بررسی مجموعه پیچ گوشتی برقی دقیق HOTO 25-in-1 (QWLSD010)

سر پیچ گوشتی 25 در 1 HOTO از طراحی نصب مغناطیسی برخوردار است، بنابراین تعویض سر پیچ گوشتی بسیار آسان است. بیت در موقعیت جلو نصب می شود. می بینید که قسمت داخلی سوراخ گرد جلویی دارای طراحی الماسی شکل است که می تواند مستقیماً بیت را ثابت کند.

از فروشگاه رسمی HOTO با قیمت 59.99 دلار خرید کنید از فروشگاه آمازون HOTO خرید کنید


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/08/15/hoto-25-in-1-review/

پس از یک هفته تجربه، مجموعه پیچ گوشتی برقی 25 در 1 HOTO واقعاً چشم نواز است. به عنوان یک پیچ گوشتی قابل حمل، اندازه کوچکی دارد و برای نگهداری راحت است. 25 نوع بیت را فراهم می کند. بیشتر سناریوهای استفاده ای که در خانواده با آن مواجه می شوند را پوشش می دهد. رابط شارژ type-c شارژ را بسیار راحت می کند. بدنه ساخته شده از آلیاژ آلومینیوم هم زیبایی و هم حس را دارد.

به طور کلی، مجموعه پیچ گوشتی برقی 25 در 1 HOTO یک پیچ گوشتی خوب است، هم عملکرد و هم ظاهر. با قیمت 59.99 دلار خوب است.

مجموعه پیچ گوشتی برقی 25 در 1 سبک وزن HOTO دارای دکمه های پیکان رو به بالا (L) و فلش رو به پایین (R) برای پیچیدن به داخل و خارج است. دکمه فلش رو به بالا (L) را فشار دهید تا پیچ ها را باز کنید یا باز کنید. دکمه فلش رو به پایین (R) را فشار دهید تا پیچ ها را ببندید یا سفت کنید. هنگام استفاده، توزیع R و L پشت سر هم باعث می شود افراد ناخودآگاه به یاد بیاورند که دنده جلو پیچ شده است و کیت عقب پیچ شده است.

ظاهر جعبه ذخیره سازی مجموعه پیچ گوشتی برقی دقیق HOTO 25 در 1 نیز از مواد آلیاژ آلومینیوم ساخته شده است و فرآیند سندبلاست اکسیداسیون آبکاری بافت و لمس ظریف را درمان می کند. بعد از باز کردن، می توانید پیچ ​​گوشتی های برقی و قطعات پیچ گوشتی را که به خوبی چیده شده اند مشاهده کنید. بیت های موجود در جعبه داخلی جعبه ذخیره سازی به 5 دسته تقسیم می شوند که می توانند به طور کامل پاسخگوی نگهداری محصولات دیجیتال روزانه و لوازم خانگی کوچک باشند.

سطح بیت با نیکل سازگار با محیط زیست درمان می شود و جزئیات فرآیند عالی هستند. میزان درگیری بین بیت و پیچ بسیار زیاد است و پیچاندن پیچ های کوچک آسان نیست.

شکل ظاهری ست پیچ گوشتی برقی 25 در 1 HOTO بسیار شبیه به خودکار است که استثنایی است. با این حال، این قلم را دست کم نگیرید. وقتی فلز را در دست بگیرید می توانید سردی بی نظیر فلز را احساس کنید. جنس پوسته آلیاژ آلومینیوم است که بافت سبکی به محصول می دهد و با اسپری کمی مات، چسبندگی دستی نیز بهتر می شود.

این 25 نوع سر بیت 10 نیاز روزمره زندگی مانند عینک، ساعت، اسباب بازی و غیره را پوشش می دهد. برای خانه های فناوری نیز می توان از آنها برای جداسازی محصولات الکترونیکی مانند دوربین، تلفن همراه، نوت بوک و غیره استفاده کرد که می تواند پاسخگوی آنها باشد. نیازهای زندگی روزمره الزامات استفاده گفتنی است این بیت ها از فولاد آلیاژی S2 مرغوب و با سختی 60HRC ساخته شده اند و در عین حال از چقرمگی خاصی برخوردار هستند و در هنگام پیچ های سخت ترک خوردن آسان نیست.

از نظر شارژ، مجموعه پیچ گوشتی الکتریکی HOTO Precision از شارژ USB Type-C استفاده می کند که می تواند کابل شارژ را با محصولات الکترونیکی مانند تلفن های همراه به اشتراک بگذارد. همچنین یک چراغ نشانگر در یک طرف رابط وجود دارد که می تواند هشدار کم بودن باتری و اعلان وضعیت شارژ را ارائه دهد. باتری لیتیومی قابل شارژ داخلی برای مدت طولانی کار می کند. می توان از آن برای 400+ پیچ در صورت شارژ کامل استفاده کرد. با یک بار شارژ برای مدت طولانی قابل استفاده است.

