بررسی مانیتور گیمینگ Lenovo Legion Y25-30 280Hz FHD

نرخ فریم بازی های آنلاین 90-140 است. پس از روشن کردن HDR، جلوه حسی بهتر است و ضبط و ضبط صفحه تاریک تر به نظر می رسد. در واقع، به دلیل روشنایی بیشتر، میدان سیاه تیره تر است، جزئیات بیشتر است و دشمن راحت تر پیدا می شود.

اندازه 24.5 اینچی در محیط اتاق خواب/ایستگاه کوچک/آپارتمان کوچک دوستانه تر است و صدای 3W داخلی نیز می تواند محیط شلوغ استفاده از دسکتاپ را تسکین دهد.

به طور موثر پارگی صفحه را کاهش دهید، تاخیر را کاهش دهید، و تصویر را صاف و شفاف تر کنید.

محافظ مانیتور بازی حرفه ای 280 هرتز نسل سوم ارزیابی Y25_ اخبار فناوری اطلاعات چین

توابع بسیار غنی هستند و همه تنظیمات پشتیبانی می شوند. یک تجربه بهتر، پشتیبانی از کلیدهای میانبر الزام آور مانند شمارش معکوس و یک کلیک برای باز کردن صفحه متقاطع است که در بازی های FPS بسیار استفاده می شود.

تجربه بازی

نسل سوم امدادگر Lenovo Legion Y25-30 از دو حالت MPRT 0.5 میلی‌ثانیه و زمان واکنش سریع 1 میلی‌ثانیه پشتیبانی می‌کند و پنج دنده قابل تنظیم است.

  • 0.5 میلی‌ثانیه (MPRT1)
  • 1 میلی‌ثانیه (سطح 1)
  • 2 میلی‌ثانیه (سطح 2)
  • 3 میلی‌ثانیه (سطح 3)
  • 4 میلی‌ثانیه (سطح 4)
  • 5 میلی‌ثانیه (سطح 5)

به طور کلی این مانیتور گیمینگ Lenovo Legion Y25-30 از نظر پارامترها و اندازه بسیار مناسب برای بازیکنان بازی است. از اندازه‌گیری واقعی، عملکرد واقعاً خوب است، پارامترها در حد استاندارد هستند و نرخ تازه‌سازی 280 هرتز نزدیک به وضوح چشم انسان است. زمان پاسخگویی 0.5 میلی‌ثانیه در سطح بالایی در صنعت است، رنگ 280 هرتز می‌تواند از طراحی سطح ورودی پشتیبانی کند و همچنین از عمق رنگ 10 بیتی پشتیبانی می‌کند و همچنین قدرت رندر رنگ خوبی در خارج از بازی دارد، به عنوان صفحه‌نمایش طراحی نیز استفاده می‌شود. .

کاربرپسندتر این است که از درایور نرم افزار Artery نیز پشتیبانی می کند، می توانید مستقیماً مرکز کنترل نمایشگر لنوو را نصب کنید و پارامترهای نمایشگر را در نرم افزار تنظیم کنید.

Battlefield 5، و این نیز یک بازی است که از استاندارد HDR پشتیبانی می کند.

به خصوص طراحی این 4 پورت USB هنگام اتصال به نوت بوک خارجی بسیار آسان است. دکمه ماوس را می توان مستقیماً در آن قرار داد، کابل های اتصال روی نوت بوک را کاهش داد و دسکتاپ را مختصرتر کرد.

در اطلاعات سیستم می توانید پارامترهایی مانند 240Hz و 400nit را مشاهده کنید که با پیکربندی اولیه صفحه نمایش مطابقت دارد. پارامترها عمق رنگ 8 بیتی هستند، اما اندازه گیری واقعی می تواند عمق رنگ 10 بیتی را روشن کند.

با این حال، از آنجایی که حالت اورکلاک 280 هرتزی روشن است، وقتی صفحه نمایش را با سرعت پایین مشاهده کنید، کمی ناپایدار خواهد بود. توصیه می شود در زندگی روزمره با فرکانس 240 هرتز کار کنید و تفاوت حسی زیاد نیست.

فناوری همگام سازی گرافیک برتر AMD FreeSync™

Lenovo Legion Y25-30 نسل سوم محصول جدید این سری است. در مقایسه با قبلی، بزرگترین ارتقا زمان پاسخگویی 0.5 میلی‌ثانیه است که MPRT روشن است و حداکثر روشنایی نیز به 430 نیت رسیده است. این دستگاه دارای دو بلندگوی 3 واتی است و از AMD پشتیبانی می کند. فناوری FreeSync Premium.

در اینجا، MPRT 0.5 میلی‌ثانیه را برای آزمایش زمان مربوطه روشن کنید.

از نظر پارامترها، صفحه نمایش بازی با براش بالا + وسعت رنگ بالا + زمان پاسخگویی بسیار سریع است.

