بهترین وسایل نقلیه خارج از جاده: بررسی تخصصی دوچرخه الکترونیکی

بررسی‌های دوچرخه الکترونیکی پرطرفدار: دوچرخه برقی 1000 واتی X20 برای فروش 1299 دلار با مدت زمان محدود

حکم

HRTC HR740 یکی از بهترین وسایل نقلیه آفرود با طراحی و ویژگی های تخصصی دوچرخه برقی عالی است. این دوچرخه برقی آفرود با موتور 750 وات یا 1500 وات و تایرهای برفی 20 اینچ در 4.0 اینچ KENDA برای هر چالشی آماده است. علاوه بر این، دارای میل لنگ آلیاژ آلومینیوم، 7 سرعته Shimano Tourney و ترمزهای دیسکی هیدرولیک دوگانه است. همچنین، تنها 100 دلار تفاوت قیمت بین مدل های 750 وات و 1500 وات وجود دارد. یک LCD مدرن، صندلی راحت و کمک فنر عقب وجود دارد. با این حال، تاشو نیست. اما ارزش بیرون رفتن در جاده های سنگی را دارد.

رتبه DealsNowToday.com: 4.8/5

قیمت: 2240.17 دلار

بهترین وسایل نقلیه خارج از جاده، دوچرخه الکترونیکی تخصصی، خارج از جاده، بهترین دوچرخه برقی خارج از جاده، دوچرخه برقی خارج از جاده، دوچرخه کوهستان برقی خارج از جاده، دوچرخه برقی، دوچرخه برقی، دوچرخه برقی کوهستانی، دوچرخه الکتریکی برای فروش، دوچرخه برقی سبک رترو

گیربکس برقی دوچرخه کوهستان

سنج LCD در مرکز یک دسته ارگونومیک با دریچه گاز و تعویض دنده Shimano قرار دارد. پدال های دوچرخه کوهستان برقی و موتور چرخ هاب عقب وجود دارد. استفاده از این چرخه الکتریکی است که آن را به یکی از بهترین وسایل نقلیه خارج از جاده تبدیل می کند. موتور 750 واتی HR740 دوچرخه برقی خارج از جاده با رینگ های آلیاژ آلومینیوم عرضه می شود. با این حال، مدل HRTC HR740 1500 واتی دارای رینگ‌های آلیاژ آلومینیومی دو جداره برای دوچرخه برقی سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل است.

اگرچه این یک دوچرخه برقی تاشو نیست، اما HRTC HR740 بر روی یک دوچرخه برقی سبک رترو با تجربه آفرود متمرکز شده است. دو مدل وجود دارد، یک موتور براشلس 750 وات (پیک 1000 وات) با مسافت پیموده شده 35 تا 45 کیلومتر و یک موتور 1500 وات (اوج 2000 وات) با کارکرد 50 تا 60 کیلومتر. هر دو بهترین خودروهای خارج از جاده دارای باتری 21AH هستند. مدل 750 وات می تواند به حداکثر سرعت 40 کیلومتر در ساعت برسد و 1500 وات می تواند تا 55 کیلومتر در ساعت سرعت بگیرد. یک قاب آلیاژ آلومینیوم و تعلیق چنگال جلو وجود دارد. با این حال، نوع 1500 وات تعلیق چنگال جلو قابل قفل شدن را ارائه می دهد. هر دو مدل دارای لاستیک های 20 اینچی در 4.0 اینچی FAT هستند.

زمان شارژ: 4-6 ساعت

وزن: 35 کیلوگرم (مدل 750 وات)، 38 کیلوگرم (مدل 1500 وات) نمایش دادن: ال سی دی شیب:
35 درجه ظرفیت بار:
120 کیلوگرم حالت های سواری:
برق خالص، دستیار برقی، پدال چرخ زنجیر:
KMC مقاوم در برابر زنگ زدگی، میل لنگ آلیاژ آلومینیوم رینگ ها: چرخ آلیاژی آلومینیومی یکپارچه (750 وات)

بهترین وسایل نقلیه خارج از جاده، دوچرخه الکترونیکی تخصصی، خارج از جاده، بهترین دوچرخه برقی خارج از جاده، دوچرخه برقی خارج از جاده، دوچرخه کوهستان برقی خارج از جاده، دوچرخه برقی، دوچرخه برقی، دوچرخه برقی کوهستانی، دوچرخه الکتریکی برای فروش، دوچرخه برقی سبک رترو

ویژگی های دوچرخه برقی خارج از جاده

دوچرخه کوهستان برقی تعلیق کامل

لیست بهترین دوچرخه های برقی برای سال 2022: محبوب ترین دوچرخه ها

سایر ویژگی های Ebike

چراغ جلو LED در عقب و جلو برای سوار شدن در شب وجود دارد. علاوه بر این، دوچرخه E تخصصی HR740 دارای میل لنگ آلیاژ آلومینیوم با زنجیر مقاوم در برابر زنگ زدگی است. نوع موتور 750 وات حدود 35 کیلوگرم وزن دارد و وزن 1500 وات 38 کیلوگرم است. شما می توانید باتری را در 4-6 ساعت شارژ کنید. باتری برای شارژ مجدد یا نگهداری قابل جدا شدن است. از این رو، این ویژگی ها آن را به شدت با بهترین وسایل نقلیه خارج از جاده مقایسه می کند.

