه کلید غشایی است. اگر می خواهید یک صفحه کلید مکانیکی را تجربه کنید، باید خودتان آن را تجهیز کنید. انواع کیبوردهای مکانیکی در بازار وجود دارد. بسیار مهم است که صفحه کلید مکانیکی را انتخاب کنید که مناسب نیازهای دفتر شما باشد. کامپیوتر اداری شرکت ما به دلایلی نمی تواند از محصولات جانبی USB استفاده کند، بنابراین در انتخاب صفحه کلید تفاوت زیادی وجود دارد.

محدودیت ها، شما فقط می توانید یک صفحه کلید مکانیکی متصل به بلوتوث یا سه حالته (فقط بلوتوث) را انتخاب کنید. و چون صفحه کلید کوچک اغلب در کار استفاده می شود، باید از نوع 104 یا 98 کلیدی باشد. در نهایت، با پایبندی به “گل بسیار با پول کمتر، اصل خرید یک صفحه کلید که برای شما راضی کننده است، در نهایت من را انتخاب کردم. Ajazz AK35i Pro صفحه‌کلید بازی مکانیکی که از سه روش اتصال پشتیبانی می‌کند: بلوتوث 5.0، بی‌سیم 2.4G و اتصال سیمی، و می‌تواند همزمان 5 دستگاه را برای تعویض سریع وصل کند. ، برای مواجهه با سناریوهای مختلف استفاده.

بسته بندی و جعبه گشایی

چراغ های نشانگر و دکمه های کنترل چند رسانه ای در گوشه سمت راست بالای صفحه کلید وجود دارد. کلید M بین حالت های بی سیم 2.4G و بلوتوث سوئیچ می کند و نشانگرهای سبز و آبی را می توان نمایش داد. سبز حالت اتصال بی سیم 2.4G است، آبی حالت اتصال بلوتوث است، و کلید G را می توان برای جابجایی و تنظیم عملکردهایی مانند جلوه نور و صدا استفاده کرد، چرخ اسکرول در کنار می تواند تنظیم صدا و روشنایی نور را درک کند. و کلیدهای A1، A2، A3 می توانند عملکرد آهنگ قبلی، توقف پخش، و آهنگ بعدی پخش موسیقی یا از طریق برنامه درایور را درک کنند. عملکردهای مختلفی را اختصاص دهید تا از یک صفحه کلید معمولی کاربردی تر باشد.

سری های سیمی Ajazz AK35i در پیکربندی های مختلف شفت، کلاهک کلید، جلوه های نور و غیره موجود هستند. به عنوان یک ارتقا، صفحه کلید بازی مکانیکی Ajazz AK35i Pro نیز دارای دو رنگ است: آبی-سفید و سفید-خاکستری، شفت سبز اختیاری، شفت چای، شفت سیاه و سفید، شفت قرمز 4 نوع از بدن شفت. برای استفاده شرکتی، سوئیچ قرمز آرام و سریع را انتخاب کردم.

در حین کار عادی، باید همزمان از کامپیوتر اداری و دفترچه یادداشت شخصی استفاده کنید و نرم افزار ارتباط شخصی همگی روی نوت بوک خودتان است. در گذشته از دو صفحه کلید برای کار استفاده می شد، اما در حال حاضر یک صفحه کلید را می توان به سرعت یک کلید سوئیچینگ، دفتر و ارتباطات را تکمیل کرد. اشتباه، خیلی راحت

حکم ما

یک محفظه ذخیره سازی گیرنده 2.4G در کنار ساپورت پای راست طراحی شده است. گیرنده را می توان با صفحه کلید بدون نگرانی از گم شدن یا نداشتن جایی برای ذخیره آن حمل کرد.

17 افکت نور، و Fn+X را همزمان فشار دهید تا نور پس زمینه صفحه کلید خاموش شود. حیف است که از جلوه های نورپردازی RGB پشتیبانی نمی کند. جلوه های نوری در یک حالت نوری به اندازه کافی خنک نیستند. من امیدوارم که Ajazz نسخه RGB را در آینده منتشر کند، اما قیمت نسخه RGB Lighting ممکن است کمی گرانتر باشد. این جزئیات کوچک به ترجیحات شخصی بستگی دارد.

