خرید تصفیه کننده هوا JYA Fjord & Fjord Pro در جمعه سیاه تا 50% تخفیف

کاربران به راحتی می توانند کیفیت هوا را از طریق چراغ های نشانگر نمایش داده شده روی صفحه لمسی OLED کنترل کنند، به ویژه:

  • سبز: کیفیت هوای بسیار خوب
  • رنگ زرد: کیفیت هوای خوب
  • نارنجی: کیفیت هوای معمولی
  • قرمز: کیفیت هوا خوب نیست، هشدار دهنده است، باعث اثرات بدی بر سلامت انسان می شود

طراحی لوکس

دستگاه تصفیه هوا جیا فیورد اولین تصفیه کننده هوای پیشرفته این شرکت است که اولین آجری است که تولد برند جیا را نشان می دهد. این دستگاه دارای مزایای برجسته و برجسته ای است که بدست آوردن آنها در همان بخش دشوار است، به ویژه به شرح زیر:

فناوری انحصاری NanoGuard

دستگاه تصفیه هوا مجهز به جدیدترین تکنولوژی تصفیه یعنی اشعه ماوراء بنفش است که بدون استفاده از مواد شیمیایی ذرات هوا را از بین می برد. این عملکرد هوا را از باکتری‌ها، ویروس‌ها، گرده‌ها، فرمالدئید و دود ضدعفونی می‌کند و در عین حال هوای تمیز را برای چرخه هوای پاک به خانه می‌آورد.

دارای 4 فیلتر هوا

اکثر دستگاه های تصفیه هوا سفید هستند، اما با دستگاه تصفیه هوا جیا فیورد، سازنده رنگ اصلی «خاکستری فضایی» را انتخاب کرد. این تن خاکستری نقره ای ظرافت، ظرافت را به ارمغان می آورد و برای اکثر فضاها یا طرح های مختلف و سبک های داخلی مناسب است. علاوه بر این، دستگاه تصفیه هوا Jay Fjord از پلاستیک با کیفیت بالا برای مقاومت موثر در برابر ضربه و انفجار استفاده می کند. علاوه بر این، دستگاه تصفیه هوا نیز از مواد پلاستیکی با کیفیت بالا ساخته شده است که به طور موثر در برابر ضربه، آتش و انفجار مقاوم است. جلو و پشت دستگاه دارای شیارهای عمودی با وظیفه کشیدن هوا به داخل دستگاه می باشد.

اتصال و کنترل هوشمند

JYA Fjord شامل 4 فیلتر هوا است

با بیش از 7 سال تحقیق، توسعه و آزمایش، سازندگان فناوری فیلتر NanoGuard را معرفی کرده اند. این فناوری برای سرعت پاسخگویی سریعتر و هوشمندتر با قابلیت شناسایی و فیلتر کردن انواع کثیفی های آلاینده حتی در اندازه کوچکتر از 1000 برابر. این نکته مثبتی است که تقریباً هیچ دستگاه تصفیه هوا در بازار دارای آن نیست.

JYA Fjord دارای صفحه نمایش لمسی OLED است

دستگاه تصفیه هوا Jya Fjord دارای ظرفیت تصفیه هوا 450 متر 3 CADR در ساعت است و می تواند مواد آلی فرار (TVOC CADR) موجود در هوا را تا 150 متر مکعب در ساعت حذف کند. دستگاه تصفیه هوا می تواند یک اتاق را تا 54 متر مربع در هر ساعت تمیز کند و 7499 لیتر هوای تمیز و تازه را در چرخه هوای خانه منتشر کند.

با نور UV استریل می شود

مشابه هر خط تولید شیائومی، تصفیه‌کننده‌های هوای Jya Fjord نیز می‌توانند از راه دور از طریق برنامه Smartmi روی تلفن متصل و کنترل شوند. با این اتصال کاربران به راحتی می توانند دستگاه را مانند روشن کردن دستگاه، تغییر حالت های فیلتر، تایمر و قفل کودک را کنترل کنند. علاوه بر این، می تواند کیفیت هوا را در زمان واقعی نظارت کند. یا بر اساس روز، هفته و ماه. به طور خاص، تصفیه کننده هوا را می توان با صدا از طریق Google Home، Apple HomeKit یا Amazon Alexa نیز کنترل کرد.

