بررسی محفظه هارد اکسترنال ORICO 25PW1-U3

در تست داده های CrystalDiskMark، سرعت خواندن و نوشتن آن به ترتیب به 454.30 مگابایت بر ثانیه و 438.23 مگابایت بر ثانیه رسید. این داده ها بیشتر به استاندارد 490 مگابایت بر ثانیه نزدیک است که اساساً به همان سطح رسیده است.

محصول اصلی بدنه مکعبی است اما شکل آن گرد و بدون لبه و گوشه است. اندازه حدود 130 * 80 * 14.5 میلی متر است که شبیه به اندازه تلفن های همراه رایج ما است.


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/09/25/orico-25pw1-u3-external-hard-drive-enclosure-review/

تست نرم افزار AS SSD نشان می دهد که سرعت خواندن واقعی آن 409.42 مگابایت بر ثانیه و سرعت نوشتن آن 403.31 مگابایت بر ثانیه است. اگرچه به استاندارد 490 مگابایت بر ثانیه نمی رسد، داده ها نسبتاً نزدیک هستند و شکاف آن خیلی زیاد نیست.

از شناسایی پارامتر خاص، می توان فهمید که محفظه هارد اکسترنال ORICO 25PW1-U3 از رابط انتقال USB3.0 پشتیبانی می کند، از پروتکل شتاب دوگانه UASP+TRIM پشتیبانی می کند، به طور موثر تاخیر را کاهش می دهد، سرعت خواندن و نوشتن را بهبود می بخشد و می تواند به حداکثر انتقال دست یابد. سرعت 5 گیگابیت بر ثانیه، با هارد دیسک حالت جامد SATA، سرعت اندازه گیری شده می تواند به 490 مگابایت بر ثانیه برسد. ما همچنین اندازه گیری های واقعی را برای دستیابی به این بازده انتقال انجام داده ایم.

یک محفظه هارد اکسترنال ORICO 25PW1-U3 که بیش از 8 دلار قیمت دارد، می تواند فورا یک هارد دیسک قدیمی بیکار را با سرعت کامل احیا کند. سرعت انتقال کلید سریع است، از ظرفیت بزرگ 6 ترابایت پشتیبانی می کند و به طور گسترده سازگار است. طراحی همچنین ظاهری شیک و جمع و جور دارد. ارزش و مقدار زیادی محافظت از هارد دیسک متفکرانه، باید بگویم که این واقعاً یک چیز خوب ارزان و کاربردی است!

محفظه هارد اکسترنال ORICO 25PW1-U3 را باز کنید و می بینید که یک پد پنبه ای ضخیم نیز تعبیه شده است که می تواند تاثیر برخورد، شوک و سقوط را به طور موثری کاهش دهد و محافظت های متعدد هارد دیسک را ایمن تر می کند. در طول استفاده

نصب و راه اندازی

بنابراین، صرفه جویی در مواد اداری در محل کار و ذخیره فیلم های پرفروش، بازی های سرگرم کننده، عکس ها و فیلم ها در زندگی روزمره بسیار راحت است و استفاده از آن بسیار راحت است. هنگامی که حدود 10 دقیقه کار نمی کند، به طور خودکار به حالت خواب زمستانی می رود که می تواند فرسودگی و پارگی هارد دیسک را کاهش دهد و دوام و عمر هارد دیسک را بهینه کند.

نتیجه

محفظه هارد دیسک را باز کنید، هارد دیسک را در رابط قرار دهید، درب پشتی را ببندید و حتی بدون ابزار نصب، به کامپیوتر متصل شوید تا نصب کامل شود. فقط توجه داشته باشید که از هارد دیسک های مکانیکی 2.5 اینچی SATA با ضخامت 7 تا 9.5 میلی متر یا درایوهای SSD حالت جامد پشتیبانی می کند.

عملکرد و معیار

تست بنچمارک دیسک ATTO نشان می دهد که حداکثر سرعت خواندن و نوشتن آن به ترتیب 433.90 مگابایت بر ثانیه و 420 مگابایت بر ثانیه است. این داده ها در میانه دو دور اول آزمایش هستند. مشاهده می شود که عملکرد و اثر انتقال آن همچنان بسیار پایدار است که با مقدار استاندارد 490 مگابایت نیز مطابقت دارد. /s خیلی بدتر نیست.

سپس تست فایل بزرگ 6.8G را کپی کنید، کل فرآیند سرعت را کاهش نمی دهد، متوسط ​​سرعت انتقال به 312 مگابایت بر ثانیه، حدود ده ثانیه، انتقال فایل کامل شده است، سرعت هنوز بسیار سریع است، و کل فرآیند باعث می شود خواندن ظرفیت زیاد عملکرد هارد دیسک بسیار آرام است، که می توان آن را به عنوان آزادسازی کامل پتانسیل هارد دیسک قدیمی در نظر گرفت.

تجربه ی کاربر

ما با مدل مشکی کلاسیک شروع کردیم. وقتی جعبه را باز کردیم، محفظه هارد اکسترنال ORICO 25PW1-U3 و یک کابل داده وجود داشت.

با ارتقای مداوم سخت افزار کامپیوتر، هارد دیسک های بیکار بیشتر و بیشتر در خانه وجود دارد. حیف است آنها را دور بیندازیم یا به عنوان قراضه بفروشیم. اما چگونه می توان دوباره از این هارد دیسک های بیکار استفاده کرد؟ پس از فکر کردن، یک جعبه دیسک سخت باید راحت ترین راه باشد. یک جعبه دیسک سخت می تواند یک هارد دیسک غیرفعال را در عرض چند ثانیه به یک هارد دیسک قابل حمل تبدیل کند. محفظه هارد اکسترنال ORICO 25PW1-U3 تنها 7.99 دلار با کوپن تخفیف از Aliexpress و آمازون، اما می تواند نقش زیادی داشته باشد. بیایید نگاهی به تجربه بیندازیم!

کد تخفیف 1 دلاری: 25PW1U3USD1
از Aliexpress با قیمت 3.99 تا 17.99 دلار با کد کوپن خرید کنید از آمازون با 7.99 دلار خرید کنید

بسته بندی و طراحی

از نظر جزئیات، قسمت بیرونی هارد دیسک اکسترنال ORICO 25PW1-U3 از مواد ABS با استحکام بالا، با طراحی ساده و یکپارچه و نوارهای ضد لغزش ساخته شده است. احساس صافی دارد اما افتادن آن آسان نیست. چراغ نشانگر LED با دقت چیده شده است که همیشه در هنگام خواب روشن است و در حین انتقال چشمک می زند تا بتوانید وضعیت بلادرنگ آن را به وضوح درک کنید.

محفظه هارد اکسترنال ORICO 25PW1-U3 ساخته شده را به دستگاه های شخص ثالث مانند لپ تاپ، تلویزیون و تلفن همراه وصل کنید. این پلاگین و بازی است، بدون نیاز به نصب درایور، و بدون منبع تغذیه جداگانه است. به طور گسترده ای سازگار است.

بسته بندی بیرونی محفظه هارد اکسترنال ORICO 25PW1-U3 یک جعبه مربع با زمینه سفید و لبه آبی است. تصاویر محصول و لوگوی برند در جلو وجود دارد. بسیاری از اطلاعات نسبتاً واضح است. در مجموع چهار رنگ شخصی سازی شده با مشکی، سفید، آبی و صورتی وجود دارد که می توانید هر طور که دوست دارید انتخاب کنید.

توسط Lei Jun

Lei Jun