برگه مشخصات دوچرخه کوهستان الکتریکی HR740

موتور: موتور براشلس 48 ولت 750 وات، 1500 وات با کنترلر هوشمند
قاب: آلیاژ آلومینیوم 6061
سرعت / مسافت پیموده شده: 40 کیلومتر در ساعت (موتور 750 وات، 55 کیلومتر در ساعت (موتور 1500 وات)
لاستیک: لاستیک های 20 اینچی KENDA 4.0 Fat
ترمز/گیربکس: ترمزهای دیسکی هیدرولیک دوگانه، شیمانو تورنی 7 سرعته
باتری: 21 هجری قمری

جدید HRTC HR740 دوچرخه الکترونیکی تخصصی یکی از بهترین وسایل نقلیه آفرود. به لطف کمک فنرهای قوی، سواری در تمام زمین ها را ارائه می دهد. دارای کمک فنرهای عقب، لاستیک های 20 اینچی FAT برفی و طراحی باورنکردنی آلیاژ آلومینیوم است. دو گزینه برای موتور براشلس وجود دارد، 750 وات و 1500 وات. و تنها 100 دلار تفاوت قیمت آن را به یکی از بهترین وسایل نقلیه خارج از جاده با قیمت عالی تبدیل می کند. بررسی سریع این جدیدترین دوچرخه کوهستان برقی شبیه موتور سیکلت می تواند کاربرد و استقامت آن را توضیح دهد. طرح های مدرن دوچرخه برقی، مانند EKX20 و شنگمیلو MX04 دوچرخه برقی سبک رترو، این روزها محبوبیت بیشتری پیدا کرده اند. هر سه دوچرخه برقی خارج از جاده اشکال قدیمی و قدیمی متفاوتی دارند، اما تمرکز امروزی HRTC 740 است.

بهترین وسایل نقلیه خارج از جاده، دوچرخه الکترونیکی تخصصی، خارج از جاده، بهترین دوچرخه برقی خارج از جاده، دوچرخه برقی خارج از جاده، دوچرخه کوهستان برقی خارج از جاده، دوچرخه برقی، دوچرخه برقی، دوچرخه برقی کوهستانی، دوچرخه الکتریکی برای فروش، دوچرخه برقی سبک رترو ، دوچرخه کوهستان برقی تعلیق کامل

چرا یکی از بهترین خودروهای آفرود است؟

بررسی سریع HRTC HR740 که به تازگی راه اندازی شده است می تواند به ما در درک نحوه عملکرد دوچرخه کوهستان برقی آفرود کمک کند. مشخصات و ویژگی ها می تواند تا حدودی بر طراحی ebike روشن شود. و چرا یکی از بهترین وسایل نقلیه آفرود است؟ دوچرخه های الکترونیکی HR740 برای فروش در طراحی دوچرخه برقی مدرن و سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل بی نظیر هستند. علاوه بر این، نور پس‌زمینه ال‌ای‌دی شیک و چراغ‌های جلوی LED با روشنایی بالا به شکل گرد، ویژگی‌های مفید بیشتری را اضافه می‌کنند. این هست یک دوچرخه کوهستان برقی تعلیق کامل.

یک سیستم دنده 7 سرعته ویژه دوچرخه E Shimano Tourney با زنجیر KMC مقاوم در برابر زنگ زدگی وجود دارد. همچنین، با گزینه ای از گلگیرهای دوچرخه برقی سبک یکپارچهسازی با سیستمعامل ارائه می شود. دوچرخه برقی HRTC HR740 می تواند تا 120 کیلوگرم وزن را حمل کند. ترمز برقی خاموش کننده الکترونیکی از سیستم ترمز دیسکی هیدرولیک استفاده می کند. کنترل هوشمند با موتور برای سه حالت سواری وجود دارد. با این حال، شکل قدیمی دوچرخه آن را به یکی از بهترین وسایل نقلیه خارج از جاده تبدیل می کند.


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/12/23/best-off-road-vehicles/

بهترین قیمت دوچرخه برقی فروش تابستانی 2022

دوچرخه کوهستان برقی تعلیق کامل

طراحی دوچرخه برقی سبک رترو

این چرخه برقی طرح‌های دوچرخه‌های قدیمی و قدیمی را برای ورود به صحنه و کسب محبوبیت ارائه می‌دهد. هر جا که سوار دوچرخه کوهستان برقی HRTC HR740 می رود، مطمئناً سرش را برمی گرداند. چراغ های LED، صندلی به سبک موتور، صندلی برآمده با کمک فنر عقب، دریچه گاز و متر LED. ویژگی های این دوچرخه، آن را به یکی از بهترین خودروهای جاده ای تبدیل کرده است. همچنین، قاب آلیاژ آلومینیوم برای جاده های صخره ای، بهترین شکل وسایل نقلیه خارج از جاده و دوچرخه های تمام زمینی طراحی شده است. بنابراین، سوار شدن بر روی برف، در کوهستان، شهر یا در ماجراجویی های خارج از جاده آسان است. تایرهای برفی 20 اینچی KENDA با قطر عرض 4.0 اینچ و مواد مقاوم در برابر سوراخ وجود دارد.

دو جداره آلیاژ آلومینیوم و دیوار جانبی CNC (1500W)

طرفداران:

 • موتور 750 وات و 1500 وات با کنترلر هوشمند.
 • ترمزهای دیسکی هیدرولیک دوگانه.
 • اهرم ترمز با کلید خاموش.
 • قاب آلیاژ آلومینیوم 6061.
 • صندلی راحت.
 • میل لنگ آلیاژ آلومینیوم و تعلیق چنگال جلو.
 • کمک فنر عقب برای راحتی بیشتر.
 • طراحی دوچرخه برقی به سبک رترو.
 • سیستم دنده 7 سرعته دوچرخه الکترونیکی تخصصی Shimano Tourney.
 • لاستیک برفی 20 اینچ در 4.0 اینچ عرض KENDA.
 • باتری 21AH.
 • دوچرخه برقی سراسری.

معایب: