بررسی SOUNDPEATS Mini Pro: مقرون به صرفه با ویژگی های برتر

این Soundpeats Mini Pro به خوبی ساخته شده است و ANC عملکرد خوبی دارد. این هدفون را می توان با هم یا به صورت جداگانه استفاده کرد و بسیار سبک است. هنرمندی خوب است، اما به نظر من، کنترل پنل لمسی همیشه عالی واکنش نشان نمی دهد. صدا متعادل و خوب است. در دایره هدفون کاهش نویز رقابتی تر است. از نظر لوازم جانبی و عملکرد، حالت های صوتی و بازی باکیفیت که توسط تراشه بلوتوث 5.2 پشتیبانی می شود برای تحت تاثیر قرار دادن افراد کافی است. بنابراین، در مجموع، یک بسته خوب است.


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/10/13/soundpeats-mini-pro-review-affordable-with-top-features/

در داخل، یک سند درج مانوئل با دستورالعمل های ایمنی و یک راهنمای شروع سریع چند زبانه پیدا خواهید کرد. سپس، در سلول های سلولزی، منتظر جعبه شارژ با هدفون در داخل، یک کابل شارژ 20 سانتی متری و یک درج مقوایی با 4 نوک باشید. بنابراین، در مجموع 6 نوک سیلیکونی خواهید داشت، از جمله مواردی که قبلاً روی هدفون وجود دارد: 2 x S، 2 x M، و 2 x L. بنابراین، ما در استاندارد هستیم.

طرح

SoundPeats mini Pro از طراحی داخل گوشی بهره می برد و ظاهر آن به اندازه محفظه شارژ ساده است. کل قسمت بیرونی هدفون یک ناحیه لمسی است که کار را آسان‌تر می‌کند. از نظر پایداری پوشیدن چه دویدن و چه دوچرخه سواری افت ندارد و بسیار سفت است. و وزن یک هدفون تنها 4.9 گرم است که استفاده از آن بسیار سبک است و پس از استفاده طولانی مدت گوش درد ندارد. تجربه کلی پوشیدن هنوز هم بسیار راحت است.

کیفیت صدا

حالت بازی با تأخیر کم نیز از بین نرفته است. بازیکنانی که دوست دارند با هدست بلوتوث بازی کنند باید این را درک کنند. با سه بار ضربه زدن روی گوش چپ می توانید وارد این حالت شوید. تاخیر کل دستگاه به حدود 80 میلی ثانیه فشرده می شود. در بازی‌هایی با نیازهای بالا برای هماهنگ‌سازی نقاشی، مانند جنگ‌های مسلحانه و MOBA، SoundPEATS Mini Pro می‌تواند جلوه‌ای مشابه با هدفون‌های محدود به دست آورد. انتشار مهارت های لمسی با صدا سازگار است و احساس لذت بخش است.

قابلیت اتصال

بازار هدست بلوتوث همچنان داغ است و اخیراً SOUNDPEATS Peat جدید خود را عرضه کرده است SOUNDPEATS Mini Pro هدست بلوتوث بی سیم واقعی SOUNDPEATS Peat در سال 2010 تاسیس شد. به عنوان یک برند صوتی معتبر جهانی، سال هاست که به نوآوری فناوری و فناوری ساخت دقیق پایبند بوده است. متعهد به دنبال کردن صدای اصلی نهایی است. من می‌خواهم تجربیاتم را در مورد هدفون داخلی SOUNDPEATS True Wireless Mini Pro در تست امروز به اشتراک بگذارم. این یک نسخه توسعه یافته از SoundPeats Mini است. با تشکر از Soundpeats که به من اجازه داد این جوانه ها را آزمایش کنم. بیایید نگاهی به زیر بیاندازیم.

