توصیه هایی برای ارتقا از Redmi Note 8؟ : شیائومی

آیا توصیه هایی برای مدل هایی دارید که مطابق با نیازهای من باشد؟ من می خواهم در صورت امکان حدود 300 یورو (حدود 330 دلار) یا کمتر برای یک مدل دست دوم هزینه کنم. خیلی ممنون!


منبع: https://www.reddit.com/r/Xiaomi/comments/10bla8r/recommendations_for_an_upgrade_from_redmi_note_8/

برای کوتاه نگه داشتن همه چیز: من مدت زیادی را در تلفن خود در برنامه هایی مانند YouTube، Instagram، Twitch می گذرانم. من اصلا با گوشیم بازی نمیکنم به نظر من دوربین فعلی من در حال حاضر بسیار خوب است، اما در نور کم کمی ضعیف است، بنابراین در حالت ایده آل من می خواهم کمی ارتقا پیدا کنم. من اصلاً به 5G اهمیت نمی دهم و به فضای حافظه زیادی نیاز ندارم.

سلام به همه! من در حال حاضر یک Redmi Note 8 دارم که در سال 2020 دریافت کردم، اما کمی شروع به کار کرده است و من می خواهم به زودی آن را تغییر دهم.

اکنون از آن‌چه من می‌دانم، سری 11 یک ارتقاء خوب با قیمت مناسب خواهد بود در حالی که 12 بسیار خوب است، اما به طور قابل توجهی گران‌تر است. اما وقتی صحبت از مدل‌های مختلف به میان می‌آید، کاملاً گم شده‌ام. فکر می‌کنم 11 به تنهایی Pro، Pro+، Ultra، Lite، Mi T، Mi i، فقط 11 i، X، X Pro دارد… و قیمت‌ها می‌تواند بین دو مدل از یک سری بسیار متفاوت باشد، بنابراین واقعاً همه بسیار پیچیده است