بررسی Moes RGB WIFI LED Strip 5M Light

این Moes RGB LED نوار نور برای روشنایی سینمای خانگی شما ایده آل است. به لطف تنظیمات رنگ بی شمار، نوار نور را می توان کاملا سفارشی کرد. نصب آن نیز بسیار آسان و سریع است.

همچنین می توانید از میکروفون گوشی هوشمند خود نیز استفاده کنید. سپس افکت‌های مختلف در 3 نوع Rhythm، Sprouting و Glossy تولید می‌شوند.

قابلیت اتصال

Moes Strip Light را می توان با استفاده از Alexa و Google Assistant در روال های موجود ادغام کرد. دسترسی در حین حرکت – به دلیل اینکه نوار در شبکه WLAN ارسال می کند – افزودنی خوشایند است اما الزامی نیست.

قدرت

درخشندگی Moes RGB LED Strip Light بسیار خوب است و کنترل صدا و حالت موسیقی نیز راحت هستند. برنامه منطبق با Tuya عملکردهای زیادی را ارائه می دهد، اما گاهی اوقات کمی بیش از حد به نظر می رسد. شما می توانید بررسی کنید سایت رسمی برای جزئیات بیشتر و در صورت تمایل به خرید


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/11/19/moes-rgb-wifi-led-strip-5m-light-review/

Moes Strip Light با بسته بندی جذاب عرضه می شود. علاوه بر نوار نوری به طول 5 متر، محدوده تحویل شامل کنترل از راه دور کابلی (کنترل کننده)، واحد منبع تغذیه، دستورالعمل ها و مواد بست می باشد.

در حالت موسیقی، میکروفون ادغام شده در کنترل از راه دور بسته به صدا تغییر رنگ می دهد.

Moes RGB LED Strip Light نقاط قوت خود را در طول پنج متر کامل نشان می دهد – زیرا واحد منبع تغذیه تا 24 وات به طور قابل توجهی قدرتمندتر است. حتی اگر نوار نور تا 10 متر گسترش یابد، یک LED قدرت را از دست نمی دهد.

حکم

Moes Strip Light 60 LED در هر متر داده است. از فناوری جدید RGB استفاده شده است که برای اطمینان از درخشندگی بهتر و یک گرادیان رنگ صاف‌تر بین بخش‌های جداگانه در نظر گرفته شده است. ما درخشندگی را در آزمایش چشمگیر یافتیم.

حالت موسیقی

نوار LED از طریق بلوتوث به برنامه “Tuya Home” که برای iOS و اندروید در دسترس است متصل می شود. سپس می توانید آن را در یک شبکه وای فای 2.4 گیگاهرتز ادغام کنید. سپس می توانید یک تایمر را برای روشن و خاموش کردن نوار LED در زمان های خاص فعال کنید.

نوارهای LED در حال حاضر یک سکه هستند. با این حال، بسیاری از آنها را تنها زمانی می توان از طریق کنترل از راه دور مادون قرمز کنترل کرد که ما به دنبال نور شبانه مناسب برای واحد آشپزخانه 5 متری خود بودیم. با Moes RGB LED نوار نور. Moes یک برند معروف در آمازون است که محصولات خانه هوشمند را با رتبه بندی خوب می فروشد. امروز فرصتی داشتیم که آن را آزمایش کنیم.

جعبه گشایی

نوار نور با نوار چسب برای اتصال به دیوار، مبلمان یا میله پرده ارائه می شود. کیفیت در نگاه اول تأثیر بسیار خوبی بر جای می گذارد – هر آنچه برای مونتاژ نیاز دارید وجود دارد.

لومن های بالا