بررسی Roborock G10 Plus: هیجان یک کلیک را کشف کنید

حتی اگر با چیزهای مختلفی مانند چای مواجه شود، می توان آن را در یک نوبت تمیز کرد، بدون اینکه نیازی باشد ابتدا برگ های چای را جارو کنید و سپس مانند جارو زدن سنتی ما، کف را تمیز کنید، که واقعا از نگرانی و دردسر جلوگیری می کند.

ماژول Roborock G10 Plus

به لطف سیستم جدید بازگشت به خانه، هنگامی که Roborock G10 Plus به پایه باز می گردد، به طور مستقل تصمیم می گیرد که آیا این بار شستشوی پاک کن و جمع آوری گرد و غبار با توجه به رفتار تاریخی جارو کردن و پاک کردن انجام شود یا خیر. حالت گرد و غبار معادل صرفه جویی در یک مرحله عملیاتی کاربر است، و تمیز کردن و نظافت را در واقع یک کار با یک کلیک می کند!

ربات G10 Plus از مواد لاستیکی نرم TPU و پنج ساختار بلند و پنج ساختار کوتاه استفاده می کند که نه تنها می تواند مقاومت در برابر سایش برس لاستیکی را بهبود بخشد بلکه تأثیر فشار باد و حذف گرد و غبار را نیز تضمین می کند. با طراحی مارپیچ مورب، مناسب تر از برس اصلی یکپارچه مو لاستیکی است. در محیط هایی مانند فرش، چسبیدن به مو و سایر مواد زائد به راحتی امکان پذیر نیست و برای نظافت آسان نیز قابل جدا شدن است.

Roborock G10 Plus ذخیره و جریان آب

علاوه بر این، Roborock Robot G10 Plus از الگوریتم AI ?? استفاده می کند تا به رفتگر اجازه دهد تشخیص دهد که آیا نیاز به بلند کردن موپ در لحظه وجود دارد یا خیر. هنگامی که ربات جاروبرقی با مشکلاتی مانند لیز خوردن یا عبور از آستانه مواجه می شود، برای جلوگیری از گیر افتادن، به طور خودکار ماژول تمیز کردن را قضاوت کرده و بالا می برد و نیازی به جابجایی ورودی ربات به صورت دستی نیست. در عین حال، هنگام ادامه شستشوی زمین پس از شارژ مجدد / شستشوی معکوس / شستشوی معکوس و پس از تمیز کردن، ربات پاک کن نیز به طور خودکار ماژول تمیز کردن را بالا می برد تا از آلودگی ثانویه زمین تمیز جلوگیری کند و آن را روشن تر کند!

بعد از تمیز کردن:

قسمت جلویی ربات هنوز به دکمه‌های تمیز کردن محلی، روشن و خاموش کردن و شارژ مجدد مجهز است. همچنین کار با آن بسیار راحت و ساده است. هیچ هزینه ای برای یادگیری ندارد و افراد مسن و کودکان در خانه نیز می توانند به راحتی از آن استفاده کنند.

البته چیزی که بیشتر از همه نگران آن است، قابلیت تمیز کنندگی آن است. Roborock G10 Plus یک دنده Max+ اضافه کرده است و حداکثر قدرت مکش می تواند به 5100Pa برسد. توانایی جذب گرد و غبار فوق العاده، مقابله با گرد و غبار زمین، شکاف های کف و گرد و غبار فرش را آسان می کند.

پایه Roborock G10 Plus دارای مخزن آب تمیز داخلی و مخزن فاضلاب است و هر دو دارای سنسور توپی شناور داخلی هستند که می تواند عدم وجود آب و وجود آب در مخزن آب تمیز و فاضلاب را تشخیص دهد. مخزن، و کاربران می توانند به خوبی آب موجود در مخزن آب تمیز را درک کنند. اضافه کردن آب راحت است و پس از تکمیل مخزن فاضلاب، تذکری صادر می شود، بنابراین نیازی به نگرانی در مورد سرریز شدن آب نیست.

Roborock Robot G10 Plus همچنان مجهز به جعبه گرد و غبار قابل جدا شدن است و یک فیلتر یدکی نیز به صورت تصادفی برای تعویض در اختیار ما قرار می گیرد.

در نهایت، سرعت شارژ Roborock G10 Plus 30٪ سریعتر از سری T7S است و شارژ نقطه ای نیز توسعه یافته است تا ربات بتواند در شب و زمانی که مصرف برق کمتر از حد برآورد شده است، به طور کامل شارژ شود. این نه تنها نگرانی شما را کاهش می دهد، بلکه باعث صرفه جویی در پول نیز می شود!

