جدید شیائومی Maimo Watch Flow با قیمت اولیه 59.99 دلار آغاز شد


ساعت هوشمند تازه راه اندازی شده شیائومی Maimo Watch Flow با GPS داخلی، AMOLED 1.6 اینچی Always-On، شیشه 2.5 بعدی، صفحه های ساعت AI Stylist و 116 حالت تناسب اندام، قیمت اولیه 59.99 دلار آمریکا را برای اولین بار عرضه می کند. این آخرین ساعت هوشمند Maimo دارای قاب فولادی ضد زنگ، مقاومت در برابر آب 5ATM، سلامت زنان، ضربان قلب 24-7، اکسیژن خون و نظارت بر خواب است. به طور کامل برجسته وجود دارد ساعت مایمو GPS با BDS، Galileo، QZS و GLONASS برای ردیابی مسیر. علاوه بر این، در حالت اولیه تا 12 روز عمر باتری دارد. همچنین می توانید ویجت ها را از طریق اپلیکیشن گوشی هوشمند شخصی سازی کنید. با این حال، فروش انحصاری اولیه برای مدت زمان محدودی است.

قیمت ساعت Maimo شیائومی، ساعت Maimo، بررسی Maimo Watch Flow، ساعت هوشمند Maimo، GPS ساعت Maimo

بررسی جریان دیده بان Maimo

آخرین ساعت هوشمند شیائومی مایمو با قیمت AMOLED دارای یک AMOLED 1.6 اینچی با صفحه نمایش همیشه روشن و صفحه های ساعت AI Stylist است. 116 حالت ورزشی وجود دارد. همچنین بررسی Maimo Watch Flow یک قاب فولادی ضد آب با ظرفیت 5ATM و بدنه سبک وزن 26.2 گرمی را نشان می دهد. دارای سنسور G و ضربان قلب PPG با SpO2، خواب و ردیابی چرخه زنان است. با این حال، ویجت‌های قابل تنظیم، دستیار هوش مصنوعی، GPS داخلی ساعت Maimo، ویژگی‌های ناوبری Beidou، Galileo، GLONASS و QZS از نکات برجسته هستند. می توانید از لباس خود عکس بگیرید و ساعت هوشمند می تواند یک صفحه ساعت شیک با هوش مصنوعی ایجاد کند تا با آن مطابقت داشته باشد.

قیمت ساعت Maimo شیائومی، ساعت Maimo، بررسی Maimo Watch Flow، ساعت هوشمند Maimo، GPS ساعت Maimo

برگه مشخصات

رنگ ها: مشکی متالیک، کرم وانیلی، آبی آسمانی
وزن: 26.2 گرم بدون بند
اندازه: 40.5 x 35.3 x 11.18 میلی‌متر
نمایش دادن: 1.6 اینچ AMOLED، همیشه روشن، وضوح 320 x 360p
قاب ساعت: فولاد ضد زنگ
باتری: 225 میلی آمپر ساعت
حسگرها: سنسور G، PPG
مقاومت آب: 5 خودپرداز
تثبیت موقعیت: GPS، GLONASS، BDS، Galileo، QZS

قیمت و در دسترس بودن

جدید شیائومی میمو ساعت با قیمت اولیه کمتر از 60 دلار آمریکا چشمگیر است. به این دلیل است که قیمت Maimo Watch Flow 59.99 دلار آمریکا برای AMOLED 1.6 اینچی همیشه روشن، GPS داخلی، ویجت های قابل تنظیم، 5ATM و شیشه منحنی 2.5 بعدی با قاب فولادی ضد زنگ است. علاوه بر این، دارای 116 حالت تمرین، ردیابی ضربان قلب PPG و دستیار هوشمند است. قیمت راه اندازی انحصاری تا پایان دسامبر باقی خواهد ماند. با این حال، هنوز تایید نشده است، اما کریسمس نزدیک است، و فروشگاه تخفیف های باورنکردنی ارائه می دهد.

قیمت اصلی: 99.99 دلار آمریکا قیمت فروش زود هنگام پرنده: 59.99 دلار آمریکا

معاملات پرطرفدار: Amazfit GTS 4 قیمت 159 دلار آمریکا برای مدت زمان محدود است

Edifier W240TN قیمت 47 دلار آمریکا برای هدفون های ووفر و توییتر Wild است

قیمت Mibro GS 55.79 دلار آمریکا، قرارداد Cyber ​​Monday در 29 نوامبر به پایان می رسد


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/12/01/new-xiaomi-maimo-watch-flow/

توسط Lei Jun

Lei Jun