Soundpeats Mini Pro – کنترل

روشن کردن پانل لمسی را به مدت 1.5 ثانیه نگه دارید، هنگام باز کردن قاب شارژ و برداشتن جوانه ها به صورت خودکار فعال می شود.
خاموش پانل لمسی را به مدت 10 ثانیه نگه دارید و با قرار دادن آن در جعبه شارژ، آن را به طور خودکار خاموش کنید.
پخش توقف روی پنل لمسی دوبار ضربه بزنید
جلد – پیوندهای Touchbedienfeld 1x نوک پین
حجم + یکبار روی صفحه کنترل لمسی سمت راست ضربه بزنید
عنوان بعدی پنل لمسی سمت راست را به مدت 1.5 ثانیه فشار داده و نگه دارید
پاسخ/پایان تماس روی پنل لمسی دوبار ضربه بزنید
رد تماس پنل لمسی را به مدت 1.5 ثانیه فشار داده و نگه دارید
جابجایی بین 2 تماس پنل لمسی را به مدت 2 ثانیه فشار داده و نگه دارید
راهنمای جفت شدن بلوتوث دستی: پنل لمسی را به مدت 6 ثانیه فشار داده و نگه دارید. خودکار: هدفون را در محفظه شارژ قرار دهید و LED های روی گوشی قرمز و سفید روشن می شوند.
دستیار صوتی را فعال کنید روی صفحه لمسی سمت راست 3x فشار دهید
وارد/خروج از حالت بازی شوید 3 بار ضربه زدن بر روی صفحه لمسی سمت چپ (تاخیر در بازی ها را به کمتر از 60 میلی ثانیه کاهش می دهد)
حالت عادی/حالت ANC/حالت شفافیت پنل لمسی سمت چپ را به مدت 1.5 ثانیه فشار داده و نگه دارید
بازنشانی کنید هر دو هدفون را در محفظه شارژ قرار دهید و هر دو صفحه لمسی را به مدت 10 ثانیه فشار دهید و نگه دارید تا هر دو چراغ LED ریسمان قرمز و سفید را چشمک بزنند. بازنشانی کامل شد.

جعبه گشایی

علاوه بر تنظیمات اکولایزر داخلی، می توانید از عملکرد EQ تطبیقی ​​در APP نیز برای ایجاد صدای خوب خود استفاده کنید. برای ایجاد یک نتیجه آزمایش علمی توانایی شنوایی دو گوش، دستورات تلفن همراه را دنبال کنید. این قابلیت Smart Compensation را روشن می‌کند تا صدای دلخواه شما را به نمایش بگذارد.

اما این به استفاده شما نیز بستگی دارد. آیا زیاد تماس می گیرید یا همیشه ANC روشن است؟ که باتری را می خورد. Soundpeats Mini Prodon مدت زیادی دوام نمی آورد، اما زمان اجرای مناسبی به دست می آید.

باتری

از نظر عمر باتری، Soundpeats mini Pro را می توان به مدت 7 ساعت در یک بار استفاده استفاده کرد و محفظه شارژ می تواند به عمر باتری طولانی 21 ساعت دست یابد. اگر روزی سه ساعت از آن استفاده کنید، می توانید به مدت یک هفته بدون شارژ به آن گوش دهید و باتری را کاملاً خارج کنید. و رابط شارژ Type-C می تواند یک خط داده را با تلفن همراه به اشتراک بگذارد و شارژ را راحت تر کند.

حکم

کاور جعبه شارژ دارای طراحی مکش مغناطیسی است و هنگام باز شدن آن احساس میرایی خاصی دارد، بنابراین با گذاشتن آن در کیف نگران افتادن آن نباشید. طراحی هدفون بالاتر از جعبه شارژ است که باعث سهولت در گرفتن و پوشیدن آن می شود و دارای سوئیچ هال داخلی است. این هدفون در هنگام بیرون آوردن به طور خودکار به تلفن همراه متصل می شود و هر بار از شر عملکرد آزاردهنده اتصال دستی خلاص می شود.

SoundPEATS mini Pro همچنین از کنترل APP پشتیبانی می کند، که نه تنها می تواند ارتقاء سیستم عامل را درک کند، بلکه می تواند حجم هدست، حالت کاهش نویز اکولایزر، حالت بازی و سایر عملیات را به طور مستقیم در صفحه اصلی کنترل کند. توابع هنوز هم بسیار غنی هستند. در اکولایزر از پیش تعیین شده ای که همراه آن است، من پیش تنظیم راک را بسیار دوست دارم. پس از باز کردن آن، میدان صوتی موسیقی گسترده‌تر می‌شود و باس عمیق‌تر فرو می‌رود. مثل آمدن به صحنه کنسرت است که بسیار جذاب است.

Soundpeats mini Pro بسیار جمع و جور است، جعبه شارژ بیضی شکل آن گرد است و مواد پوست مانند آن در لمس بسیار راحت است. وزن کلی آن تنها 37.5 گرم است و چنین وزن سبکی چه در دست گرفته شود و چه در جیب کاملاً بدون استرس است و گرفتن و استفاده از آن بسیار راحت است.

از نظر کیفیت صدا، SoundPEATS هرگز نگران کننده نیست. علاوه بر پشتیبانی از رمزگشایی صوتی تطبیقی ​​aptX، این سخت افزار به یک واحد بیو دیافراگم 10 میلی متری مجهز شده است. انتقال نرخ بیت و وضوح بالا اجازه می دهد تا جزئیات خوبی در گوش جریان یابد. به طور طبیعی، انتهای سه باند مغرضانه نیست و تولید باز و باشکوه است. با گوش دادن روزانه به موسیقی یا سرگرمی های بازی، می توانید حس خوبی از فضا داشته باشید.

توسط Lei Jun

Lei Jun