طراحی ویژگی Roborock Robot G10 Plus

یک مخزن آب در کنار آن وجود دارد و Roborock Robot G10 Plus به طور خودکار تعیین می کند که آیا هنگام تمیز کردن نیاز به اضافه کردن آب دارد یا خیر. هنگامی که حجم آب خیلی کم است، قبل از شستشو به طور خودکار رطوبت پایه شارژ ضد آب را دوباره پر می کند. فقط باید مخزن آب تمیز را به اندازه کافی روی زمین نگه دارد. افزودن آب به ربات به صورت دستی می تواند واقعاً دستان شما را آزاد کند.

بیایید نگاهی به مقایسه تمیز کردن قبل و بعد از شستشوی Roborock G10 Plus بعد از اتمام کار جارو کردن و تمیز کردن بیندازیم:

قبل از تمیز کردن:

Roborock G10 Plus همچنین دارای عملکرد خود تمیز شونده ایستگاه پایه است. یک اسکرابر لاستیکی با جهت متغیر در زیر دستگاه تمیز کننده موپ نصب شده است که می تواند کار تمیز کردن پایه را بدون نیاز به کاربر برای تمیز کردن مکرر کف زمین به صورت دستی انجام دهد. نه تنها این، بلکه Roborock G10 Plus می تواند به ماژول خشک کن نیز مجهز شود که از عملکرد خشک کردن هوای گرم پشتیبانی می کند.

عملکرد اجتناب از موانع نیز یکی از عملکردهای ارتقاء حیاتی Stone G10 Plus است. نور ساختار یافته در Roborock G10 Plus می تواند به طور فعال فاصله را اندازه گیری کند و از موانع اجتناب کند و به محدوده نوری ساختاری سه بعدی در سطح میلی متری دست یابد. با نور مکمل مادون قرمز، ربات می تواند موانع را تشخیص دهد و حتی در محیط های تاریک از موانع اجتناب کند. اگر محل مانع را روی نقشه APP علامت گذاری کنیم، Stone G10 Plus می تواند اطلاعات نقشه را برای جلوگیری از موانع بهتر ادغام کند.

Roborock G10 Plus

اگر به APP متصل است، می‌توانید قدرت مکش و تمیز کردن را برای Roborock Robot G10 Plus نیز تنظیم کنید. استاندارد تمیز کردن کاملاً به کاربر بستگی دارد. همچنین می توانید محدوده تمیز کردن را مشخص کنید و انواع مختلفی مانند جارو کردن، فقط پاک کردن و فقط جارو کردن را تنظیم کنید. برای انتخاب تنظیمات، می‌توانید حالت‌های «پاک کردن خوب» و «پاک کردن عمیق عمیق» را انتخاب کنید که با در نظر گرفتن نیاز کاربران، لکه‌ها را برای مدت طولانی‌تری خیس می‌کنند، لکه‌های سرسخت را کاملاً نرم می‌کنند و زمین را با دقت بیشتری پاک می‌کنند. سناریوهای مختلف

روبات های جارو اکنون یک محصول خانگی نوآورانه هستند که می توانند به ما در بهبود کیفیت زندگی خود کمک کنند زیرا فناوری دستان ما را آزاد می کند. با جایگزینی نیروی انسانی با روبات‌ها، می‌توانیم از انجام امور خانه‌داری خسته‌کننده اجتناب کنیم و انرژی بیشتری برای لذت بردن از زندگی داشته باشیم. طراحی هوشمندی دارد که می تواند همه چیز را تنها با یک دکمه انجام دهد. این به من تجربه ای باورنکردنی می دهد، درست مانند جارو کردن و پاک کردن سنگ های خود تمیز شونده ربات G10 Plus که ما تجربه بررسی امروز را در اختیار شما قرار خواهیم داد. می توان گفت که پس از استفاده از آن، عاشق آن خواهید شد.

در آزمایش واقعی، Roborock Robot G10 Plus می تواند کار تمیز کردن را به خوبی تکمیل کند، مانند ضایعات کاغذ کرکی. هنگامی که Roborock G10 Plus جارو می شود، می توان آن را به طور کامل در یک زمان جذب کرد.

به منظور تمیزتر شدن بیشتر، Roborock Robot G10 Plus به یک تخته موبر قابل بلند شدن نیز مجهز شده است که با ماژول تمیز کردن لرزش صوتی ترکیب شده است، با استفاده از لرزش صوتی برای از بین بردن لکه های سرسخت روی زمین، طراحی ارتعاش با فرکانس بالا تا موتور 3000 دور در دقیقه، موپ شناور ترکیبی عالی از ماژول زمین و ارتعاش با فرکانس بالا، که نزدیک به زمین است، به طور مستقیم به شکاف عمیق کف برخورد می کند و همچنین می تواند محیط های ناهموار و پیچیده زمین مانند سطوح سرامیکی ناهموار را اداره کند.

