جامعترین و تخصصیترین بررسی صرافی کوینکس برای ایرانی ها -ایران ارز دیجیتال

درواقعیت صرافی کوینکس یکی از انشعابات از همین استخر معروف است . بطور مثال استخر معروف ViaBTC که یکی از استخرهای معروف است که خیلی از کاربران با آن آشنا معرفی صرافی کوینکس هستند . کلمه استخر شبیه استخراج است اما در معنای واقعی ارتباطی ندارند که صدالبته ارزهای دیجیتال چنین شباهتی را ممکن کرده اند! اما کمی فرآیندهای پیچیده و نیازهای متفاوت دارد که کمی شما را درگیر میسازد . همچنین سایت کوینکس از بین ۳۰۷ تا صرافی ثبت شده در سایت معروف کوین مارکت ، رتبه ۴۵ ام را دارد که ماه به ماه با ارتقا و بالارفتن مشتری این رتبه کاهش پیدا کرده و در سالهای آتی از رقبای سرسخت بایننس خواهد شد .

WithDraw برای برداشت ارزهای مختلف از کوینکس و همچنین تاریخچه برداشت ها. پیش از شروع آموزش خرید و فروش در کوینکس، شما باید نحوه برداشت و واریز ارز دیجیتال به این صرافی را یاد بگیرید. در ۳ مقاله در وبسایت مدرسه تحلیل با آموزش صرافی کوینکس و بررسی نحوه کار با این صرافی به طور پایه پرداخته شده است. ووچر پرفکت مانی هیچ گونه اطلاعات هویتی نیاز ندارد و کاربران بدون هیچ گونه دغدغه ای نسبت به انتقال پول با استفاده از این سیستم اقدام می کنند. نکته اینکه برای این انتقال بایستی ایمیل را به عنوان آدرس مقصد واریز وجه در قسمت Transfer ثبت نمایید. بعد از اینکه صفحه ثبت نام را باز کردید، آدرس ایمیل خود را وارد کنید، برای دریافت کد تأیید ایمیل، روی گزینه Get codeکلیک کرده و محل مشخص را با آن کد پر کنید سپس رمزعبور مورد نظر خود را وارد نمایید. حال به منظور افزایش امنیت حساب کاربری، در صفحه باز شده نشانگر ماوس را بر روی گزینه Account نگه داشته تا پنل مربوط به آن باز شود و در این پنل گزینه Account Settings را انتخاب کنید.

به منظور انجام معاملات در بازار ارزهای دیجیتال، صرافیهای ارز دیجیتال همانند یک میانجی بین دو معاملهگر عمل کرده و انجام تراکنشها را به شدت ساده و سریع میکنند. کوینکس به عنوان یک صرافی ارز دیجیتال، مانند پلتفرمی عمل میکند که از داراییهای مختلف و تراکنشهای ارزهای دیجیتال پشتیبانی میکند. به عنوان نمونه کارمزد برداشت بیت کوین در این صرافی 0.00060 و کارمزد برداشت اتریوم 0.0041 می باشد. دوره جدید سرویس Dual Currency صرافی گیت با دو رمز ارز اصلی بیت کوین و اتریوم راهاندازی شده است. در مرحله اول، درخواست تأیید پروسه از طریق ایمیل از کاربر میشود که با انتخاب گزینه Send Code به ایمیل ارسال شده و سپس در کادر مربوط به Email verification code درج شده و سپس گزینه Next انتخاب میشود. سپس با انتخاب دایره تأیید بخش ۳، موافقت خود را با قوانین صرافی اعلام کرده و بر روی گزینه Sign Up در بخش ۴ کلیک کنید.

صفحه نمایش رابط کاربری معاملات در صرافی CoinEx چگونه است؟

با انتخاب گزینه Sign Up صفحهای به شکل زیر باز میشود. با رابط کاربری بسیار مناسب! صفحه نمایش رابط کاربری معاملات در صرافی CoinEx چگونه است؟ حال با زدن ضربه روی هر جفت ارز، صفحه دیگری ظاهر می گردد. نرم افزار کوینکس در زیر منویی در اختیار شما قرار داده است که در تمام صفحات قابل دسترس است و شما میتوانید بین صفحه اصلی (در بالا آن را به طور کامل برایتان تشریح کردیم)، Market، Exchange، Perpetual، Assets جابجا شوید. در این مقاله ما سعی کردیم درمورد صرافی و انواع صرافی ها ، کوینکس و مزایای آن و چگونگی ثبت نام در آن ، اطلاعاتی کسب کنیم . در زمان نگارش این مقاله (14 آوریل 2021) صرافی کوینکس برای ایرانیان تحریم نبوده و ایرانیان بسیار راحت می توانند در این صرافی ثبت نام کرده و احراز هویت کنند.

8. اگر عملیات احراز هویت را انجام بدهید میتوانید روزانه تا یک میلیون دلار برداشت کنید. لازم به ذکر است که با این سطح از ثبتنام و امنسازی حساب کاربری، سقف ارزش میزان برداشت روزانه سرمایه تا ۱۰ هزار دلار خواهد بود. CoinEx در حیطه بخش رمز ارزی روابطی را با سایر گروهها ایجاد و در آن مشارکت میکند. پرفکت مانی سابقه طولانی دارد و امنیت سیستم آن تا به اینجا مطلوب کاربران بوده است. عامل اول چیزی که سیستم میداند (مانند کلمه عبور شما)،.عامل دوم چیزی که اثبات کند خودِ شما آن کلمه عبور را وارد کردهاید نه شخص دیگری. این سیستم یک سیستم مبادلاتی بسیار امن، پایدار و کارآمد را برای کاربران در سرتاسر جهان ایجاد کرده و افراد مختلف در بستر کوینکس میتوانند اقدام به خرید، فروش و مبادلات ارزهای دیجیتال نمایند.

توسط Lei Jun

Lei Jun