تجربه استفاده

از فروشگاه رسمی HOTO با قیمت 59.99 دلار خرید کنید از فروشگاه آمازون HOTO خرید کنید

جعبه گشایی

پس از تجربه استفاده، HOTO 25-in-1 مجموعه پیچ گوشتی برقی دقیق احساس بسیار خوبی دارد. بیت های هر مدل مربوط به پیچ های مختلف است و استفاده از پیچ های فیلیپس برای جداسازی و مونتاژ دوربین ها، ساعت ها و پیچ های مثلثی روی نوار برق ساده است. پیچ خوردگی یا ساییدگی پیچ وجود ندارد. من از این مجموعه برای کارهای نقطه ای حدود دو تا سه هفته استفاده کردم. و در این مدت چندین کامپیوتر شخصی، لپ تاپ و گوشی هوشمند را بازسازی کردم. و می توانم بگویم که این مجموعه بسیار راحت و کاربردی است. همچنین این یک مزیت است که این مجموعه کمی دقت و نظم را به شما می آموزد زیرا قرار دادن یک پیچ گوشتی با یک بیت درج کار نمی کند و شما باید همه چیز را در جای خود قرار دهید. بنابراین آزمایشات نشان داد که این مجموعه را می توان تقریباً به همه کسانی که در تعمیرات جزئی دست دارند توصیه کرد.

حکم ما

مجموعه جعبه ذخیره سازی پیچ گوشتی، کابل شارژ و دفترچه راهنمای دستورالعمل، کل محتویات جعبه را تشکیل می دهد. اگرچه دفترچه راهنما به صورت جزوه است، اما قسمت های مختلف پیچ گوشتی، نحوه استفاده، نگهداری و اقدامات احتیاطی را با جزئیات بیشتری معرفی می کند. قبل از استفاده به دقت مطالعه کنید تا از برخی انحرافات جلوگیری کنید. طول کابل شارژ حدود 53 سانتی متر است که برای مقاصد شارژ کافی است. کانکتور USB-C نیز مطابق با روند فعلی است.

طرح

هنگامی که جعبه را باز می کنید، می بینید که جعبه نگهداری پیچ گوشتی در یک کیسه پلاستیکی مات پیچیده شده است و همچنین برای محافظت با یک جعبه مقوایی پوشانده شده است. کاربرانی که مجموعه پیچ گوشتی الکتریکی 25 در 1 HOTO را راه اندازی کرده اند باید عمیقاً درک کنند.

وقتی صحبت از پیچ گوشتی های 25 در 1 HOTO می شود، تقریباً همه با آنها آشنا هستند. بیشتر نگهداری و کارهای خانه در منزل مربوط به پیچ می باشد. استفاده از ابزارهای منطبق برای تعمیر و نگهداری می تواند در زمان صرفه جویی کند و با نیمی از تلاش، نتیجه را دو برابر کند. و علیرغم تغییرات زمان، ظاهر پیچ گوشتی چیز جدیدی نیست. شاید فقط به پیچ گوشتی دستی و پیچ گوشتی برقی تقسیم شود. در گذشته پیچ‌گوشتی‌های زیادی وجود داشت که شامل چند بیت می‌شد، که می‌توانستند کاربردهای مختلفی از پیچ گوشتی را درک کنند. امروزه محصولات بیشتری در خانه کاربر وجود دارد. برخی از تجهیزات به ناچار نیاز به جداسازی و تعمیر دارند. هنوز هم لازم است یک پیچ گوشتی برقی تهیه شود.

از آنجایی که جعبه داخلی دارای خاصیت مغناطیسی قوی است، بیت در هنگام قرار دادن به طور محکم در شکاف کارت جذب می شود و بسته بندی برگردانده می شود یا حتی با قدرت تکان می خورد و بیت نمی افتد. هنگامی که می خواهید دسته ای از سرها را بیرون بیاورید، بالای سر را فشار دهید و دم به طور خودکار بلند می شود و به راحتی می توانید با فشار دادن قسمت پایین آن را بیرون بیاورید.

HOTO 25-in-1

من از پیچ گوشتی برقی استفاده می کنم تا خودم این کار را برای نصب و تعمیر محصولات برقی خانگی روزانه در خانه انجام دهم، اما برای محصولات دیجیتال کوچک مانند لپ تاپ، تلفن همراه و غیره. ما هنوز از ابزارهای دستی سنتی استفاده می کنیم. این تجربه مجموعه ای از مجموعه پیچ گوشتی برقی دقیق 25 در 1 (QWLSD010) راه اندازی شده توسط HOTO در زمینه پیچ گوشتی های دقیق. محصول جذاب تر است، من اولین بار که آن را دیدم عاشق آن شدم و تجربه خود را در زیر به اشتراک می گذارم.

جعبه بسته بندی بسیار کوچک و سبک، نسبتا ساده است، با عبارت HOTO Precision Electric Screwdriver Set، رندر محصول و لوگوی برند “HOTO”. قسمت پشتی نیز کاملاً ساده است و موارد فوق مدل تمام بیت های فهرست شده توسط آیکون ها است. در زیر اطلاعات پارامترهای اولیه محصول شامل اندازه، وزن، محتویات داخل جعبه و غیره به زبان های انگلیسی و چینی آمده است.

مردانی که دوست دارند ابزار پرتاب کنند، آن را رد نمی کنند. با این حال، برخی کاستی‌ها نیز در استفاده یافت شد: گشتاور و سرعت ثابت را نمی‌توان تنظیم کرد و کاربرانی که به گشتاور قابل تنظیم عادت دارند باید به آن عادت کنند. ثانیا، طراحی دایره ای فاقد مقاومت در برابر لغزش است. ، اگر حالت نگه داشتن را نادیده بگیرید، در ابتدا خیلی راحت می توانید از آن خارج شوید.