بررسی Asus Rog Phone 6 Pro: بهترین گوشی گیمینگ 2022

فن خنک کننده جدید ROG و جلوه خنک کننده ASUS ROG 6 Pro تأثیر قابل مشاهده ای بر روی چشم غیر مسلح خواهد داشت. اولین فن خنک کننده نیمه هادی جهان که به طور مستقیم توسط تلفن های همراه تغذیه می شود، می تواند جلوه خنک کننده قوی تری را به تلفن های همراه بیاورد و دارای چهار دکمه فیزیکی است. دوگانه کنترلر 3 از طراحی ماژولار استفاده می کند که می توانید آن را به عنوان “نسخه ROG سوییچ” درک کنید. از طریق USB-C به ROG6 Pro متصل می‌شود، که می‌تواند تقریباً به عملکرد تاخیر صفر دست یابد و تقریباً با تمام سناریوهای بازی سازگار شود.

ASUS ROG Phone 6 Pro Greece
ASUS ROG Phone 6 Pro

پردازنده ASUS Rog Phone 6 Pro

تلفن بازی 2022
ASUS ROG Phone 6 Pro

“Peace Elite” نرخ فریم محدود را در کیفیت تصویر با وضوح بالا HDR باز می کند، و بازی را با 60 فریم اجرا می کند، یک تست بازی، PerfDog، نشان می دهد که میانگین نرخ فریم 60 فریم در ثانیه است، منحنی نرخ فریم را نشان می دهد، روان بودن روند بازی را نشان می دهد. عالی است، “یک خط” نمی توان آن را بیش از حد توصیف کرد.

دکمه پاور و دکمه تنظیم صدا در سمت راست بدنه، شیار سیم کارت در سمت چپ بدنه قرار دارد و هر دو دکمه پاور و شیار سیم کارت آبی هستند.

از نظر تصویربرداری، گوشی ASUS ROG 6 Pro متعلق به پیکربندی پرچمدار اصلی است، با یک راه حل سه دوربین عقب (دوربین اصلی 50 مگاپیکسلی Sony IMX766، لنز 13 مگاپیکسلی فوق عریض و لنز ماکرو 5 مگاپیکسلی). با عملکردهایی از جمله عکاسی تاخیری، فیلمبرداری اسلوموشن، عکاسی پرتره و فیلمبرداری 8K، می تواند نیازهای استفاده روزانه را به طور کامل برطرف کند.

ASUS ROG Phone 6 Pro
ASUS ROG Phone 6 Pro

خلاصه

فرکانس هسته بهره وری انرژی Cortex-A510 از 1.79 گیگاهرتز به 2.0 گیگاهرتز افزایش یافته است، پردازنده گرافیکی همچنان Adreno 730 است و فرکانس از 818 مگاهرتز به 900 مگاهرتز افزایش یافته است.

حالت های مختلف بازی

در کنار بدنه، سیستم کنترل کلید شانه AirTrigger 6 همچنان حفظ شده است که به ترتیب از حالت‌های عملیاتی بیشتر از جمله کلیک کردن، لغزش، فشار دادن به ماشه، فشار دادن و بلند کردن به ماشه پشتیبانی می‌کند. همراه با نقاط نقشه برداری عملیات لغزشی، حداکثر 6 نقطه نقشه برداری را می توان به بازی اضافه کرد.

تلفن بازی 2022
ASUS ROG Phone 6 Pro

AnTuTu دارای بالاترین امتیاز دویدن با 1109634 (110W+) است که در میان پرچمداران نیمه دوم سال سه رتبه برتر را دارد. در تست Androbench، تلفن بازی ROG 6 Pro دارای خوانش متوالی 1922 مگابایت بر ثانیه و خواندن تصادفی 4K است. 338 مگابایت بر ثانیه، نوشتن تصادفی 4K 471 مگابایت بر ثانیه.

تست بازی ASUS Rog Phone 6 Pro

همانطور که قبلاً گفتم، فلز لخت گوشی گیمینگ ROG 6 Pro در یک حالت قرار دارد و حالت دیگر “بدنه کامل با تجهیزات جانبی” است. این بار فن باحال گوشی گیمینگ ROG 6 Pro نیز دستخوش ارتقای جدیدی شده است و در عین حال لوازم جانبی ROG dual-control handle 3 نیز به آن اضافه شده است.

