بررسی عمیق INNOCN M2U – XiaomiToday

صفحه نمایش INNOCN M2U Mini LED به لطف تاثیر قوی نمایشگر از یک طرف و رنگ های ظریف، رنگ های معتبر، شفافیت و روشنایی کامل می تواند به طور موثر نیازهای حرفه ای و سرگرمی را برآورده کند.
هنگامی که با سیستم عامل مک استفاده می شوند، یکدیگر را تکمیل می کنند.

و شارژ معکوس برای من بسیار مفید است، به این معنی که نیازی به اضافه کردن سیم برق خارجی به رایانه خود ندارم، دسکتاپ مرتب تر به نظر می رسد، و همچنین از مشکل پیکربندی یک ایستگاه اتصال جلوگیری می کند. قدرت شارژ 90 وات بسیار سریع است. در سناریوهای اصلی پر انرژی، مانند رندر، من هنوز هم می‌توانم تضمین کنم که رایانه‌ام قدرت را از دست نمی‌دهد.

بیایید ابتدا در مورد پارامترهای این نمایشگر LED صحبت کنیم. مجهز به پنل IPS با تکنولوژی Mini LED با رزولوشن 3840*2160 و از طیف رنگی دوگانه 99% پشتیبانی می کند.

عملکردهای مشابهی در مک بوک وجود دارد، که دلیل مهمی است که مک بوک در محیط های مختلف نور بسیار خوب به نظر می رسد.

داشتن یک مانیتور با صفحه نمایش زیبا می تواند به میزان قابل توجهی بهره وری شغلی را افزایش دهد زیرا وظایف روزانه مدیر محصول همواره شامل ایجاد طرح های اولیه و در موارد نادر حتی خروجی برخی از طرح های رابط کاربری در مواقع اضطراری است. من ابتدا پس از دریافت ایده ارتقاء از مانیتور کامپیوتر، الزامات استفاده خود را تعیین کردم.

نمایشگر INNOCN M2U Mini LED نه تنها عملکرد رنگی بسیار روشنی دارد بلکه دمای رنگ و نور صفحه نمایش را نیز به خوبی کنترل می کند. طبق اطلاعات وب سایت رسمی این نمایشگر، یکنواختی روشنایی و دمای رنگ در 95 تا 98 درصد حفظ می شود که بسیار خوب است. بله، در استفاده واقعی، صفحه نمایشگر INNOCN 27M2U Mini LED مشکل عدم تعادل روشنایی و دمای رنگ را نخواهد داشت.

Mini LED یک فناوری نور پس‌زمینه برای صفحه‌های LCD است که تقریباً به این معنی است که با کاهش اندازه یک منبع نور واحد، می‌توان واحدهای منبع نور متراکم بیشتری را قرار داد. از یک طرف، می تواند درجه بازتولید رنگ را بهبود بخشد و طیف رنگی وسیع تری را به ارمغان بیاورد. ، که عملکرد رنگی صفحه نمایش را چشم نوازتر می کند و تجربه تماشای واقعی تری را به ارمغان می آورد!

از نظر تنظیم رنگ، نمایشگر INNOCN M2U Mini LED از 99٪ طیف رنگی Adobe RGB، 99٪ طیف رنگ گسترده DCI-P3 و 100٪ طیف رنگ sRGB پشتیبانی می کند. طیف رنگی طیف گسترده ای را پوشش می دهد و متعلق به طبقه اول است. این عملکرد برای پوشش نیازهای حرفه ای اصلی کافی است و هر محصول نمایش داده شده به استاندارد حرفه ای رسیده است؟ E<1. ?E پارامتری برای اندازه گیری دقت رنگ است. هرچه مقدار کوچکتر باشد، انحراف رنگ نمایشگر کمتر است. ?E<1 به سطح بسیار بالایی رسیده است. سطح عالی

امسال سالی بود که فناوری Mini LED شکوفا شد. تولیدکنندگان بزرگ نمایشگر از فناوری Mini LED در محصولات پیشرفته خود از جمله جدیدترین مک بوک پرو استفاده کرده اند. اگر احساس تکه تکه شدن وجود دارد، نمایشگر باید پشتیبانی کند تکنولوژی مینی ال ای دی.

از آنجایی که میز کار من رو به خورشید است، روشنایی و شفافیت یک نمایشگر برای من بسیار مهم است. با این حال، خوشبختانه، روشنایی این صفحه نمایش مینی LED بالا است، تا 1000 نیت. حتی اگر صفحه نمایش با نور شدید خورشید روبرو باشد، می توانید محتوا را روی صفحه ببینید.

هنگام استفاده از این دو تفاوتی وجود نخواهد داشت زیرا جلوه های نمایش آنها یکسان است. طراحان، عکاسان و سایر کاربرانی که به دنبال جلوه های نمایشگر پیشرفته صفحه نمایش هستند، آن را کاملا مناسب می یابند. با این حال، بر روی تجربه کاربر معمولی تمرکز دارد.

نمایشگر INNOCN M2U Mini LED از تنظیم هوشمند نور پشتیبانی می کند و دارای سنسور نور در بالای نمایشگر است.

حسگر گرانش می تواند جهت محتوای صفحه را با توجه به جهت افقی یا عمودی صفحه تنظیم کند که بسیار سرگرم کننده است.