با استفاده از DataColor SpyderX، روشنایی 100٪ اندازه گیری شده 367.7 نیت است، روشنایی بد نیست، پارامتر اوج روشنایی است، مشکل بزرگ نیست، بسیار فراتر از الزامات صفحه طراحی است، روشنایی بالا یک اثر نمایش HDR خوب خواهد داشت. .

محافظ مانیتور بازی حرفه ای 280 هرتز نسل سوم ارزیابی Y25_ اخبار فناوری اطلاعات چین

پنل نکته ای است که همه بیشتر به آن توجه می کنند و همچنین پیکربندی اصلی صفحه نمایش بازی است.

زمان پاسخگویی صفحه در واقع یک پارامتر با براشینگ زیاد است. به طور کلی، زمان نمایش دو فریم قبل و بعد است که می تواند تولید اسمیر را بیشتر کاهش دهد.

نوع پنل مشابه LM245WF9-SSA3 و Dell S2522HG LGD است.

از نظر بازی، من عمدتا بازی های FPS را تجربه می کنم. بازی های دیگر نمی توانند به چنین نرخ فریم بالایی دست یابند. در واقع، مانیتورهای ورزش های الکترونیکی کم و بیش عمدتاً برای بازی های FPS هستند.

در بازی می توان میزان لکه را کاهش داد تا نرمی حواس بهبود یابد، به خصوص در بازی های FPS با تغییرات سریع صفحه، حس بهبود بسیار مشهود است.

زمان پاسخ

حالت اورکلاک 280 هرتز را روشن کنید تا نرخ تازه‌سازی را ببینید.

امتیاز کلی نمایشگر Datacolor SpyderX بد نیست، امتیاز کلی 4.5 است که نزدیک به امتیاز کامل است و پارامترهای وسعت رنگ و نسبت کنتراست 5.0 امتیاز نسبتاً عالی هستند.

اکثر صحنه ها می توانند نرخ تازه سازی حدود 200 فریم در ثانیه را حفظ کنند و نبرد روان است.

در مقایسه با تصاویر حدود 100 فریم زیر مانیتور 60 هرتزی در حافظه، نبردهای صاف ابریشمی در مانیتور گیمینگ 240-280 هرتز اکنون نرم تر است، بازتاب حساس تر است و ویژگی های رقابتی MAX هستند.

خلاصه کنید

CS: برو

امتحان ورودی دانشگاه به تازگی تمام شده بود. من به عنوان یک پخش کننده کامپیوتر در حلقه دوستانم، پرس و جوهای زیادی از حزب دانشجو دریافت کردم. در واقع در محیطی که قیمت کارت های ماینینگ و کارت های گرافیک سری 30 همچنان بالاست، من کامپیوتر رومیزی را توصیه نمی کنم. خوشبوتره و روش گیم بوک + مانیتور اکسترنال رو هم ترجیح میدم. برای مهمانی‌های دانشجویی/کارمندان اداری، نیازهای دفتر موبایل و بازی و ورزش‌های الکترونیکی را در نظر می‌گیرد و تجربه با همان قیمت بهتر از رایانه‌های رومیزی خواهد بود.

با نرخ تازه‌سازی بالا، صفحه نمایش بازخوردی را در حین کار پخش‌کننده ارائه می‌کند که می‌تواند به طور موثر سرعت پاسخگویی را بهبود بخشد. این فناوری توسط کارت های A/N پشتیبانی می شود.

درایور نرم افزار شریان (مرکز کنترل نمایشگر لنوو)

AMD FreeSync™ Premium به صورت پویا با نرخ به‌روزرسانی مانیتور مطابقت دارد تا خروجی کارت گرافیک و مانیتور را به طور مداوم حفظ کند.

طراحی مکعبی پوسته پشتی نیز بسیار طراحی شده است و همچنین شبیه طرح خراشنده اپل است که بیشتر چشم نواز است.

پس از روشن شدن آن، پارامترهای LCD Overdrive قبل از نمایش فریم بعدی از قبل تنظیم می شوند تا تاخیر بیشتر کاهش یابد و ظاهر لکه گیری و شبح شدن کاهش یابد.

می توانید Lenovo Legion Y25-25 را از آمازون خریداری کنید


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/08/27/lenovo-legion-y25-30-monitor-review/

نبرد در زمان متناظر بالا و پایین بسیار روان است، مهارت ها با دقت و سرعت حرکت می کنند و تجربه خوبی است.

میدان جنگ 5

از نظر انتخاب نمایشگر، با توجه به نیاز متفاوت است. برای اکثریت قریب به اتفاق بازیکنان، یک لپ تاپ بازی با مانیتور بازی یک پیکربندی عالی است. ویژگی های مانیتورهای ورزشی الکترونیکی نرخ تازه سازی بالا و تاخیر کم است. از نظر اندازه، بر اساس محیط کاربری خوابگاه، اندازه مطلوب صفحه نمایش 21-27 اینچ از نظر وضعیت نشستن و فاصله استفاده می باشد.

