حکاکی لیزری Ortur Laser Master 3 با قیمت 599.99 دلار ارائه می شود [Coupon]


پرینترهای سه بعدی روز به روز محبوب تر می شوند، اما در این مورد تنها آنها نیستند. محصول دیگری برای افراد و به ویژه برای کسانی که دوست دارند با استفاده از حکاکی لیزری خلق کنند، در دسترس تر می شود. حتی اگر دموکراتیک‌تر شوند و قیمت‌هایشان بیشتر و بیشتر کاهش پیدا کند، تسلط بر آن‌ها برای انسان‌های معمولی بسیار دشوار است، اما در مورد حکاکی لیزری Ortur Master 3. این حکاکی همه کاره از نظر قیمت مقرون به صرفه است و استفاده از آن بسیار آسان است، با شروع بسیار سریع. ما به شما اجازه می دهیم ویژگی های آن و سهولت کار با آن را کشف کنید.

کد کوپن: GKBCNLE06

خرید در Geekbuying

طرح

ماژول Ortur Laser Master 3 خود بسیار سبک طراحی شده است: وزن آن تنها 235 گرم است. این به آن اجازه می دهد تا تثبیت شود، خنک شود و از گرم شدن بیش از حد جلوگیری شود و توزیع بسیار یکنواخت لیزر پرقدرت (10 وات) حفظ شود. ما یک حکاکی لیزری با اندازه خوب با سطح کار 40 در 40 سانتی متر بدست می آوریم که به ما امکان می دهد سطوح از قبل زیبا را حکاکی یا برش دهیم. و بالاتر از همه، روکش بسیار زیبا، که حرفه ای تر به نظر می رسد، و ساختار پایدارتر، که دقت را بهبود می بخشد: ما از ماشین هایی که از مونتاژ ریل های آلومینیومی استاندارد تشکیل شده بودند، فاصله داریم. در اینجا همه چیز برای داشتن یک ماشین طراحی، آسان برای مونتاژ و ایمن مورد مطالعه قرار گرفته است.

کارایی

Ortur Laser Master 3 عملکرد برش قوی تری را ارائه می دهد. این می تواند مواد را با سطح مقطع تا 30 میلی متر برش دهد. فناوری جدید و نسل چهارم نور فشرده اجازه می دهد تا نقطه نوری حتی کوچکتر از قبل باشد. که تنها 0.05-0.1 میلی متر است و عمق میدان بیشتری دارد که در مجموع کار برش و حکاکی دقیق تر و باکیفیت تر را ممکن می کند.

آسان برای استفاده

به سرعت حکاکی، سهولت استفاده از برنامه و یک سری گام‌های طولانی رو به جلو در امنیت اضافه شده است: ترفندهایی از این نوع، حکاکی لیزری را به چیزی در دسترس همه تبدیل می‌کند تا در موارد متعدد از آن استفاده شود. سهولت کارکردن چاپگر به همان اندازه است که می توانید سلفی بگیرید: عکس بگیرید، ارسال کنید. و بلافاصله چاپگر اقدام به حکاکی می کند تا محصول نهایی را ظرف چند دقیقه تحویل دهد. بنابراین شما می توانید تولد آن را با چشمان خود سانتی متر به سانتی متر ببینید. انگار می خواهید چیزی شناخته شده را فاش کنید که کم کم از ذهن شما به هر حمایتی تبدیل می شود، عبور از گوشی هوشمند شما و یک سلفی که قرار است برای همیشه به خاطره تبدیل شود.

قابلیت اتصال

استفاده از دستگاه اصلاً پیچیده نیست. مونتاژ آن فقط ده دقیقه طول می کشد و می توانید شروع به استفاده از آن کنید. علاوه بر کامپیوتر. کنترل را می توان با یک برنامه تلفن هوشمند نیز انجام داد، اما دستگاه نرم افزار مبتنی بر WebUI خود را نیز دارد. اپلیکیشن گوشی برای هر دو سیستم عامل اندروید و iOS در دسترس است.

حکم و خرید

با Ortur Laser Master 3، کاربران سرگرمی، هنرمندان و سازندگان DIY دستگاهی کارآمد برای کارهای حکاکی و برش خود دریافت می کنند. حتی حکاکی غذا هم مشکلی ندارد. ابزار قابل اعتماد و قدرتمند با سرعت حکاکی 20000 میلی متر در دقیقه کار می کند. این دستگاه از حکاکی آفلاین نیز پشتیبانی می کند. می توان به راحتی از طریق برنامه اکسپلورر لیزری Ortur با استفاده آسان به آن دسترسی داشت. اکنون می توانید آن را خریداری کنید خرید Geek فقط با 599.99 دلار با استفاده از کد کوپن: GKBCNLE06. برای سفارش هم اکنون روی دکمه زیر کلیک کنید:

کد کوپن: GKBCNLE06

در Geekbuying خرید کنید

همچنین بخوانید: بررسی آی‌لایف A10: جاروبرقی ربات ارزش پولی؟


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/10/18/ortur-laser-master-3-laser-engraver-offered-at-599-99/

توسط Lei Jun

Lei Jun