بهترین راه برای بازیابی اطلاعات و عکس های از دست رفته: بهترین ابزار برای کمک به شما


وقتی به آن فکر می کنید، از دست دادن داده ها به نوعی عجیب است. رایانه یا دستگاه تلفن همراه شما گیگابایت اطلاعات را ذخیره می کند. مگر اینکه اتفاق عجیبی بیفتد، همه آن اطلاعات باید در همان جایی که هستند باقی بمانند. شما فکر می کنید از دست دادن داده ها یکی از کم احتمال ترین اتفاقاتی است که برای رایانه شما رخ می دهد. ما در عصر همه چیز دیجیتال زندگی می کنیم. اما واقعیت تاسف بار این است که گاهی اوقات از دست دادن داده ها اتفاق می افتد، حتی در دستگاه های کاملاً جدید، اما خبر خوب این است که می توانید آن را بازیابی کنید. بازیابی اطلاعات نرم افزار.

برخورد با داده های از دست رفته، به ویژه اسناد، تصاویر یا سایر فایل های مهم، هرگز سرگرم کننده نیست. اگر در مقطعی به عنوان کاربر اینترنت با شکست فاجعه‌بار داده مواجه شده‌اید، احتمالاً می‌دانید که این موضوع چقدر می‌تواند ناامیدکننده باشد.

حتی اگر در حال حاضر هیچ مورد قابل توجهی از از دست دادن داده در رایانه یا دستگاه خود ندارید، آماده شدن برای آینده همیشه ایده خوبی است. این پست به بررسی یک برنامه بازیابی عکس و بهترین ابزار و تکنیک هایی که می تواند به شما کمک کند داده ها و عکس های از دست رفته را بازیابی کنید و از تکرار آنها جلوگیری کنید.

چگونه می توان داده ها را از دست داد، و مردم عادی چگونه بازیابی می شوند؟

ممکن است به دلایل مختلف، مانند حذف ناخواسته، خرابی هارد دیسک یا هجوم بدافزار، داده های رایانه را ناگهان از دست بدهید. وقتی این اتفاق می افتد، می تواند بسیار خسته کننده باشد، به خصوص اگر داده ها برای شما حیاتی باشند. اگر می دانید کجا باید جستجو کنید، تکنیک هایی برای بازیابی اطلاعات از دست رفته شما وجود دارد.

 • بهترین اقدام اگر دستگاه ذخیره‌سازی حاوی داده‌های ضروری است و از کار افتاده است، برخورد با یک منبع معتبر خدمات بازیابی است.
 • اگر برخی از داده های کمتر مهم را از دست داده اید، می توانید از آن استفاده کنید نرم افزار بازیابی اطلاعاتیعنی Wondershare Recoverit.
 • اکثر برنامه ها نسخه های قدیمی فایل های شما را برای مدت زمان مشخصی نگه می دارند. در صورت نیاز به بازیابی اطلاعاتی که از دستگاه خود گم کرده اید، می توانید نسخه قبلی را بازیابی کنید.
 • بازگرداندن سیستم خود به زمان قبلی یک انتخاب مفید اضافی است که ممکن است امتحان کنید.

Wondershare Recoverit:

Wondershare بازیابی اطلاعات، با نام مستعار Wondershare Recoverit، یک برنامه انعطاف پذیر است که می تواند به شما در بازیابی فایل های حذف شده یا از دست رفته کمک کند. این گزینه‌های زیادی را برای نحوه بازیابی داده‌ها و انواع جستجو ارائه می‌دهد، به شما این امکان را می‌دهد که روند را تسریع کنید و فوراً اطلاعات مورد نیاز خود را پیدا کنید.

یکی از رایج ترین پیشنهادات برنامه های بازیابی اطلاعات برای ویندوز و مک، وب‌سایت Wondershare Recoverit فهرستی طولانی از استدلال‌های محکم برای اینکه چرا باید آن را از برنامه‌های رقیب انتخاب کنید، ارائه می‌کند.

Wondershare بازیابی اطلاعات راه حلی جذاب برای افراد در هر سطح تخصص است زیرا به درستی عمل می کند. تنها محدودیت در عملکرد کامل نسخه آزمایشی، محدودیت بازیابی فایل 100 مگابایتی آن است.

پیشنهاد میشه حتما دانلود کنید Wondershare Recoverit و در صورت از دست دادن اطلاعات در اسرع وقت اسکن را انجام دهید. هر چه زودتر اسکن را انجام دهید، شانس بهبودی شما بیشتر می شود.