پشتیبانی از تنظیم چند زاویه ای، همراه با نور محیط پس زمینه

فناوری INNOCN M2U Mini LED که در اینجا باید به آن اشاره کنم و احساس می کنم به سال اول مینی led رسیده است که یکی از دلایل خرید این نمایشگر LED بسیار مهم است.

از سوی دیگر، می تواند عملکرد روشنایی بهتری را به ارمغان بیاورد و تیرگی منطقه ای با دانه بندی ریز بیشتری را ارائه دهد. بر اساس این ویژگی، نمایشگرها می توانند مصرف انرژی را کاهش دهند، اتلاف گرما را متعادل کنند و از مشکلات سوختگی صفحه جلوگیری کنند.

علاوه بر این، نمایشگر INNOCN M2U Mini LED رسماً ادعا می کند که از نسبت کنتراست پویا در سطح میلیونی پشتیبانی می کند. نسبت کنتراست پویا عمدتاً می تواند روشنایی صحنه های روشن را تضمین کند و در پس زمینه های تاریک به اندازه کافی خالص باشد. صحنه شفاف تر است و صحنه تاریک عمیق تر است. هنگام تماشای فیلم یا پردازش تصاویر می توانید تصویری از بازتولید رنگ واقعی دریافت کنید. تماشای فیلم و بازی کردن حسی فراگیر دارد.

دوربین INNOCN M2U واقعی شات
دوربین واقعی شات

من با دوست دخترم دارم بازی های سبک سوئیچ بازی می کنم. پس از تضاد ویژگی ها و سودآوری مانیتورهای مختلف مینی ال ای دی، در نهایت آن را انتخاب کردم INNOCN M2U مانیتور مینی ال ای دی هنری حرفه ای. بعد از مدتی استفاده از آن، برای شما یک نقد می نویسم.

این صفحه نمایش مینی LED به من احساس بسیار باهوشی می دهد، عمدتا در سه جنبه، مانند تنظیم هوشمند نور، شارژ معکوس، حسگر جاذبه و سایر عملکردها.

تنظیم هوشمند نور می تواند پارامتر نور مناسبی را با توجه به نور فعلی محیط تولید کند تا در اثر محافظت از چشم نقش خوبی داشته باشد و می تواند مشکل خستگی ناشی از تماشای طولانی مدت مانیتور را کاهش دهد. قرار دهید: کم نور کردن هوشمند بیشتر از شما از چشمان شما مراقبت می کند

تست کم نور INNOCN M2U

به طور کلی، نمایشگرهای INNOCN M2U Mini LED را می توان به عنوان یک روند در توسعه نمایشگرهای آینده در نظر گرفت. زودتر از آنها استفاده کنید و از آنها لذت ببرید.

صفحه نمایش LED INNOCN M2U نشان می دهد که با برخورداری از رزولوشن 4k، تصویر ظریف ارائه شده توسط آن بسیار فراتر از آن چیزی است که پنل های 1080P و 2K می توانند مطابقت داشته باشند. چشم غیرمسلح دیگر نمی تواند دانه بندی را در وضوح فوق العاده با وضوح ببیند. M2U اثر نمایش کلی از نمایشگر ال ای دی بسیار خوب است، من می توانم تمام جزئیات نمایش داده شده روی صفحه را ببینم، و تصویر زمینه با وضوح بالا هنوز هم پس از بزرگنمایی پر از اطلاعات بیشتر است.

INNOCN M2U
(عکس از دوربین)

عملکرد هوشمند به کاربران این امکان را می دهد که از این مانیتور بهتر استفاده کنند و واقعا هوشمندی این مانیتور را احساس کنند. این همچنین گزینه خوبی برای مانیتور-زیر گزینه است.


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/09/01/innocn-m2u-mini-led-display/

کیفیت صفحه نمایش INNOCN M2U برای استفاده در دفتر بهتر است. فقط پلتفرم مک توسط ابزار ترسیم پشتیبانی می شود. پس از استفاده از کیفیت صفحه نمایش شگفت انگیز مک بوک، بازگشت به صفحه تخت دشوار است. بنابراین من معمولاً فیلم می بینم و با رایانه وصل می شوم.

این روشنایی همچنین باعث شفافیت بیشتر صفحه نمایش می شود و با تاییدیه HDR1000، تصویر دقیقاً شبیه واقعیت است، با درجه ای از روشنایی و تاریکی که برای تماشای فیلم و بازی خوب است. خیلی باحال ~

دارای دقت رنگ حرفه ای با ? مقدار E کمتر از 1 است و از معکوس کردن منبع تغذیه به 90 وات و عملکرد کم نور هوشمند پشتیبانی می کند.

INNOCN M2U

این بدان معناست که کاربران نمی توانند تفاوت رنگ را در این مانیتور تشخیص دهند. مانیتور می تواند مستقیماً بدون تنظیم رنگ اضافی کار کند. جلوه واقعی نمایشگر این مانیتور مینی LED INNOCN M2U و مک بوک من اندازه گیری شده است. بسیار نزدیک، عملکرد رنگ تقریباً یکسان است.

توسط Lei Jun

Lei Jun