جارو شارژی UWANT X100 راه اندازی شد

عملکردی قاطعانه منحصر به فرد در مقایسه با سایر مدل های جاروبرقی از این نوع.

همچنین این جاروبرقی مجهز به مخازن آب تمیز و آب کثیف با یک ظرفیت 600 میلی لیتر هر یک.

UWANT X100

UWANT X100 دارای یک باتری 4000 میلی آمپری با شارژ سریع تنها در 3 ساعت و خودکار تا 44 دقیقه. با چنین مدت زمانی می توانید بدون نگرانی فضایی به مساحت 300 متر مربع را تمیز کنید. در مورد خود تمیز شوندگی دستگاه فقط 3 دقیقه و 30 ثانیه زمان می برد. و اگر مو یا مو در سطح برس گره خورده باشد، جاروبرقی به لطف یک ویژگی خلاقانه، از بریدن آن مراقبت می کند.

این جاروبرقی به طور مشخص از یک مجرای هوای پرفشار منحصر به فرد تشکیل شده است. همچنین دارای یک برس غلتکی دوتایی است که قدرت شستشوی دستگاه را دو برابر می کند. حتی سرسخت ترین لکه ها را بدون خطر جمع شدن کثیفی در مجرا تمیز می کند. بنابراین قدرت پاک کنندگی در حین استفاده ضعیف نمی شود.

برند UWANT در تلاش است تا با ادغام ویژگی های دیجیتال و انجام تحقیقات و توسعه پیشرفته، لوازم خانگی با کارایی بالا طراحی کند. این است تمیز کردن هوشمند جدید شعار گواه خوبی بر این امر است. به لطف راه‌حل‌های نوآورانه‌اش، به تمام مشکلات محدودکننده‌ای که عموماً در نظافت خانگی با آن مواجه می‌شوند پاسخ می‌دهد. نوآوری های آن نیز چندین اختراع را به دست آورده است. بنابراین جای تعجب نیست که این برند با جاروبرقی UWANT X100 با قابلیت های جدید بازگشته است.

UWANT X100 همچنین اجازه تمیز کردن بی عیب و نقص را پس از یک بار عبور می دهد. برس آن در یک حرکت تمیز کردن مضاعف را انجام می دهد. همچنین به سنسور مادون قرمز کمک می کند که به طور خودکار حجم آب را تنظیم می کند.

باتری UWANT X100

UWANT X100

تمام ویژگی های موجود در این جاروبرقی هوشمند را خواهید دید. همچنین احتراق دستگاه به راحتی با یک لمس انجام می شود. کمک الکتریکی نیز برای جابجایی آن بدون مشکل تعبیه شده است. همچنین ظرفیت پیچشی 360 درجه آن به آن اجازه می دهد تا به دورترین گوشه ها برسد.

شرکت UWANT با محصولات خلاقانه و هوشمند خود انقلابی در صنعت لوازم پاک کننده خانگی ایجاد می کند. آخرین ساخته آن، تمیزکننده شارژی همه در یک طبقه UWANT X100، گواه خوبی برای این موضوع است این یک جارو شارژی همه کاره و هوشمند است که به طور همزمان جاروبرقی و تمیز می کند. آن را با چندین ویژگی چشمگیر دیگر که در اینجا کشف می کنیم و همه پیشنهادات مقدماتی موجود ارائه می شود.

جارو شارژی همه کاره UWANT X100: مجموعه ای از فناوری های سطح بالا

UWANT جواهر جدید خود را با ارائه آن به قیمت مقرون به صرفه در دسترس همگان قرار می دهد. UWANT X100 با قیمت 429 دلار به جای 499 دلار برای عرضه در دسترس است. و به لطف کد تبلیغاتی X100LAUNCH، می توانید آن را با 5٪ تخفیف اضافی بپردازید. بنابراین در نهایت 407.55 دلار برای شما هزینه خواهد داشت!

جارو شارژی UWANT X100 اکنون تنها با قیمت 407.19 دلار در دسترس است


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/09/08/uwant-x100-cordless-vacuum-cleaner/

در مورد فناوری های دیجیتال موجود در این UWANT X100، ما به وجود صفحه نمایش LED اشاره می کنیم.

توسط Lei Jun

Lei Jun