مرکز کنترل هوشمند داخلی سه حالت را ارائه می دهد: حالت X، حالت تعادل و عمر باتری فوق العاده طولانی. می‌توانید حالت X را در طول بازی روشن کنید تا عملکرد فوق‌العاده‌ای را ایجاد کنید و لمس، صفحه نمایش، شبکه و غیره را تقویت کنید. با در نظر گرفتن عملکرد خوب و عمر باتری، می توانید از حالت تعادل برای استفاده روزانه استفاده کنید. و با صرفه جویی در مصرف برق و صرفه جویی در مصرف برق، می توانید عمر باتری فوق العاده طولانی را روشن کنید.

بهترین گوشی هوشمند چینی 2022
ASUS ROG Phone 6 Pro

آزمون عملکرد

ASUS ROG Phone 6 Pro Australia
ASUS ROG Phone 6 Pro

وی ادامه داد: تلفن‌های همراه بازی در ابتدا فقط یک بخش از بازار بودند، اما در واقع پایگاه کاربران بازی‌های موبایلی بسیار زیاد است و «توان پولی» دارد و قیمت موبایل‌های بازی هم پایین نیست که با روند تلفن همراه همخوانی دارد. تولید کنندگان به بازار رده بالا ضربه بزنند، بنابراین تولید کنندگان بزرگ محصولات خود را حفظ خواهند کرد. یک مسیر بازی تلفن همراه، یا شاید برای باز کردن یک خط تولید برای ورود به حوزه تلفن های همراه بازی.

جعبه گشایی ASUS Rog Phone 6 Pro

فروش لپ تاپ BMAX Maxbook X15

ASUS ROG Phone 6 Pro ایالات متحده
ASUS ROG Phone 6 Pro

فن خنک کننده

برای دفع گرما، ASUS ROG phone 6 Pro دارای یک فن خنک است که می توان از آن برای دفع فعال گرما استفاده کرد. اندازه گیری واقعی به دو حالت “بدون فن سر” و “پنکه خنک” تقسیم می شود.

ASUS ROG Phone 6 Pro
ASUS ROG Phone 6 Pro

ستون “Easy Evaluation Machine” توسط Geekbench4/5، AnTuTu و Androbench اندازه گیری شده است. Geekbench4 دارای امتیاز تک هسته ای 6952 و امتیاز چند هسته ای 16899 است. Geekbench5 دارای امتیاز تک هسته ای 1322 و امتیاز چند هسته ای 4236 است.

ASUS ROG Phone 6 Pro Bangladesh
ASUS ROG Phone 6 Pro

کارت ROG می تواند تعامل AR را روی تلفن همراه کامل کند. این طراحی منطقی مشابه تعامل AR انیمیشن درون جعبه بسته بندی نسل قبلی دارد. با این حال، از صفحه کمیک اصلی به یک کارت با ظرافت ساخته شده است.

“League of Legends Mobile Game Edition” روی حداکثر 60 فریم تنظیم شده است و PerfDog برای تست نرخ فریم بازی تلفن همراه استفاده می شود. پس از یک بازی، میانگین نرخ فریم گوشی بازی ROG 6 Pro که “League of Legends Mobile Game Edition” را اجرا می کند 60 فریم بر ثانیه است. در طول بازی، تصویر صاف و بدون لکنت است.

ASUS ROG Phone 6 Pro هم اکنون خرید کنید
ASUS ROG Phone 6 Pro

ابتدا با نگاهی به ظاهر، طراحی کلی گوشی بازی ROG 6 Pro زبان طراحی نسل قبلی محصولات را ادامه می دهد. برای من، برجسته ترین ظاهر این نسل از محصولات باید “دو شکل” باشد: فلز خالص خالص، بدنه کامل با لوازم جانبی.

ASUS ROG Phone 6 Pro Indonesia
ASUS ROG Phone 6 Pro

Asus ROG phone 6 Pro از معماری خنک‌کننده مایع ماتریسی 6.0 استفاده می‌کند و مواد خنک‌کننده بیشتری در داخل بدنه اضافه می‌شود که به دمای هسته بدنه اجازه می‌دهد سریع‌تر از بین برود و دما را در ناحیه هسته کاهش دهد.

کنسول بازی پالم جدید


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/07/23/asus-rog-phone-6-pro/

نرخ تازه‌سازی صفحه به 165 هرتز می‌رسد و انواع چرخ‌دنده‌های نرخ فریم را برای بازیکنان فراهم می‌کند، از جمله 60 هرتز، 90 هرتز، 120 هرتز، 144 هرتز، و 165 هرتز، و همچنین از حالت نرخ تازه‌سازی خودکار پشتیبانی می‌کند. در عین حال، از نرخ نمونه برداری لمسی 720 هرتز پشتیبانی می کند که می تواند به 23 میلی ثانیه کامل برسد. پاسخ لمسی لینک، یعنی درجه پیگیری در طول بازی بهتر خواهد بود.

