خرید انواع ویدئو وال در فروشگاه کیومیتا با قیمت مناسب کیومیتا | asilight

در کشورهای پیشرفته ; مشتریان روزانه با تعداد زیادی از نمایشگرهای تصویری احاطه می‌شوند. و سیستم‌های اطلاع‌ رسانی دیجیتال جایگزین سیستم‌های سنتی (پوسترها ، بروشورها و اعلامیه‌های چاپ شده و …) شده‌اند . با فراگیر شدن سیستمهای اطلاع رسانی و تبلیغاتی دیجیتال ، نیاز به نمایشگرهایی که توانایی استفاده در مکانهای عمومی ، تجاری و صنعتی را داشته باشند به سرعت در بین استفاده کنندگان احساس شد . آنچه که واضح است نیاز روزافزون شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف به انجام تبلیغات است. یکی از این راهکارهای موثر تبلیغاتی استفاده از نمایشگرهایی است که دستاوردهای شما را نشان می‌دهند.

پردازنده های ویدئو وال ها این ظرفیت و پهنای باند را دارند که تعداد زیادی ورودی را به صورت همزمان پردازش کرده و آنها را برای نمایش بر روی ویدئو وال به صورت پنجره های منحصر به فرد، بهینه کنند. در حقیقت، وجود یک پردازنده ی ویدئو وال برای هر نوع کاربردی که نیاز به انعطاف پذیری برای پنجره بندی تعداد زیادی تصویر در نمایشگرهای چندتکه دارد، کاملا ضروری است. از دیگر تفاوت های ویدئو وال و تلویزیون شهری با مانیتور صنعتی می توان عریض بودن فریم مانیتور صنعتی را نام برد ولی فریم دیوار ویدیویی خیلی نازک می باشد به صورتی که در ظاهر بی فریم نشان داده می شود. از سایر امکانات دیوار ویدئویی می توان پورت های خروجی در آن را نام برد. همان گونه که بیان شد دیوار های ویدئویی صفحه نمایش تقریبا بزرگی می باشند که با امکانات خیلی خاصی به وسیله موسسات تولید تجهیزات تصویری طراحی و تولید شده اند. ساختمان این صفحه نمایش ها به نوعی است که می توانند کل روز و هفته را به شیوه پیوسته کار کنند و در مقابل وضعیت آب و هوایی متنوع مستحکم باشند.

– صفحه نمایش ویدئو وال

چه زمانی پخش شود، در کدام بخش صفحه نمایش نشان داده شود و چطور به نظر برسد. با توجه به مطالب ذکر شده در بخش قبل نیاز به نمایشگرهایی که توانایی استفاده در مکانهای عمومی، اداری، تجاری و صنعتی را داشته باشند به سرعت در میان کسب و کارها و کاربران در حال رشد می باشد. نظر به اینکه نمایشگرها و تلویزیون های معمول فاقد قابلیت ها و توانایی های لازم برای کار در چنین محیط هایی آن هم برای مدت طولانی هستند.

ویدئو وال dot pitch

ویدئو وال ها نسبت به سایر سیستم های نمایش تصاویر انعطاف بیشتری از نظرابعاد و شکل دارند. بسته به نوع صفحات نمایش و روش نصب میتوان آنها را به صورت صفحات مسطح، سطوح منحنی ،سه بعدی، سطوح گردان و…. لذا مشخص است کاربردی که برای video wall میتوان متصور بود به شدت فراتر از سایر ادوات پخش تصویر است. همچنین این امکان را فراهم میکند که تصویر را به صورت بلادرنگ سازماندهی، تعیین مقیاس و تنظیم نمود.

اهمیت استفاده از ویدئو وال و تابلو روان

خرید انواع ویدئو وال در فروشگاه کیومیتا با قیمت مناسب کیومیتا | asilight کنترلر دستگاهی بوده که وظیفه کنترل منابع محتوایی متصل به نمایشگرها را بر عهده خواهد داشت. کنترلر محتوای تصویری موردنظر برای نمایش را می‌تواند از منابع مختلفی مانند دوربین‌های ویدئویی، رایانه‌ها و پلیرها دریافت نماید و در رابط کاربری و داشبورد نرم‌افزار ویدئو وال، در دسترس مدیر سیستم قرار دهد. پس از این مرحله فرمان‌های مدیر سیستم که از طریق نرم‌افزار به کنترلر رسیده و کنترلر با استفاده این فرمان‌ها محتوا را مرتب نموده و برای نمایش آماده می‌سازد. به زبان ساده مهم‌ترین وظیفه کنترلر، تبدیل نمایشگرهای تکی به بخشی از یک نمایشگر کلی است تا بتوان تصویر را به صورت یکپارچه بر روی ویدئو وال به نمایش گذاشت. بر روی دستگاه کنترلر ویدئو وال پورت‌های مختلف ورودی و خروجی صدا و تصویر قرار گرفته است. در واقع نرم‌افزار ویدئو وال رابط کاربری آن برای کنترل نمایشگر، کنترلر و محتواهای دستگاه ویدئو وال منبع است.

  • مرکز تخصصی و بین المللی ارائه طرح توجیهی فنی و اقتصادی (بیزینس پلن ) با کادر متخصص بابیش از دودهه فعالیت موفق به اخذ بیش از 3690 فقره طرح توجیهی موفق …
  • بنابراین ، مانند سایر ارائه دهندگان خدمات پیشرو ، هر مشاغل می توانند از این سیستم برای بهبود نمرات رضایت مشتری خود استفاده کنند.
  • درحالی که ویدیووال در کل نقش یک نمایشگر را دارد، این نکته همیشه حائز اهمیت است که ویدیووال یک سیستم است نه فقط یک دستگاه.
  • این نمایشگر‌های پیچیده و بزرگ باید با دقت طراحی شوند و با استفاده از سخت‌افزار ویدئو وال های تخصصی متصل شوند.
  • مشاغل خرده فروشی که از تابلوهای تبلیغاتی دیجیتال استفاده می کنند می توانند فروش خود را تا 32 درصد بهبود بخشند.
  • به همین دلیل از نظر ابعاد و بزرگی نمایش تصاویر برتری به طور کامل با ویدئو وال‌هاست.