Roborock Robot G10 Plus همچنین دارای یک برس کناری قابل تنظیم سرعت پویا است که با سرعت پایین 130 دور در دقیقه برای تمیز کردن منظم برای جلوگیری از پرتاب زباله می چرخد. فقط هنگام نظافت در کنار دیوارها یا اطراف مبلمان سرعت به 2.5 برابر افزایش می یابد و سرعت 330 دور در دقیقه گرد و غبار و مو را از بین می برد. گرد و غبار را پاک کنید، گرد و غبار انباشته شده در شکاف های دیوار را بردارید و با برس اصلی برای جمع آوری زباله ها تداخل نداشته باشید.

توانایی تمیز کردن Roborock

Roborocks AI Assistance

Roborock Robot G10 Plus از دو بخش ربات و پایه تشکیل شده است. بدنه اصلی بدنه از طرح رنگ متضاد سیاه و سفید استفاده می کند که هنوز هم سبکی ساده و مد روز است. این طراحی همچنین می‌تواند ادغام در محیط‌های مختلف خانه را بدون ظاهر ناخوشایند آسان‌تر کند.

ویژگی اجتناب از موانع

طراحی Roborock G10 Plus

Roborock G10 Plus با قابلیت مدل‌سازی با دقت بالا LDS ساخت سریع نقشه را در حالت اولین ساخت نقشه بدون تمیز کردن کامل می‌کند و می‌تواند نقشه‌های دو بعدی و سه بعدی را ارائه دهد. کاربران می‌توانند برنامه‌های تمیز کردن متفاوتی را با توجه به سایر مواد زمینی تنظیم کنند، به این ترتیب کار تمیز کردن کارآمدتر می‌شود، و همچنین راحتی کار از راه دور وجود دارد.

Robot G10 Plus مجهز به سنسورهای ارتباطی مادون قرمز در جلو و پشت است که می تواند با پایه شارژ خود تمیز شونده ارتباط برقرار کند و از شارژ دو طرفه پشتیبانی کند، یعنی شارژ در جهت جلو و شستشوی ماپ را به ترتیب معکوس. این طرح شستشوی معکوس و کاملا باز نیز از بوی بدی که ماپ برای مدت طولانی در پایه قرار می گیرد جلوگیری می کند.

مشاهده می شود که دستشویی Roborock G10 Plus پس از تمیز کردن واقعاً تمیزتر است. این مسئول گفت که می تواند به اثر تمیز کنندگی بیش از 95 درصد دست یابد که همچنین به این معنی است که دیگر نیازی به تمیز کردن دستی ماپ نداریم.

در تست اجتناب از مانع، یک لیوان آب در مسیر قرار می دهیم ربات جاروگر و متوجه شد که Roborock G10 Plus می تواند به خوبی از موانع جلوگیری کند و اطراف فنجان آب را بدون ضربه زدن به آن تمیز می کند. این توانایی اجتناب از مانع واقعاً باورنکردنی است!

Roborock G10 Plus

خط پایین

به طور کلی، من از تجربه عمیق Roborock G10 Plus خوشحالم. با مکش فوق العاده، لرزش صوتی و پاک کردن رطوبت ثابت، بلند کردن کنترل هوشمند هوش مصنوعی و فناوری 2.0 اجتناب از موانع هوش مصنوعی، توانایی تمیز کردن ربات به طور کامل بهبود یافته است و استفاده از عملکردهایی مانند پر کردن خودکار آب، تمیز کردن تمیز کردن و عملیات APP تنظیمات می تواند مراحل تمیز کردن را ساده تر کند و نیازی به عملیات دستی اضافی نباشد. یک ربات جارو و پاک کننده سنگی G10 Plus که نمی تواند آن را دوست داشته باشد؟


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/08/25/roborock-robot-g10-plus-review/

Stone G10 Plus یک بطری مایع تمیز کننده کف نیز دارد که می تواند لکه های قوی روی زمین را بهتر از بین ببرد و در نهایت رنگ ها را از طریق جریان آب از بین ببرد.

دلیل اینکه Roborock G10 Plus را می توان با یک کلیک انجام داد این است که علاوه بر توانایی تمیز کنندگی قدرتمند خود، روش جدیدی را برای تمیز کردن پارچه به کار می برد، با استفاده از دستگاه تمیز کننده آب پاش برای اتصال مخزن آب تمیز از طریق پریستالتیک. پمپ. مجهز به ریل کشویی، می تواند از چپ به راست، و سپس از راست به چپ، و عقب و جلو “شستن، برس، خراش” و در نهایت تخلیه فاضلاب را انجام دهد. صفحه تخت باعث ارتعاش و شستن اسکراپر می شود و در نهایت خود تمیز کردن موپ را کامل می کند. در ترکیب، اثر تمیز کردن نیز عالی است.

در کنار برس اصلی یک ماژول موپ ارتعاشی قرار دارد. ماپ همچنین دارای طراحی جداشدنی است. ماپ از یک ماده آنتی باکتریال جدید و ارتقا یافته ساخته شده است. از دو بخش یعنی ناحیه ارتعاشی و ناحیه آلودگی تشکیل شده است.