بررسی میکروفون بی سیم Maono WM600 TikMic

همچنین بخوانید: SoundPEATS Free 2 Classic Review: Earbuds باور نکردنی با قیمت 30 دلار


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/11/01/maono-wm600-tikmic-wireless-microphone-review/

اگر بخواهم طراحی محصول را به این صورت ارزیابی کنم، آن را خوب و در عین حال شگفت‌انگیز ارزیابی می‌کنم. به هر حال، ما در مورد محصولی صحبت می کنیم که در ظاهر نمی توانید زیاد به آن فکر کنید. با این حال، حتی این واقعیت که طراحی خوب و غیرقابل تعجب است، تا حدی است. مثبت، به عنوان یک میکروفون گیره به لباس، به هیچ وجه دخالت نکنید، مثلاً در فیلم ها و موارد مشابه.

تجربه کیفیت صدا

فرض کنید به کیفیت صدای ضبط شده از طریق میکروفون علاقه مند هستید. به نظر من در سطح بالایی قرار دارد. با تشکر از این، ویژن WM600 یک شریک بسیار خوب برای فعالیت هایی است که قبلاً ذکر شد، که با ضبط پادکست، ایجاد vlog و موارد مشابه هدایت می شود.

در حالی که گیرنده با USB-C مستقیماً از تلفن هوشمند تغذیه می شود، میکروفون باید از طریق درگاه USB-C شارژ شود. خبر خوب این است که عمر باتری میکروفون با یک بار شارژ حدود 7 ساعت است که برای اکثر سناریوهای استفاده کافی است. در مورد جنبه های مثبت گیرنده، به نظر من بزرگترین آن، کانکتور جک 3.5 میلی متری است که به لطف آن می توانید به آنچه میکروفون ضبط می کند تقریباً در زمان واقعی از طریق هدفون یا بلندگو گوش دهید.

قابلیت اتصال

طراحی مجموعه Maono WM600 به این ترتیب کاملاً مینیمالیستی است. هر دو قسمت ست از پلاستیک مشکی ساخته شده اند که جلوه ای باکیفیت می دهد. از این گذشته، حداقل به لطف بدنه فلزی، مقاومت به شدت افزایش می یابد. از سوی دیگر، باید به طور عینی پذیرفت که بدنه فلزی قیمت میکروفون را افزایش می دهد. با این حال، عمدتاً به خاطر آن، سنگین‌تر می‌شود و به‌عنوان مثال، وقتی به لباس‌ها سنجاق می‌شود، مانع ایجاد می‌شود.

گیرنده با Maono WM600 با فرکانس 2.4 گیگاهرتز ارتباط برقرار می کند که انتقال با کیفیت بالا با تاخیر کم را تضمین می کند. فرض کنید به محدوده اتصال علاقه مند هستید. سازنده تا 100 متر را بیان می کند که حداقل روی کاغذ سخاوتمندانه به نظر می رسد.

تجربه محدوده

در AliExpress خرید کنید

باید بگویم که Maono WM600 TikMic تقریباً بلافاصله پس از باز کردن بسته بندی و اولین نگاه به دفترچه راهنما خوشحالم کرد. من متوجه شدم که نیازی به استفاده کامل از هیچ برنامه یا تنظیمات دیگری نیست. شما باید گیرنده را در لایتنینگ قرار دهید، میکروفون را روشن کنید، کمی صبر کنید تا آنها متصل شوند (به طور خودکار) و کار تمام است.

به محض اینکه همه اینها اتفاق افتاد، می توانید از طریق برنامه های بومی تلفن هوشمند و لپ تاپ، مانند دوربین، از طریق ضبط ویدیو یا ضبط صدا و همچنین از طریق برنامه های کاربردی از کارگاه توسعه دهندگان شخص ثالث، ضبط صدا را با خوشحالی شروع کنید. به طور خلاصه، میکروفون بدون تنظیمات اضافی مانند میکروفون داخلی آیفون کار می کند.

باتری

امروز برای اولین بار در وب سایت خود مائونو را معرفی می کنیم. Maono یکی از بهترین برندهای تولید کننده محصولات صوتی است. امروز به بررسی خواهیم پرداخت Vision WM600 TikMic سیستم میکروفون در نسخه کانکتور USB-C Maono که برای مثال برای وبلاگ نویسان، YouTubers، سازندگان مصاحبه، پادکست یا به طور خلاصه برای همه کسانی که نیاز به ضبط صدا با کیفیت خوب دارند، مفید خواهد بود. به خصوص در فاصله بیایید بررسی کنیم که MW600 چه چیزی ارائه می دهد.

طرح

برای رسیدن به حدود 100 متر. لازم است که در حالت ایده آل چیزی بین فرستنده و گیرنده وجود نداشته باشد که در اتصال یا اگر سیگنال را می خواهید تداخل ایجاد کند. به محض اینکه چیزی بین آنها قرار می گیرد، اتصال تأثیر منفی می گذارد و فرستنده و گیرنده از هم دورتر می شوند. هر چه مشکل بزرگتر هر چیزی بین آنها باشد. با این حال، این اشتباه است که فکر کنیم هر چیزی بین فرستنده و گیرنده مشکلی غیر قابل حل است.

Maono WM600 TikMic یک سیستم میکروفون متشکل از یک فرستنده و یک گیرنده است که می تواند صدا را روی تلفن هوشمند، لپ تاپ یا رایانه شخصی دریافت کند و سپس آن را در آنها ذخیره کند. نکته جالب این است که مجهز به گیرنده MFi با گواهینامه است که عملکرد بدون مشکل دستگاه را در ارتباط با یک محصول اپل تضمین می کند.

من این مجموعه را طوری آزمایش کردم که شخصی که Maono WM600 داشت تقریباً در 50 متری من در باغ ایستاده بود. من در طبقه بالای خانه خانوادگی در اتاقی ایستاده بودم که با دو دیوار نیم متری و یک پارتیشن پانزده سانتی از پارک جدا شده بود. خلاصه همه چی خوبه

حکم