ASUS ROG Phone 6 Pro دانمارک
ASUS ROG Phone 6 Pro

“Genshin Impact” روی بالاترین کیفیت تصویر تنظیم شده است. پس از 30 دقیقه تست بازی، PerfDog نشان می دهد که میانگین نرخ فریم گوشی ASUS ROG 6 Pro 60PFS است و هیچ نوسان واضحی در نرخ فریم وجود ندارد.
گوشی گیمینگ ROG 6 Pro دارای باتری 6000 میلی آمپر ساعتی است و از شارژ سریع 65 واتی پشتیبانی می کند. پس از اندازه گیری واقعی، شارژ کامل 43 دقیقه طول می کشد و سرعت شارژ نیز بسیار سریع است.

خواندنی:

تیم ستون “Easy Review Machine” طرح رنگ سفید فانتوم گوشی بازی ROG 6 Pro را دریافت کرد. قسمت پشتی بدنه چشم نوازترین است و خط عقب پر از فناوری است. این بار یک چراغ تنفس اضافه شده است. علاوه بر نور تنفس، ROG Vision رنگارنگ است. پنجره شخصیت نیز باقی می ماند، اما این نسل دارای انیمیشن های پیش فرض بیشتری است که در پنجره شخصیت نمایش داده می شود.

ASUS ROG Phone 6 Pro Finland
ASUS ROG Phone 6 Pro

نمایشگر ASUS ROG Phone 6 Pro

جعبه بسته بندی ASUS ROG phone 6 Pro از «باز کردن پنجره» سری قبلی ROG 5s به «نوع کشوی سفینه فضایی» تغییر کرده است. کل فرآیند باز کردن جعبه هنوز هم می تواند برای شما سرگرم کننده باشد. لایه اول تلفن همراه و لایه دوم تلفن همراه است. این لایه لوازم جانبی است (شامل شارژر شارژ سریع 65 واتی، کابل داده، کیف محافظ و کارت ROG).

به عنوان آخرین ایسوس که محصولات گوشی های بازی خود را در سال 2022 عرضه کرد، تلفن بازی ROG نه تنها محصولی است که عملکرد قدرتمند را برآورده می کند، بلکه با اعتقاد بازیکنان ROG نیز مطابقت دارد. در 5 جولای، ROG به طور رسمی گوشی بازی پرچمدار سال 2022 را از طریق یک کنفرانس آنلاین منتشر کرد. این اولین گوشی بازی مجهز به تراشه Qualcomm Snapdragon 8+ Gen 1 است. تلفن همراه 6 پرو، بیایید در مورد عملکرد خاص صحبت کنیم.

ASUS ROG Phone 6 Pro اکنون فقط با قیمت 1599 دلار قابل خرید است

ASUS ROG Phone 6 Pro Ireland
ASUS ROG Phone 6 Pro

تا بعدی:

Best Gaming Smartphones 2022: Unique skills of all-round flagship
بهترین گوشی های گیمینگ 2022
ASUS ROG Phone 6 Pro

محرک های هوا

AMAZFIT T-REX 2 HANDS ON REVIEW

عملکرد حرارتی

در پشت بدنه، تلفن بازی ROG 6 Pro دارای آرم کلاسیک “The Prodigal Eye” است و چراغ تنفسی پشتی در وسط قرار دارد که از عملکرد هماهنگ سازی نور الهی پشتیبانی می کند و از جلوه های نور تنفسی سفارشی پشتیبانی می کند. پنجره شخصیت رنگارنگ ROG Vision جلوه های انیمیشن منحصر به فرد را برای سناریوهای مختلف مانند بازی، شارژ و تماس های دریافتی طراحی کرده است.

تیم ستون «Easy Evaluation Machine» سه بازی «Peace Elite»، «League of Legends Mobile Edition» و «Genshin Impact» را برای آزمایش عملکرد بازی گوشی بازی ROG 6 Pro انتخاب کرد.

ASUS ROG Phone 6 Pro UAE
ASUS ROG Phone 6 Pro

حالت “بدون فن سر”: کیفیت تصویر بسیار بالا/60 فریم، 30 دقیقه بازی Genshin Impact، بالاترین دما در قسمت جلوی بدنه 47.2 ? و بالاترین دما در پشت 44.8 است.