چگونه با Wondershare Recoverit اطلاعات از دست رفته را بازیابی کنیم؟

با انجام یک اسکن غیر مخرب که هیچ یک از داده های از دست رفته شما را بیشتر خراب نمی کند، Recoverit حفظ داده های شما را در اولویت قرار می دهد. برای استفاده از نرم افزار نیازی به دانش فنی ندارید زیرا ساده است. در طول فرآیند اسکن سریع، بلافاصله فایل های قابل بازیابی به شما نشان داده می شود.

مرحله 1: انتخاب مکان:

فرآیند را با باز کردن شروع کنید بازیابی عکس بازیابی. مرحله بعدی این است که انتخاب کنید از کدام هارد دیسک برای حذف عکس های شما استفاده شده است. سپس فرآیند اسکن می‌تواند با انتخاب «شروع» آغاز شود.

مرحله 2: شروع فرآیند بازیابی اطلاعات:

سپس این ابزار جستجوی جامع در هارد دیسک انتخابی شما را برای جستجوی داده های از دست رفته یا عکس های پاک شده آغاز می کند. همانطور که داده ها در حال اسکن هستند، می توانید پیش نمایشی از آنها را مشاهده کنید.

مرحله 3: بررسی و بازیابی:

اکنون که همه عکس‌های قابل بازیابی پیش‌نمایش شده‌اند، می‌توانید انتخاب کنید کدام‌ها را ذخیره کنید. در انتها، “بازیابی” را انتخاب کنید تا عکس ها برگردند.

آیا Wondershare Recoverit ارزشش را دارد؟

با Wondershare Recoverit، می تواند متنوع ترین سناریوهای از دست دادن داده را حل کند. این نرم‌افزار گزینه‌های خرید ارزان‌تری را برای کارهای مهم‌تر ارائه می‌دهد و امتحان کردن آن رایگان است. اگر از دست دادن داده رنج می برید، به احتمال زیاد بازیابی می تواند کمک کند. این نرم افزار با گجت های مختلف کار می کند، از جمله:

 • کامپیوترها
 • درایوهای دیسک
 • درایوهای فلش
 • مموری استیک
 • تلفن ها
 • دوربین ها

با سازگاری با بیش از 1000 فرمت فایل مجزا، می توانید تقریباً هر چیزی را که برای بازیابی نیاز دارید پیدا کنید. در طول اسکن شما، اسناد، فیلم ها، صداها، عکس ها، ایمیل ها و موارد دیگر می توانند ظاهر شوند.

سایر ویژگی های Recoverit:

در زیر چند ویژگی دیگر وجود دارد که ممکن است در Wondershare Recoverit بیابید:

 • Recoverit پیچیده ارائه می دهد بازیابی ویدیو امکانات. خراب شدن فایل های ویدئویی یک مشکل گسترده در حوزه ویرایش ویدئو است. اغلب هنگام انتقال داده از کارت SD رخ می دهد. اگر با این مشکل مواجه شدید می توانید از Recoverit برای اسکن فایل ها استفاده کنید. برای دست نخورده نگه داشتن ویدیوهای Ultra HD، 4K و 8K، آنها را بازیابی کنید.
 • نسخه Recoverit Advanced می تواند به شما کمک کند ویدیوهای خراب، ناقص و آسیب دیده را برطرف کنید. این دو گزینه تعمیر سریع و پیشرفته را برای برآوردن نیازهای مختلف و افزایش کیفیت تعمیر ارائه می دهد.
 • تو می توانی بازیابی اطلاعات هنگامی که یک دستگاه با استفاده از ابزار Crashed Computer Recovery خراب می شود. شما می توانید با استفاده از یک درایو USB قابل بوت که می توانید با Recoverit بسازید، به فایل های موجود در رایانه از کار افتاده دسترسی پیدا کنید. این یک ابزار ساده و کاربردی است که در شرایط بدی مانند این فوق العاده مفید خواهد بود.

کلمات پایانی

اینجوری Wondershare Recoverit ممکن است اطلاعات حذف شده یا از دست رفته را از رایانه های شخصی بازیابی کند. بسیاری از مشتریانی که به دنبال ابزاری قابل اعتماد برای بازیابی اطلاعات از رایانه شخصی خود هستند، ممکن است آن را یک راه حل نجات بخش بیابند. بنابراین، اگر ابزارها و ویژگی های ارائه شده توسط را دوست دارید، می توانید برنامه را از URL ارائه شده دانلود کنید Wondershare Recoverit.


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/10/23/the-best-way-to-recover-lost-data-and-photos-best-tool-to-help-you/

توسط Lei Jun

Lei Jun