بررسی هدفون Feaulle Century: کیفیت HiFi پرچمدار

هدفون Feaulle Century Headphones بررسی هدفون HD هدفون HiFi

تجربه طراحی و پوشیدن

هدفون Feaulle Century Headphones بررسی هدفون HD هدفون HiFi

نتیجه

هدفون Feaulle Century HiFi یک صدای HD در سطح پرچمدار را ارائه می دهد تا از پخش کننده های موسیقی رده بالای DAP mp3 مانند FiiO M11 Plus. بنابراین، اجازه دهید کیفیت صدا را بررسی کنیم و ببینیم آیا این مورد است یا خیر. روی کاغذ، این هدست دارای بلندگوی فیبر کامپوزیت با کیفیت بالا شبیه به Tianlong D9200 است و پس از مقایسه دقیق و دقیق، ترکیب دیافراگم متفاوت است. دیافراگم واحد شامل سوسپانسیون سیلیکونی مایع، فیبر پروتئین ابریشم، فیبر کربن (PAN-CF)، فیبر پلی اتیلن با وزن مولکولی فوق العاده بالا و مواد دیگر است.

را فیول بررسی قرن برای آخرین هدفون پرچمدار HiFi HD در اینترنت معروف می شود تاریخ نشان می دهد که برندهای بین المللی اساسا هدفون های رده بالای HiFi را در انحصار خود در آورده اند. از دوران HD540 تا عصر HD800/T1/K812، هدفون های کلاسیک زیادی متولد شدند. امروزه برندهای داخلی HiFi در بازار محبوبیت بیشتری پیدا کرده اند. هنوز هدفون های رده بالای HiFi زیادی وجود ندارد که تحت تاثیر قرار دهد. با این حال، این هدست شار مغناطیسی V1.5T، واحد درایو HD (با وضوح بالا)، دیافراگم فیبر کامپوزیت، عملکرد گذرا، فرکانس بالا و وضوح و پهنای باند بالا صدا را برجسته می کند.هدفون Feaulle Century Headphones بررسی هدفون HD هدفون HiFi

بررسی هدفون قرن Feaulle

با انجام تست عملکرد، Feaulle Century مانند 9200 و Great Utopia عمل می کند و از برخی جنبه ها دارای لبه های مطمئنی است. تقابل پرچمداران قیمت آن است. از این گذشته، هدفون HiFi با جعبه ذخیره سازی گران است.

هدفون Feaulle Century Headphones بررسی هدفون HD هدفون HiFi

کارایی

ترکیبی از قاب‌های آلیاژی هوانوردی، چرم، فیبر کربن و سایر مواد راحت، آن را بیشتر شبیه یک کالای مد روز کرده است. ساخته شده از مواد چرم بره جیر، سازگارتر با پوست، فوم حافظه برش سه بعدی داخلی، نرم و راحت با سرکوب هارمونیک های منعکس شده اضافی، با صدای خالص تر، میدان صوتی گسترده تر، و صدای گرم تر.

لوازم جانبی

مواد منحصر به فرد دیافراگم را در خواص فیزیکی و عملکرد شنوایی عالی می کند. حس واقعی شنوایی بدون شک استثنایی است. این ویژگی های صوتی Tianlong D9200 و Jinlang Utopia، از جمله آوازهای گرم و صادقانه با چگالی بالا و دینامیک دیافراگم فلزی گذرا ایده آل را ترکیب می کند. همچنین این هدفون های فای واکنش گرا هستند و جزئیات ابزاری با فرکانس بالا را تولید می کنند.

این هدفون HD دارای تخصیص متعادل سه فرکانس است. بنابراین، صدای فرکانس پایین بهتر است، مانند D9200 و Utopia بزرگ. با یک مرحله صوتی گسترده تر و کامل تر، می توانید آواز و سازها را متوجه شوید. صدا بر خلاف HD800 است زیرا بلندتر است و اشعار از راه دور پخش می شوند. بنابراین، بررسی هدفون نشان می دهد که عملکرد بهتری نسبت به K701 و HD800S دارد. شما می توانید متوجه شوید که آوازهای با چگالی بالا و هوا بر رندر آهنگ تأثیر می گذارد.

همانطور که با بررسی Feaulle Century مواجه شدیم، محبوبیتی که آن به دست می آورد قابل توجه است. این هدست از یک شار مغناطیسی 1.5T، یک دیافراگم فیبر کامپوزیت و یک سیم ساختاری LITZ دو محافظ استفاده می کند. عملکرد صوتی هدفون Feaulle Century HiFi HD چشمگیر است و جای تعجب نیست که چرا هر کسی که آن را آزمایش کرده است از آن با ذکرهای عالی لذت برده است. همچنین در مقایسه با سایر هدفون های HiFi قیمت پایینی دارد. می‌توانید از آن با پخش‌کننده‌های موسیقی پرچم‌دار و سطح بالا مانند این استفاده کنید FiiO M11 Plus.

پخش کننده mp3 موسیقی FiiO M11 Plus DAP را تنها با 663 دلار آمریکا خریداری کنید

معاملات و اخبار پرطرفدار: رویداد فروش مگا AliExpress در راه است تا 90٪ تخفیف برای برندهای برتر

تبلت اندرویدی Chuwi HiPad Max اکنون بهترین تبلت ارزان قیمت 2022 است

پخش کننده موسیقی اندروید Fiio M11 Plus ESS LDAC 638 دلار ویژه

کاهش قیمت Xiaomi Black Shark 5 باعث کاهش ارزش به 358 دلار آمریکا شد

قیمت هدفون Anker Soundcore Life A2 NC 60 دلار تکان دهنده است

هدفون Edifier STAX SPIRIT S3 بلوتوث DJ با تخفیف 330 دلاری

Edifier W220T Earbuds Snapdragon Sound پیشنهاد فوق العاده 52 دلاری آمریکا

فروش برندهای بیسئوس مگا با تا 70 درصد تخفیف فوق العاده

شارژر تلفن Baseus 140W GaN 56 دلار آمریکا با مدت زمان محدود

تبلت Blackview Tab 13 قیمت 50% تخفیف فوق العاده 149 دلار آمریکا

فروش فوق العاده دوچرخه MTB E Bike 1050 دلار آمریکا X20 Pro 1000W FAT


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/08/25/feoulle-century-headphones-review/

لوازم جانبی شامل دو کابل صدا، یکی بلند و دیگری کوتاه، یک کیسه ذخیره سازی هدفون و یک هد تبدیل 6.35 است. کیسه ذخیره سازی هدفون HD به صورت سفارشی ساخته شده است. در مقایسه با سایر برندهای برتر، تنها با یک کیسه ذخیره سازی برای همان محدوده قیمت هدفون عرضه می شود. با این حال، Feaulle می تواند لوازم جانبی را با افزودن یک کابل صوتی با کابل متعادل 4.4 میلی متری بهبود بخشد.