برنامه امنیتی MIUI – ویژگی ها، جزئیات و دانلود

MIUI Security Ultra Battery Saver

نحوه دانلود Mi Security Apk

MIUI Security App Find Device

لیست بلوک

این ویژگی به کاربران کمک می کند تا گوشی هوشمند گمشده خود را با بررسی از راه دور از طریق سرویس های شیائومی پیدا کنند. علاوه بر این، کاربران می توانند دستگاه خود را از راه دور قفل کنند، اگر نتوانند مکان آن را پیدا کنند، و حتی پس از بازنشانی به تنظیمات کارخانه، آن را بی فایده می کند.

همانطور که در ویژگی Battery Saver ذکر شد، این ویژگی در آن نیز وجود دارد تنظیمات باتری و برنامه های تنظیمات استاندارد علاوه بر این، از طریق میانبر در برنامه امنیتی شیائومی نیز قابل دسترسی است. این ویژگی گزینه هایی برای افزایش عمر باتری دستگاه خود در اختیار کاربران قرار می دهد.

اطلاعات برنامه امنیتی MIUI

 • روی ” ضربه بزنیداطلاعات برنامهگزینه ” را انتخاب کنید و سپس “به روز رسانی را حذف نصب کنیددکمه ” در پایین صفحه.

تنظیمات

 • فقط دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید تا کار را تمام کنید فرآیند نصب.

برنامه امنیتی MIUI مشکلات را حل می کند

فضای دوم

می‌توانید «#security» را در کانال تلگرام به‌روزرسانی‌های سیستم Xiaomi/MIUI جستجو کنید تا همه نسخه‌های موجود برنامه امنیت MIUI را پیدا کنید.

اگر به طور تصادفی یک نسخه ناسازگار از برنامه امنیتی Xiaomi/MIUI را نصب کنم، چه کاری باید انجام دهم؟

برنامه امنیتی شیائومی MIUI

اپلیکیشن امنیتی شیائومی/MIUI چیست؟

اگر هنوز خوب کار می کند، می توانید به استفاده از آن ادامه دهید. اگر نه، باید به‌روزرسانی‌های برنامه امنیتی را حذف نصب کنید. اگر غیرممکن است، ممکن است مجبور شوید دستگاه خود را به تنظیمات کارخانه بازنشانی کنید.


منبع: https://xiaomiadvices.com/miui-security-app/

MIUI Security Dual Apps

برنامه های پنهان

این ویژگی مشابه است تنظیمات باتری یافت شده در برنامه تنظیمات استاندارد و همچنین از طریق میانبر در برنامه امنیتی MIUI قابل دسترسی است. علاوه بر این، شامل گزینه های مختلفی برای کمک به افزایش عمر باتری دستگاه شما می شود.

این برنامه های دوگانه ویژگی مشابه ویژگی Second Space است اما از فضای ذخیره سازی در سیستم اصلی شما به جای یک حافظه جداگانه استفاده می کند. با این ویژگی می‌توانید هر برنامه‌ای را برای استفاده به‌عنوان یک برنامه دوگانه انتخاب کنید و همچنین اگر قبلاً از آن استفاده کرده‌اید، می‌توانید آن را خاموش کنید.

نصب از منبع ناشناس

 • پس از اتمام نصب، می توانید برنامه را باز کنید و برای ایمن نگه داشتن دستگاه خود از آن استفاده کنید.

حفاظت از حریم خصوصی برنامه امنیتی MIUI

مدیریت برنامه ها

این فضای دوم این ویژگی به کاربران این امکان را می دهد تا فضای جداگانه ای را در دستگاه خود ایجاد کنند که از سیستم اصلی جدا شده است. همه برنامه‌ها، فایل‌ها یا اسناد نصب شده در Second Space فقط در آنجا ذخیره می‌شوند، نه در سیستم اصلی.

این حفاظت از حریم خصوصی ویژگی برنامه امنیتی شیائومی به شما امکان می دهد به هر چیزی که مربوط به حریم خصوصی است دسترسی داشته باشید و آن را مدیریت کنید. همچنین می توانید از اینجا دسترسی به مجوزهای خاص مانند نشانگرهای دوربین را محدود یا لغو کنید. این ویژگی از طریق برنامه تنظیمات و برنامه امنیتی Xiaomi MIUI قابل دسترسی است.

برنامه امنیتی MIUI

استفاده از داده های برنامه امنیتی MIUI

حفاظت از حریم خصوصی

MIUI Security Hidden Appsa

صرفه جویی در باتری

برنامه امنیتی MIUI

 • را فشار داده و نگه دارید نماد برنامه Mi Security و منتظر “اطلاعات برنامه” منو.

