خرید و فروش کتاب و مجله آموزشی خرید و فروش کتاب آموزشی و درسی با قیمت مناسب خرید و فروش کتب دانشگاهی دیوار تهران | ketabko

کتاب‌های کمک درسی نهم مانند آی کیو گاج نهم در این خصوص برای شما بهترین انتخاب است. برای شرکت در آزمون المپیاد یا تیزهوشان، می‌توانید از کتاب‌های کمک آموزشی و تستی تألیف شده انتشارات گاج و قلم چی استفاده کنید. برای تسلط در هر درسی لازم است که تست بزنید و تمرین‌های زیادی را حل کنید.

کتاب تست یا کمک اموزشی نهم چی پیشنهاد میکنین؟

انتشارات مهروماه از ناشران محبوب کتاب های کمک درسی است که توانسته با استفاده از شیوه‌های به روز در تدوین کتاب های کمک درسی، مخاطبین وسیعی را به خود جذب کند. این ناشر همچنین افتخاراتی از قبیل برند محبوب مصرف‌کنندگان به انتخاب مردم و نشان رضایتمندی مشتری در زمینه نشر کتاب های آموزشی را کسب کرده است. اگر کتاب جامع میخوای برای تست زدن، کتاب آی کیوی گاج و کتاب جامع خیلی سبز کتاب های خوبی هستند، ولی درسنامه های مفصل ندارن و کتاب جامع تیزهوشان خیلی سبز کلا درسنامه نداره. اگر میخوای درسنامه داشته باشه، درسنامه های کتاب های تیزهوشان خیلی سبز خیلی خوبن. به نظر من اگر میخوای برای درس فارسی و در سطح تیزهوشان کتابی تهیه کنی، کتاب فارسی حمید طالب تبار شاه کتاب هست در این زمینه. اگر نمیخوای درسنامه هایی در سطح تیزهوشان داشته باشن، کتاب علوم سی و یک استان یا پرسمان، کتاب های خوبی هستند.

  • دانش‌آموزان با مطالعه این درس‌نامه‌ها تسلط بیشتری بر محتوای درسی پیدا می‌کنند و می‌توانند به سوالات، راحت‌تر پاسخ دهند.
  • در این مقطع دانش آموزان باید خود را به مرور آماده انتخاب رشته تحصیلی کنند.
  • این کتاب‌ها به دلیل مباحث سنگینی که دارند برای دانش‌آموزان معمول توصیه نمی‌شوند چرا که ممکن است باعث گیج شدن آنان و بروز مشکل در فهم کتاب کمک درسی نهم دروس عادی شوند.
  • به دلیلی که گفته شد آمادگی دانش‌آموزان در پایه نهم و تسلط به مطالب کتاب های درسی اهمیت دو چندانی پیدا می‌کند؛ همین جاست که نقش تاثیرگذار انتخاب یک کتاب کار کمک درسی مناسب مشخص می‌شود.
  • تمرین های کتاب درسی به طور کامل در این کتاب بیان و حل شده است.
عمده شهرت کتاب های تیزهوشان خیلی سبز پایه نهم به خاطر درسنامه‌های جامع و سوالات تستی متنوعی است که در آن لحاظ شدند. این مجموعه کتاب‌ها شامل پاسخنامه‌های تشریحی بوده و برای دروس ریاضی، علوم، فارسی، زبان انگلیسی، عربی، پیام های آسمانی و آموزش قرآن منتشر شدند. بهترین کتاب های کمک درسی نهم نه تنها مفاهیم و مباحث مختلف درس را برای دانش‌آموزان روشن کرده، بلکه با گردآوری مجموعه کاملی از نمونه سوالات مختلف دانش‌آموزان را برای رویارویی با آزمون‌های ورودی مدارس برتر آماده می کنند.

تیم «زودر» می‌کوشد تا بر اساس سبک زندگی دیجیتال و روش‌های مدرن تامین کالا و خدمات، کسب‌وکار اینترنتی منحصر به فردی را در حوزه تامین و عرضه محصولات وابسته به صنایع نشر، نوشت افزار، لوازم اداری و مهندسی و بازی و سرگرمی ایجاد نماید. همه کتاب ها از همه انتشارات ها با ۲۰٪؜ تخفیف کنکوری های ۹۹، با اطلاعات کافی کتاب بخرید… کتابراه مرجع قانونی دانلود کتاب الکترونیکیو دانلود کتاب صوتیاست که امکان دسترسی به هزاران کتاب، رمان، مجله و کتاب صوتی و همچنین خرید کتاب الکترونیک از طریق موبایل تبلت و رایانه برای شما فراهم می‌کند. شما با استفاده از کتابراه همیشه و همه جا به کتاب‌ها و کتابخانه خود دسترسی دارید و می‌توانید به سادگی از هر فرصتی برای مطالعه استفاده کنید. در کتابراه برای همه سلیقه‌ها از داستان، رمان و شعر تا روانشناسی، تاریخی، علمی، موفقیت و… اپلیکیشن کتابخوان کتابراه برای اندروید، IOS و ویندوز در دسترس است.

آخرین اخبار تعطیلی مدارس و ادارات یکشنبه ۲۵ دی ۱۴۰۱ بخاطر کاهش دما و سرما

خرید و فروش کتاب و مجله آموزشی خرید و فروش کتاب آموزشی و درسی با قیمت مناسب خرید و فروش کتب دانشگاهی دیوار تهران | ketabko

شما می‌توانید محصولات آموزشی مورد‌نظر خود را در مقاطع مختلف تحصیلی از سایت مارکا با تخفیف و ارسال رایگان، تهیه کنید. مجموعه ماجراهای من و درسام خیلی سبز برای همه مقاطع تحصیلی ارائه شده است. این مجموعه از جمله بهترین و کامل ترین مجموعه های کمک درسی به حساب می آید و همه کتاب های درسی مقطع موردنظر را دربر می گیرد.