ASUS ROG Phone 6 Pro
ASUS ROG Phone 6 Pro

در قسمت جلوی بدنه از صفحه نمایش 6.78 اینچی 165 هرتزی سامسونگ E4 AMOLED با نسبت صفحه نمایش 20.4:9 و روشنایی صفحه نمایش 800nits استفاده شده است. حتی در نور خورشید در فضای باز نیز شفافیت خوبی دارد. در عین حال، صفحه نمایش از HDR10+ پشتیبانی می کند. از نظر رنگ، ROG تلفن بازی 6 Pro از 111٪ طیف رنگی DCI-P3 پشتیبانی می کند و هر صفحه قبل از خروج از کارخانه کالیبره رنگی می شود، با ?E<1 که به سطح مانیتورهای حرفه ای می رسد.

ASUS ROG Phone 6 Pro
ASUS ROG Phone 6 Pro

کسانی که با گوشی های هوشمند و بازی آشنا هستند به خوبی می دانند که اگرچه مسیر گوشی های بازی بسیار عمودی است، اما رقابت شدید است و سهم کاربران بسیار زیاد است. نه تنها باید ویژگی های خاص محصول در نظر گرفته شود، بلکه باید سخت افزار بلادرنگ نیز حفظ شود. الزامات، این برای تولید کنندگان مختلف تلفن همراه است: اگر می خواهید یک تلفن بازی بسازید، مشکل بزرگی وجود ندارد.

کنسول بازی پالم جدید

ASUS ROG Phone 6 Pro آلمان
ASUS ROG Phone 6 Pro

طرح

ASUS ROG phone 6 Pro به سطح «محصول اصلی» در هر دو زمینه تلفن های رایج و بازی رسیده است. به‌عنوان بخش منحصربه‌فرد بازار گوشی‌های بازی، تعهد ROG به محصولات گوشی‌های بازی بسیار آسان است که کاربران را لمس کند. در قلب من، علاوه بر اعتقاد ROG، هر تکرار محصول تا حد زیادی روی هم انباشته می شود، و همچنین برای بازپرداخت به هر بازیکنی که به “چشم ولگرد” توجه دارد و عاشق آن است، استفاده می شود. ممکن است متعلق به گیمرها و سازندگان باشد.

ASUS ROG Phone 6 Pro اکنون فقط با قیمت 1599 دلار قابل خرید است

ASUS ROG PHONE 6 Pro

به‌عنوان قوی‌ترین گوشی بازی، پیکربندی سخت‌افزاری آن باید از بالا تا سقف باشد، مجهز به تراشه پرچم‌دار جدید اسنپدراگون 8+ Gen1، 18 گیگابایت حافظه LPDDR5 و ترکیب ذخیره‌سازی 512 گیگابایتی UFS3.1.
پردازنده جدید Snapdragon 8+ Gen1 از فرآیند 4 نانومتری TSMC استفاده می کند و همان طراحی هسته سه خوشه ای Snapdragon 8 Gen1 را دارد. با این حال، فرکانس هسته Cortex-X2 آن از 3.0 گیگاهرتز به 3.2 گیگاهرتز و فرکانس هسته بزرگ Cortex-A710 از 2.5 گیگاهرتز به 2.75 گیگاهرتز افزایش یافته است.

گوشی گیمینگ ایسوس 2022
ASUS ROG Phone 6 Pro

وضعیت “فن باحال”: کیفیت تصویر بسیار بالا/60 فریم، 30 دقیقه بازی Genshin Impact. پس از نصب گیره پشت خنک کننده، اطلاعات مانیتورینگ بلادرنگ نشان می دهد که دما 39 درجه است، دمای اندازه گیری شده در جلوی گوشی تا 44.7 ? و قسمت پشتی بالاترین است. دما 39.8 درجه سانتی گراد بود. مشاهده می شود که اتلاف گرمای واقعی عمدتاً در وسط بدنه متمرکز شده است، دمای هر دو طرف قابل قبول است و بازی تأثیری بر چسبندگی بازیکن نخواهد داشت.

دوربین

از دو پورت شارژ استفاده شده است که در پایین و سمت چپ بدنه قرار دارند. هنگامی که در طول بازی نیاز به شارژ دارید، می توانید از درگاه شارژ در فریم وسط سمت چپ برای شارژ استفاده کنید. درگاه شارژ در فریم میانی نیز برای نصب فن خنک کننده ROG استفاده می شود.

ASUS ROG Phone 6 Pro China
ASUS ROG Phone 6 Pro