در مقایسه با صفحه کلید سیمی، صفحه کلید بازی مکانیکی Ajazz AK35i Pro آزادتر است و محدودیتی در فضا ندارد. این می تواند به راحتی اتصال بی سیم و عملکرد طولانی مدت را درک کند و دسکتاپ رایانه مرتب و تمیزتر خواهد بود. به همین دلیل است که من Ajazz AK35i Pro را انتخاب می کنم تا به من کمک کند مشکلی را که کامپیوتر این شرکت به یک دستگاه USB وصل نمی شود حل کنم.

صفحه کلید بازی مکانیکی Ajazz AK35i Pro همچنین مجهز به 2 زیرپایی متقارن، یک بخش است که با انحنای کلاهک پس از باز کردن مطابقت دارد و یک تجربه ارگونومیک راحت را به ارمغان می آورد.

AK35i Pro از شفت های سفارشی Ajazz استفاده می کند که در چهار شفت موجود است: شفت مشکی، شفت سبز، شفت چای و شفت قرمز. صدای کوبه ای شفت قرمز آرام تر است و صافی مستقیم بالا و پایین قوی تر است. برای تایپ و کارهای اداری مناسب است. تاثیری بر سایر همکاران در دفتر نخواهد داشت.

داخل کیبورد نیز با یک پنبه ساندویچی EVA به ضخامت 3 میلی‌متر تنظیم شده است که می‌تواند به طور موثر صدای تولید شده در هنگام ضربه زدن به شفت را کاهش دهد و احساس راحتی ضربه‌ای را بر روی صفحه کلید تضمین کند.

یک سوئیچ فیزیکی دو مرحله ای در قسمت مرکزی بالای صفحه کلید بازی مکانیکی Ajazz AK35i Pro وجود دارد. آن را به سمت راست تغییر دهید تا صفحه کلید باز شود و برای جلوگیری از تخلیه باتری آن را به سمت چپ بچرخانید تا بسته شود.

جعبه را باز کنید و همه لوازم جانبی، از جمله بدنه کیبورد Ajazz AK35i Pro، کابل اتصال، کلید کش و دفترچه راهنما را بیرون بیاورید. کابل اتصال صفحه کلید از رابط اصلی USB به Type-C استفاده می کند، دیگر مشکلی در قسمت جلو و پشت رابط، پلاگین و پخش کور وجود ندارد.

ظاهر و طراحی

جعبه کیبورد Ajazz AK35i Pro مشکی و قرمز است که نام محصول و ظاهر کیبورد در جلوی آن رندر شده است. گوشه سمت چپ بالا نشان می دهد که این برند شریک پایگاه آموزش حرفه ای جوانان League of Legends است. گوشه سمت راست بالا نقاط فروش محصول را برجسته می کند: شفت مکانیکی، طراحی کلید بالا و پایین، قالب گیری تزریقی دو رنگ، کلید کامل بدون پانچ، و کلیدهای قابل برنامه ریزی. قسمت پشتی پارامترهای دقیق صفحه کلید را معرفی می کند.

پس از نصب درایور روی رایانه، صفحه کلید بازی مکانیکی Ajazz AK35i Pro از عملکرد برنامه نویسی ماکرو پشتیبانی می کند. شما می توانید ماکروها را برای هر کلید صفحه کلید تنظیم کنید و همچنین می توانید حالت های مختلف افکت نور و روشنایی سریع و آهسته را تنظیم کنید تا نیازهای سفارشی سازی مختلف گیمرهای حرفه ای را برآورده کنید.

صفحه کلید بازی مکانیکی Ajazz AK35i Pro از نور پس زمینه سفید استفاده می کند که از باران در حال سقوط، ستاره تیرانداز، همیشه روشن، تنفس، موج نور، قطره باران، مسابقه اسب دوانی، تجمع، دنبال کردن، موج سینوسی، موج خطی، یک نقطه خاموش، لیزر پشتیبانی می کند. ، ریپل ، موج باغ ، خیره کننده ، کالیدوسکوپ و غیره

صفحه کلید بازی مکانیکی Ajazz AK35i Pro دارای باتری لیتیومی 1900 میلی آمپری داخلی است. طبق تبلیغات رسمی، در حالت بی سیم می توان به مدت 68 ساعت بدون روشن شدن چراغ در حالت شارژ کامل و 32 ساعت در زمان روشن شدن چراغ در حالت شارژ کامل استفاده کرد.

از آمازون خرید کنید از Aliexpress خرید کنید

کلاهک های دو رنگ PBT با انتقال نور، طراحی شناور، سختی بالا و درپوش کلید مقاوم در برابر سایش، بدون محو شدن، استفاده طولانی مدت بدون روغن کاری و تمیز کردن آسان و راحت پس از آن.