حکاکی لیزری LONGER RAY5 10W اکنون با 30 دلار تخفیف در دسترس است

اکثر مردم وقتی به حکاکی فکر می کنند فلز را در نظر می گیرند. با این حال، فناوری جدید باعث می شود تا کاربران هر نوع ماده ای را با دستگاه های حکاکی حکاکی کنند. حکاکی لیزری جدید LONGER RAY5 10W در قفسه های شما به شما کمک می کند تا چوب، پلاستیک، لاستیک، اکریلیک و سایر مواد سخت را به راحتی حکاکی کنید. قدرت این لیزر 10 واتی آن را قادر می سازد تقریباً هر ماده ای را برش دهد و حتی پانل های چوبی را با یک پاس برش دهد. علاوه بر این، سرعت آن تا 10000 میلی‌متر در دقیقه است که باعث می‌شود زمان کمتر و کاربر پسندتری داشته باشد.

دروازه ای بالای سازه را می پوشاند که در تمام جهات به سمت بیرون کشیده می شود. توسط مجموعه ای از چرخ های مقاوم که در یک شیار در ریل های جانبی محکم شده اند پشتیبانی می شود. در نتیجه اکنون ممکن است آزادانه در سراسر منطقه کار به جلو و عقب حرکت کند. حرکت دروازه توسط یک موتور کوچک در یک انتها حرکت می کند.

قیمت در دسترس: 459 دلار

RAY5 LONGER 10W اکنون فقط با 459 دلار در دسترس است

حکاکی لیزری LONGER RAY5 10W

نمایش دادن

Xiaomi FIMI X8 SE 2022 quadcopter now available at just $468 (11.11 Sale 2022)


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/11/03/longer-ray5-10w-laser-engraver-2/

همچنین بخوانید:

حکاکی لیزری LONGER RAY5 10W

کارایی

کد کوپن (30 دلار تخفیف بگیرید): R510WSAVE30

یک صفحه نمایش لمسی 3.5 اینچی در جلوی سمت چپ بدنه قرار دارد. این برای تنظیم سرعت لیزر، ایجاد یک افست دستی و انجام سایر تغییرات استفاده می شود. یک کارت SD کوچک در شکاف وجود دارد که می توانید اسناد را بازیابی کنید و فوراً آنها را چاپ کنید. نیازی به کامپیوتر یا گوشی هوشمند نیست!

کنترل

مساحت کار LONGER RAY5 400 میلی متر در 400 میلی متر است. اندازه نسبتاً بزرگ آن 15.75 × 15.75 اینچ است. کاربران می توانند پلاک های بزرگ یا آثار هنری پیچیده را بدون محدودیت بازه زمانی حکاکی کنند. لیزر می تواند با سرعت 10000 میلی متر در دقیقه یا حدود 32 فوت حکاکی کند. سرعت دقیق بسته به تاریکی تصویر متفاوت است. هرچه لیزر کندتر حرکت کند، هدف شما برش عمیق‌تر است.

قاب

کاربر باید قبل از استفاده از حکاکی LONGER RAY5 آن را کالیبره کند. برای شروع، ماژول لیزر باید در فاصله ایده آل از هدف تنظیم شود. بسته به ضخامت ماده کار شما، می تواند شامل جابجایی آن به بالا یا پایین باشد. پس از آن، فقط تخته خود را زیر سر قرار دهید و به دنبال استوانه فلزی کوچک در کیت بگردید. این ستون فوکوس شماست که به شکاف کوچکی در ماژول لیزر می لغزد. پیچ های ماژول را باز کرده و آن را طوری قرار دهید که به آرامی روی ستون فوکوس قرار گیرد.

حکاکی لیزری LONGER RAY5 10W مانند اکثر حکاکی های لیزری دارای یک قاب فلزی مستطیلی است. از فلز مشکی مات ساخته شده است که محکم و سبک وزن است. قاب چند اینچ از کف روی مجموعه ای از پایه های فلزی بلند می شود. از جمله ابعاد کلی ماژول لیزر 23.07 اینچ عرض، 22.95 اینچ عمق و 6.95 اینچ ارتفاع است.

دروازه ای