این استفاده از داده ها این ویژگی به شما امکان می دهد میزان داده تلفن همراه خود را در هر سیم کارت بررسی کنید و همچنین می توانید محدودیت هایی را تعیین کنید و بسته خود را در صورت اجازه شرکت مخابراتی خود تغییر دهید. این ویژگی همچنین به شما کمک می‌کند تا میزان داده‌ای که در روز استفاده می‌کنید را پیگیری کنید.

این مدیریت برنامه ها ویژگی در برنامه امنیتی شیائومی MI نیز به عنوان میانبر در برنامه تنظیمات موجود است. این ویژگی به شما امکان می دهد تمام سیستم و برنامه های نصب شده روی دستگاه خود را مشاهده کنید. می توانید برنامه را حذف نصب کنید، مدیریت کنید و داده های آن را پاک کنید. این به شما کمک می کند تا ببینید یک برنامه خاص چقدر منابع را در تلفن هوشمند شما اشغال می کند.

این ویژگی باتری یک نمای کلی سریع از سطح باتری، به موقع بودن صفحه نمایش، مصرف باتری، و میزان مصرف باتری، برنامه ها و سیستم اندروید را به شما ارائه می دهد. این ویژگی به شما امکان می دهد با روشن کردن حالت های مختلف، مانند حالت ذخیره باتری، حالت تعادل، حالت عملکرد، و حالت فوق العاده صرفه جویی در باتری، نحوه عملکرد دستگاه خود را تغییر دهید.

جدیدترین نسخه Mi Security V7.7.2-230407.1.3 است و شامل آخرین به روز رسانی های MIUI است. برای قرار دادن این به‌روزرسانی در گوشی هوشمند شیائومی، ردمی، POCO یا بلک شارک، این دستورالعمل‌ها را دنبال کنید:

 • برای دریافت جدیدترین نسخه اپلیکیشن امنیتی، روی لینک دانلود از سایت کلیک کنید بخش دانلودها در زیر و روی apk ضربه بزنید.

اطلاعات برنامه امنیتی MIUI حذف نصب به‌روزرسانی‌ها

 • پیام تأییدی را روی صفحه می‌بینید که از شما می‌پرسد آیا می‌خواهید به‌روزرسانی‌ها را حذف کنید. ضربه زدن “خوب” برای تایید.

برنامه امنیتی MIUI مدیریت برنامه ها

جعبه ابزار

MIUI Security Batterysaver

بهینه سازی باتری فوق العاده

خیر، ممکن است مشکل ایجاد کند و ممکن است به درستی کار نکند.

اگر گوشی من دیگر به روز رسانی نمی شود، چگونه می توانم برنامه امنیتی Xiaomi/MIUI را به روز کنم؟

روی OK ضربه بزنید

سوالات متداول

آیا می توانم از برنامه امنیتی Xiaomi/MIUI نسخه چینی در دستگاه نسخه جهانی استفاده کنم و بالعکس؟

اسکن امنیتی برنامه امنیتی MIUI

باتری

این ویژگی در برنامه امنیتی Xiaomi/MIUI مانند میانبر تنظیمات صفحه اصلی است. در نتیجه کاربران به راحتی می توانند پنهان شدن یا پنهان کردن هر برنامه ای از لیست آنها فقط با یک سوئیچ.

برنامه MIUI Security یک برنامه امنیتی از پیش نصب شده است که در گوشی های هوشمند شیائومی با سیستم عامل MIUI موجود است. برنامه امنیتی Xiaomi/MIUI برای ایمن نگه داشتن گوشی های هوشمند شیائومی شما حیاتی است. دارای بسیاری از ویژگی های ارزشمند برای کمک به امنیت سایبری است. همچنین می‌تواند به شما کمک کند چیزهایی را که می‌توانند باعث مشکل شوند را پیدا کرده و حذف کنید. به طور کلی، برنامه MIUI Security ویژگی های امنیتی جامعی را برای کمک به کاربران در محافظت از دستگاه های شیائومی خود در برابر تهدیدات امنیتی مختلف ارائه می دهد.

ویژگی های برنامه امنیتی شیائومی MIUI

MIUI Security App Second Space

SOS اضطراری

MIUI Security App Battery Saver

استفاده از داده ها

هنگامی که در برنامه امنیتی MIUI به پایین اسکرول می کنید، قابلیتی را مشاهده می کنید که تمام اجزای دیگری را که گوشی هوشمند شما پشتیبانی می کند را نمایش می دهد. هر عنصر را یکی یکی بحث خواهیم کرد.

