تبلت ZTE AxonPad در 12 آوریل عرضه می شود

ZTE اعلام کرده است که چندین محصول جدید را در اجلاس ترمینال صنعتی ZTE عرضه خواهد کرد. محصولات جدید عبارتند از ZTE Axon 50 Ultra، ZTE AxonBook، Nubia Pad 3D و MBB&FWA. این شرکت به دلیل معرفی فناوری های پیشرفته در محصولات خود شهرت دارد و مردم پیش بینی می کنند که این محصولات جدید این استاندارد را حفظ کنند. ZTE قصد دارد حضور خود را در بازار فناوری گسترش دهد و با عرضه این محصولات نوآورانه، به تقاضای فزاینده برای محصولات پایانه صنعت با کارایی بالا پاسخ دهد.


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2023/04/09/zte-axonpad-tablet-will-be-launched-on-april-12th/

علاوه بر این، تصویر رسمی به وضوح طراحی تبلت ZTE AxonPad را نشان می دهد. این تبلت دارای یک ماژول دوربین پشتی در سمت چپ بالای دستگاه است که به شکل مستطیل است که یکی از ویژگی های بارز آن است. ماژول فقط یک دوربین دارد! نشان می دهد که این تبلت ممکن است برای کاربرانی که نیاز به تنظیم دوربین دوگانه دارند مناسب نباشد. طراحی اما شیک و مدرن است! و بدیهی است که سازنده برای ایجاد تبلت کاربردی و زیبایی شناسی بسیار دقت کرده است.

ZTE، یک شرکت چند ملیتی تجهیزات و سیستم‌های مخابراتی، اخیراً در حساب رسمی خود در Weibo اعلامیه‌ی هیجان‌انگیزی را منتشر کرده است. این شرکت اعلام کرد که تبلت ZTE AxonPad را در اجلاس ترمینال صنعتی ZTE در 12 آوریل عرضه خواهد کرد. مردم انتظار تبلت AxonPad را دارند که توسط ZTE ساخته شده است، یک شرکت تولید کننده دستگاه های الکترونیکی با کیفیت بالا! محصولی درجه یک خواهد بود که مشتریانی را که خواهان یک تبلت قابل اعتماد و موثر هستند راضی می کند. این تبلت پس از معرفی در اجلاس به صورت رسمی عرضه خواهد شد و طرفداران ZTE بی صبرانه منتظر آن هستند.

بر اساس اخبار، دستگاه آینده دارای ویژگی زندگی هوشمند 2.0 مبتنی بر سناریو خواهد بود که مبتنی بر سیستم MyOS خواهد بود. این امکان تحقق آسان ادراک هوشمند و ارتباط بین دستگاه های ترمینال مختلف را فراهم می کند! بنابراین عملیات اینترنت با یک لمس امکان پذیر می شود. با استفاده از این فناوری، کاربران می توانند سطح بالایی از راحتی و کارایی را در فعالیت های روزانه خود انتظار داشته باشند! زیرا این دستگاه برای یکپارچه سازی و اتصال یکپارچه دستگاه های مختلف به شیوه ای هوشمندانه و شهودی طراحی شده است. این یک چشم انداز هیجان انگیز برای کسانی است که به دنبال یک سبک زندگی یکپارچه تر و کارآمدتر هستند.