به تازگی، من نیز شروع به تجربه یک مانیتور گیمینگ Lenovo Legion Y25-30. اجازه دهید تجربه ارزیابی را به اشتراک بگذارم.

سمت چپ Lenovo Legion Y25-30 0.5ms است و سمت راست زمان پاسخگویی 1ms است، می توانید ببینید که سه نسل امدادگر 0.5ms Y25 دارای سرعت سوئیچینگ صفحه سیاه و سفید سریع تری هستند، 1ms در حال حاضر یک سطح حرفه ای است. و 0.5ms طبیعتا حرفه ای تر است. بالا، تصویر سریعتر و با لکه کمتر نمایش داده می شود.

اما اکنون نرخ فریم می تواند به نرخ تازه سازی وحشتناک 300-400 فریم برسد که می تواند عملکرد فوق العاده نمایشگر را نشان دهد.

تجربه 24.5 اینچی همان چیزی است که در آن زمان در خوابگاه احساس می کردم.

از نظر تست دقت رنگ ??=0.84.

می توانید Lenovo Legion Y25-25 را از آمازون خریداری کنید

Lenovo Legion Y25-30 Appearance

با روشن کردن حالت اورکلاک می توان به نرخ تازه سازی 280 دست یافت.

محافظ مانیتور بازی حرفه ای 280 هرتز نسل سوم ارزیابی Y25_ اخبار فناوری اطلاعات چین

بازی کلاسیک FPS رقابتی آنقدر شدید است که “هر فریم حیاتی است”.

محافظ مانیتور بازی حرفه ای 280 هرتز نسل سوم ارزیابی Y25_ اخبار فناوری اطلاعات چین

صفحه نمایش یک طراحی مربع با فضای تجاری است.

UFOtest، با استفاده از دوربین برای فیلمبرداری 20 برابر پخش با سرعت آهسته با صفحه نمایش با سرعت 120 فریم، می توانید ببینید که 280 فریم در ثانیه همچنان صاف است، که تقریباً حد بالایی تشخیص چشم انسان از 300 فریم است.

در واقع در مقایسه با اسکرین شات های بازی 60 هرتز و 120 هرتز، به لکه تصویر متحرک روی لبه جسم توجه کنید، فاصله لکه گیری بین هر فریم 120 هرتز کمتر است و عملکرد 280 هرتز کمتر از 120 هرتز خواهد بود.

در مقایسه با دیگر مانیتورهای ورزشی الکترونیکی، نسل سوم Lenovo Legion Y25-30 عملکرد بهتر و بازتولید رنگ بالاتری دارد.

ظاهر کلی بد نیست. سایز 24.5 اینچ متعلق به محدوده سایز طلایی 21-27 می باشد. بسیاری از بازیکنان حرفه ای نیز مانیتورهای گیمینگ 24 اینچی را ترجیح می دهند که برای مهمانی دانشجویی بسیار مهم است. برای اندازه گیری سایز در طرح استاندارد 4 نفره دو طبقه یا چهار نفره دانشگاه مناسب است.

پارامترهای پیکربندی در شکل نشان داده شده است، عملکرد استاندارد “پیکربندی بازی آنلاین” است و اکثر بازی های آنلاین می توانند به نرخ فریم 100-200+ در زیر تعداد فریم رزولوشن 1080P برسند، که می تواند بهتر براش و فریم بالا را تجربه کند. نرخ.

Overwatch

همچنین از 120 فریم برای عکسبرداری استفاده کنید، مقایسه فریم به فریم 20 برابر کند.

براکت پایه نیز 5 میلی متر بالاتر از همان سری با ارتفاع بالابر عمودی است که تنظیم آن بسیار آسان است.

بیایید اثر زیر را آزمایش کنیم.

پنل ال ای دی

نسل سوم Lenovo Legion Y25-30 از HDR400 پشتیبانی می کند، جلوه صفحه نمایش بازی بیشتر بهبود یافته است و افکت اسکرین شات خوب است.

کیفیت کلی صفحه نمایش بسیار خوب است. چنین عملکرد رنگی می تواند به عنوان یک صفحه نمایش طراحی حرفه ای استفاده شود. در نمایش تصاویر روزانه و نمایشگرهای بازی، وسعت رنگ بالا نیز می تواند جلوه های بصری حسی بهتری را به ارمغان بیاورد. نزدیک به صفحه نمایش رنگی واقعی

تست مقایسه نرخ تازه سازی

وسعت رنگ اندازه گیری شده 100% sRGB، 80% AdobeRGB، 87% P3، 78% NTSC است.

توسط Lei Jun

Lei Jun