برنامه ضبط کننده صفحه بومی Redmi Note 10 Pro صدا را ضبط نمی کند: شیائومی

(من MIUI 13.0.15 دارم) واقعاً نمی دانم چگونه این مشکل را حل کنم، پیشاپیش از توجه، وقت و کمک شما تشکر می کنم، روز خوبی داشته باشید!


منبع: https://www.reddit.com/r/Xiaomi/comments/z9ulwm/redmi_note_10_pro_native_screen_recorder_app_not/هر زمان که می‌خواهم با استفاده از ضبط‌کننده صفحه شیائومی در برنامه‌هایی مانند تلگرام، واتس‌اپ، وی‌کی و غیره تماس‌های ویدیویی (هر دو صدا را به طور همزمان – من و طرف مقابل) ضبط کنم، همیشه بدون هیچ صدایی بیرون می‌آیند. من قبلاً در گزینه ها (تنظیمات) برنامه به هم ریخته بودم، آن را در Mic و در System Sounds قرار دادم و هیچ چیز کار نمی کند.

اگر میکروفون را انتخاب کنم، فقط صدای من ضبط می شود، اما صدای شخص دیگر ضبط نمی شود و اگر از هدفون بی سیم استفاده کنم، حتی صدای من ضبط نمی شود. اگر «صداهای سیستم» را انتخاب کنم، مطلقاً هیچ چیز ضبط شده، با یا بدون هدفون بی سیم شنیده نمی شود.

امیدوارم کسی بداند چگونه این مشکل را حل کند یا بتواند مرا راهنمایی و کمک کند. من سعی کردم از سایر برنامه های ضبط صفحه از PlayStore استفاده کنم، اما هنگام تلاش برای ضبط تماس های ویدیویی، در همه آنها به من می گوید که میکروفون توسط برنامه های دیگر استفاده می شود و هنوز به من اجازه نمی دهد صدای تماس های ویدیویی را ضبط کنم.

من قبلاً دستیار Google را غیرفعال کردم، زیرا در اینترنت خواندم که این می تواند روی چیزی تأثیر بگذارد اما کار نکرد. قابل ذکر است که اگر بخواهم مثلاً یک ویدیوی یوتیوب را ضبط کنم، صداهای بسیار خوبی و همه چیز را ضبط می کند (با استفاده از گزینه System Sounds).

سلام به همه، مطمئن نیستم که اینجا جای مناسبی برای پرسیدن در این مورد است یا نه، اما اول از همه، امیدوارم حال همه شما خوب باشد و از ناراحتی پیش آمده پوزش می خواهم. من فقط چند ماه است که Redmi Note 10 pro خود را دارم و می‌پرسم آیا کسی می‌داند چگونه مشکل زیر را برطرف کند.

قبلاً یک شیائومی ردمی نوت 6 پرو داشتم و می‌توانستم تماس‌های ویدیویی را بدون مشکل (حتی زمانی که از هدفون بی‌سیم استفاده می‌کردم) در تماس ضبط کنم. هم صدای طرف مقابل و هم صدای من عالی قابل ضبط بود.