بهینه سازی باتری بسیار تهاجمی در Note 9S (اندروید 12)، بدون اعلان فشار، : Xiaomi


مادر من تقریباً از زمانی که گوشی خود را دریافت کرده است، این مشکل را داشته است، یک Xiaomi Note 9S که به طور کامل به روز شده و دارای اندروید 12 است.

من سعی کرده‌ام همه برنامه‌های خاص گزینه‌های درون‌برنامه‌ای را برای بهینه‌سازی خاموش کنم (مشکل اصلی واتس‌اپا و جی‌میل است) و با این حال، تا زمانی که به تلفن دسترسی پیدا نشود، اعلان‌ها را دریافت نمی‌کند، سپس همه آن‌ها ارائه می‌شوند. پیامک و اعلان‌های تلفن ارسال می‌شوند اما تمام.

من نمی‌خواهم همه بهینه‌سازی برنامه‌ها را خاموش کنم، زیرا می‌دانم عمر باتری کاهش می‌یابد.

وقتی نوبت به Whatsapp/Gmail می‌رسد، همه گزینه‌های اعلان انتخاب می‌شوند، مجوزهای لازم داده می‌شوند. بهینه سازی باتری روی تنظیم شده است، نه بهینه.

Whatsapp در قسمت انتخاب «بهینه‌سازی باتری برنامه» در زیر برنامه‌های خواب، زمانی که از آن استفاده نمی‌شود، نشان داده می‌شود، اما روی «بدون محدودیت» تنظیم شده است. آیا راهی برای حذف آن از این لیست وجود دارد؟

محافظ باتری فوق العاده خاموش است و فکر نمی کنم تا به حال از آن استفاده شده باشد. صرفه جویی در باتری خاموش است و تقریباً هرگز استفاده نشده است.

در تنظیمات باتری، روی “تعادل” تنظیم شده است.

من می دانم که این چیزی است که با بهینه سازی باتری بیش از حد تهاجمی در دستگاه انجام می شود، از خودم پرسیدم که آیا گزینه های دیگری وجود دارد که بتوانم امتحان کنم؟


منبع: https://www.reddit.com/r/Xiaomi/comments/ygig9w/overly_aggressive_battery_optimisation_on_note_9s/

توسط Lei Jun

Lei Jun