بهترین راه برای حذف آواز از آهنگ در سال 2022: راه ساده و سریع برای حذف آواز از یک آهنگ


آیا می خواهید آوازهای آهنگ صوتی شما حذف شود؟ ما به روش های ساده و هیجان انگیز برای حذف آنها خواهیم پرداخت. هنگام ویرایش یک آهنگ، دلایل مختلفی برای حذف آواز وجود دارد. صداها ممکن است وقتی با مکالمه یا صداگذاری ترکیب می شوند تحریک کننده یا حتی طاقت فرسا شوند. پس روش عالی برای از بین بردن آنها چیست؟

با این حال، شما بهترین گزینه را دارید: روش حرفه ای و در عین حال ساده. ما یک قدرتمند را بررسی خواهیم کرد حذف کننده صدا ابزار Wondershare UniConverter، برای بیرون کشیدن آوازها از مسیر خود تا بتوانید نحوه عملکرد گردش کار را درک کنید.

چگونه Vocal Remover کار می کند، و چرا نیاز به Vocal Remover وجود دارد؟

با استفاده از چندین برنامه ویرایش، می توانید حذف جسارت آواز و صدای ابزاری از فایل صوتی یا تصویری. اگرچه ممکن است پیچیده به نظر برسد، استفاده از ابزار صحیح می تواند آن را ساده کند. اکثر نرم افزارهای حذف صدا با ویژگی های ویرایش صدا به صورت آنلاین در دسترس هستند. این ویژگی‌ها به شما امکان می‌دهند صدا را با برش، کپی، چسباندن، برش یا وارد کردن فایل‌های صوتی دستکاری کنید. برخی افکت‌ها و عملکردهای اضافی مانند تنظیم صدا و صدا را ارائه می‌دهند.

می‌توانید صدا، هم‌خوان‌ها و صداهای دیگر را از یک فایل صوتی با برنامه حذف آواز بدون کاهش کیفیت صدا استخراج کنید. علاوه بر این، آوازها را می توان تقسیم، جدا و استخراج کرد. همچنین می‌توانید جلوه‌های صوتی مختلفی را برای ساخت سریع و آسان فایل‌های صوتی با کیفیت عالی اضافه کنید.

بهترین ابزار حذف صدا: Wondershare UniConverter:

راه حل Wondershare برای نیازهای حرفه ای و کاربران عادی برای تبدیل ویدیو و صدا است UniConverter. Wondershare در حالی که توانایی عالی برای ایجاد برخی از تجربیات شگفت انگیز را برای مصرف کنندگان خود پنهان می کند، از سادگی و سهولت استفاده حمایت می کند.

شما می توانید همه چیز را با Wondershare UniConverter Video Converterاز جمله فشرده سازی فیلم های ضبط شده، ویرایش فیلم ها و احتمالاً حتی تبدیل فیلم ها. از آنجایی که به شما امکان می‌دهد کارهای مرتبط با ویدیو را با چند کلیک انجام دهید، این نرم‌افزار «کیت ابزار جامع ویدیوی شما» نامیده می‌شود.

و از نسخه 14، نام “UniConverter” با ارائه یک تجربه مبدل واقعی “uni” برای هر دو ویدیو و صدا، معنایی کاملاً جدید پیدا می کند. این دقیق است!

اکنون می توانید از موارد دلخواه خود استفاده کنید دستگاه یا نرم افزار تبدیل ویدیو برای رسیدگی به نیازهای تبدیل، فشرده سازی و ویرایش فایل های صوتی شما علاوه بر فایل های ویدئویی. در نتیجه، Wondershare UniConverter 14 در حال حاضر یک ابزار حذف صدا دارد، بنابراین دیگر نیازی به یک ابزار جداگانه ندارید! علاوه بر این، ابزار Vocal Remover در UniConverter 14 برای احترام به این تاریخ مهم در تاریخ برنامه رایگان است.

برای استفاده کامل از ویژگی های شگفت انگیز Wondershare Uniconverter، باید آن را در رایانه یا دستگاه دیگری دانلود کنید.

راهنمای گام به گام استفاده از Wondershare UniConverter برای حذف آواز:

با بهره وری معمول Wondershare، استفاده از UniConverter 14 برای تقسیم فایل های آهنگ به موسیقی و اشعار / آهنگ های آوازی به سادگی 1-2-3 است. از اینکه چقدر سریع و آسان می توانید آواز را از موسیقی با UniConverter 14 حذف کنید شگفت زده خواهید شد. حذف کننده آواز ابزار کل فرآیند ساده و بدون درز است.

مرحله 1: اضافه کردن آهنگ:

قبل از دسترسی به رابط اصلی آن، ابتدا باید UniConverter را دانلود و بر روی رایانه خود نصب کنید. برای انجام این کار، ابزارها را از صفحه اصلی انتخاب کنید و به قسمت AI Audio Lab بروید. روی دکمه افزودن فایل کلیک کنید و فایل صوتی یا ویدیویی را که می خواهید اضافه کنید انتخاب کنید تا صداها از آن حذف شوند.

مرحله 2: استفاده از فرآیند هوش مصنوعی:

پس از آپلود فایل صوتی، UniConverter’s حذف کننده صدا قابلیت هوش مصنوعی به صورت آنی و خودکار صدا یا صدا را از فایل صوتی جدا می کند.

مرحله 3: پیش نمایش و صادرات:

هنگامی که تجزیه و تحلیل به پایان رسید، دو آهنگ دریافت خواهید کرد: آواز و کارائوکه. قبل از انتخاب محل فایل، روی دکمه صادرات کلیک کنید تا کارائوکه (تراک ابزاری) یا فایل صوتی ذخیره شود.

آیا Wondershare UniConverter ارزشش را دارد؟

استفاده از Wondershare UniConverter ارزشمند است، زیرا به کاربران اجازه می دهد ویدیوها را به صورت آنلاین دانلود، فشرده، ویرایش، رایت و انتقال دهند. این پلتفرم برای ساخت و ویرایش فیلم نیز ارائه می دهد. در موردش تحقیق کردم UniConverter، و متوجه شدم که تقریباً از هزار فرمت مختلف تبدیل ویدیو پشتیبانی می کند. علاوه بر این، اطلاعات را بسیار سریعتر از سایر مبدل های ویدیویی پردازش می کند. در مقایسه با سایر مبدل های ویدیویی، سی برابر سریعتر است.

ویژگی های هیجان انگیز تر Wondershare UniConverter:

برخی از ویژگی های هیجان انگیز Wondershare UniConverter عبارتند از:

حذف نویز:

با استفاده از UniConverter می‌توانید به سرعت نویز را از ضبط‌های صوتی و تصویری خود حذف کنید. این نرم افزار برای کارهای پس از پردازش مانند جلسات، ویرایش حرفه ای ویدیو و ضبط صدای پادکست مناسب است.

حذف کننده صدا:

می توانید از فناوری مبتنی بر هوش مصنوعی استفاده کنید. نرم افزار حذف صدا می تواند به سرعت و به راحتی آواز هر آهنگی را حذف کند و یک ضبط ابزاری ایده آل برای کارائوکه یا تمرین در اختیار شما بگذارد. و با یک تن از عملکردهای اضافی، مانند رایت DVD و تبدیل ویدئو.

بیش از 1000 نوع ویدیو پشتیبانی می شود:

این پخش کننده، مکانیزمی مستقل است که می تواند ویدیوها را در بیش از 1000 فرمت مختلف پخش کند. همچنین می توانید از آن برای تبدیل فیلم ها به هر فرمتی در رایانه خود با دانلود آنها از اینترنت استفاده کنید.

کلمات پایانی:

کاربرانی که خواهان روشی ساده برای ضبط سریع، تبدیل، ویرایش، و فشرده‌سازی ویدیوها با نتایج حرفه‌ای هستند، مدت‌هاست که به آن اعتماد کرده‌اند. UniConverter.

UniConverter برای افزایش قابل توجه سرعت و کیفیت در ویژگی‌های ویدئویی خود، از جمله پخش، تبدیل و فشرده‌سازی، به عنوان بهترین پتانسیل پردازنده‌های گرافیکی معاصر ساخته شده است.

با UniConverter 14، Wondershare برای اولین بار قابلیت انجام وظایف مربوط به صدا را در برنامه اضافه کرد و به کاربران ابزارهای جدیدی مانند آنچه در اینجا برجسته شده است – توانایی حذف آواز از آهنگ ها – به همان سرعت و کارآمدی می دهد که می توانند سایر ویدیوها را انجام دهند. وظایف مرتبط در برنامه


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/10/23/best-way-to-remove-vocals-from-a-track-in-2022-simple-and-quick-way-to-remove-vocals-from-a-song/

توسط Lei Jun

Lei Jun