حل مشکلات

ویژگی Diagnost در برنامه امنیتی شیائومی برای بررسی هر گونه مشکل و رفع آن ها از گوشی هوشمند شما استفاده می شود. سخت افزار شما را اسکن می کند تا عیب یا نقص را تشخیص دهد و عملکرد، شبکه، تنظیمات، باتری و سایر جنبه های مربوط به نرم افزار دستگاه شما را بررسی می کند.

دانلود APK MIUI Security

این اسکن امنیتی ویژگی دستگاه شما را برای ویروس‌ها یا بدافزارهای احتمالی که می‌توانند به آن آسیب برسانند، بررسی می‌کند. علاوه بر این، WLAN، محیط پرداخت، حریم خصوصی و امنیت، و هر چیز خطرناکی را بررسی می کند.

گوشی های شیائومی دارای بسیاری از برنامه های از پیش نصب شده از جمله برنامه امنیت هستند. با این حال، برخی افراد فکر می کنند که این برنامه غیر ضروری است و برنامه امنیتی Mi را نمی توان روی گوشی شیائومی حذف نصب کرد. با این حال، می توانید با دنبال کردن دستورالعمل های زیر از شر جدیدترین نسخه خلاص شوید.

 • برای پیدا کردن اپلیکیشن Mi Security، به گوشی خود بروید صفحه اصلی و به دنبال نماد برنامه بگردید.

این بخش شامل نسخه های قبلی برنامه امنیتی Xiaomi/MIUI برای هر دو نسخه چینی و جهانی است.

نسخه جهانی برنامه امنیتی MIUI را دانلود کنید

 • Mi Security App Gloabl نسخه V7.7.2-230407.1.3 – دانلود
 • برنامه امنیتی MIUI نسخه جهانی V7.7.2-230407.1.3 – دانلود
 • برنامه امنیتی شیائومی نسخه جهانی V7.5.4-230317.0.2 – دانلود
 • Mi Security App Gloabl نسخه V7.5.0-230227.1.2 – دانلود
 • برنامه امنیتی MIUI نسخه جهانی V7.4.3-230223.1.2 – دانلود
 • برنامه امنیتی شیائومی نسخه جهانی V7.4.2-230201.1.2 – دانلود
 • Mi Security App Gloabl نسخه V7.4.0-221223.0.2 – دانلود
 • برنامه امنیتی MIUI نسخه جهانی V7.2.1-221208.1.3 – دانلود
 • برنامه امنیتی شیائومی نسخه جهانی 7.3.6-221209.0.1 – دانلود
 • Mi Security App Gloabl نسخه V7.2.3-221015.0.1 – دانلود

نسخه چینی برنامه امنیتی MIUI را دانلود کنید

این یک ویژگی مفید در Xiaomi/MIUI برای مواقع اضطراری است. به طور پیش فرض فعال نیست، اما می توانید با ضربه زدن آن را روشن کنید SOS اضطراری. پس از روشن شدن، اگر دکمه روشن/خاموش را پنج بار سریع فشار دهید، یک پیام متنی SOS به مخاطبین اضطراری شما با موقعیت مکانی شما ارسال می کند.

MIUI Security App Emergency SOS

دستگاه را پیدا کنید

در زیر لیستی از ویژگی های ارائه شده توسط برنامه شیائومی Mi Security آورده شده است.

پاک کننده

ویژگی Blocklist در تنظیمات، برنامه‌های تماس و شماره‌گیر و همچنین میانبر در برنامه امنیتی شیائومی موجود است. با این قابلیت کاربران می توانند کاربران ناخواسته و پیامک های آنها را مسدود کنند.

MIUI Security App Cleaner

اسکن امنیتی

لیست مسدودی برنامه امنیتی MIUI

برنامه های دوگانه

همه نسخه های برنامه امنیتی MIUI

این پاک کننده ویژگی برنامه امنیتی MIUI فایل های ناخواسته و غیر ضروری را از دستگاه شما حذف می کند تا آن را بهتر کار کند. به دنبال فایل‌های موقت یا بلااستفاده، حافظه پنهان برنامه، فایل‌های ناخواسته، فایل‌های APK، دانلودها و RAM می‌گردد. شما می توانید انتخاب کنید که کدام فایل ها را نگه دارید و کدام را حذف کنید. برنامه از بقیه مراقبت خواهد کرد.

در زیر می توانید نسخه چینی اپلیکیشن شیائومی Mi Security را دانلود کنید. در حال حاضر، هیچ فایل APK نسخه MIUI Security China برای دانلود موجود نیست. پس از در دسترس قرار گرفتن آنها را در زیر اضافه خواهیم کرد.

نحوه حذف اپلیکیشن امنیتی از MIUI