همزمان با توسعه جامعه، الزامات کیفیت زندگی به ویژه بر موضوع هوا به طور فزاینده ای متمرکز می شود. برندهای فناوری با درک نگرانی های مشتریان، دستگاه های تصفیه هوا، معمولاً با نام تجاری Jya، که بخشی از اکوسیستم گروه شیائومی است، توسعه داده و راه اندازی کرده اند. این برند خط تصفیه هوا Jya Fjord (Fjord Pro) را با استانداردهای کیفیت اروپایی راه اندازی کرده است. دستگاه های تصفیه هوا Jya Fjord Basic Jya Fjord Pro در حال حاضر در فروشگاه اینترنتی داخلی در فروش جمعه سیاه با تخفیف 50 درصدی بسیار ارزان تر هستند. اگر در حال حاضر با گرده گل دست و پنجه نرم می کنید، با یک تصفیه کننده هوا کمی راحت تر است.

در جمعه سیاه می توانید تصفیه کننده هوای جدید Jya Fjord (Fjord Pro) را بسیار ارزان تر سفارش دهید. می توانید متوجه شوید جیا فیورد (حالت پایه) به قیمت 199 یورو به جای 299 یورو با 100 یورو تخفیف. JYA Fjord Pro با قیمت 239 یورو به جای 399 یورو با 160 یورو تخفیف در فروش جمعه سیاه JYA تا 3 نوامبر.


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/11/28/buy-jya-fjord-fjord-pro-air-purifier-on-black-friday-with-up-to-50-off/

علاوه بر این، دستگاه علاوه بر از بین بردن کثیفی، می‌تواند تا 99.99 درصد از ویروس‌ها، باکتری‌های ایجاد کننده بوی نامطبوع و مواد حساسیت‌زا مانند موهای حیوانات، گرده‌ها، الیاف پارچه و غیره را هم‌زمان با فیلتر تمیز فیلتر کند. این دستگاه همچنین با اشعه ماوراء بنفش ضدعفونی می کند تا تازه ترین فضای زندگی و کاملاً ایمن را برای خانواده بازگرداند.

جریان هوا بیشتر برای فضاهای بزرگتر

سازندگان دستگاه تصفیه هوا Jya Fjord را به سیستم فیلتراسیون 4 مرحله ای مجهز کرده اند تا بتواند هوا را تا 99.99 درصد تصفیه کند. چهار مرحله فیلتراسیون هوا عبارتند از:

  • لایه درشت فیلتر HEPA: به جذب ذرات بزرگ گرد و غبار مانند گرد و غبار، گرده یا موهای حیوانات خانگی کمک می کند
  • لایه فیلتر NanoGuard: جلوگیری و حذف ذرات گرد و غبار موجود در هوا تا اندازه 0.1 میکرون.
  • لایه کربن فعال: با استفاده از این لایه به رفع بو و بازگشت تازه ترین هوا کمک می کند
  • لایه فیلتر UV: با یک سیستم لامپ UV ایمن، ویروس ها و باکتری های مضری را که بر سلامت کاربر تأثیر می گذارند از بین می برد و از بین می برد.

سنسور لیزر برای نظارت بر کیفیت هوا

دستگاه تصفیه هوا Jya Fjord دارای یک حسگر لیزری پیشرفته و پیشرفته است که با دقت پنج خوانش اصلی هوا از جمله PM 10، PM 2.5، TVOC، دما و رطوبت را به دقت ردیابی می کند. با نشانگرهای اندازه گیری شده، دستگاه حتی کوچکترین آلاینده های موجود در هوا را شناسایی می کند تا بتواند مناسب ترین حالت فیلتر را تنظیم کند. در نتیجه، هوای داخل خانه همیشه تازه، تمیز و برای سلامتی شما و خانواده‌تان ایمن است.

توسط Lei Jun

Lei Jun