خرید و قیمت پی ال سی S7-1200 زیمنس CPU 1212C AC DC RELAY ا PLC SIMATIC S7-1200 CPU 1212C AC DC RELAY SIEMENS ترب

در این بخش در قالب یک پروژه، با سخت افزار و انواع ماژول هایS بیشتر آشنا خواهید شد. همچنین یک پروژه فرضی، نحوه سیم بندی و اصول اتصال انواع سنسورها و عملگرها که وابسته به نوع سیگنال ارسالی می‌باشد را برای شما تشریح خواهد کرد. می‌توان با استفاده از PLCSIM سخت‌افزار یک سیستم کنترلی کامل را پیکربندی، برنامه‌نویسی و نهایت بدون هیچ سخت‌افزار دیگری آن را تست کرد. کنترلر کامپکت S با عملکرد درجه بندی شده در نسخه‌های مختلف در محدوده کنترلرهای AC یا DC. تابلوهای سیگنال (آنالوگ و دیجیتال) برای کاهش قیمت کنترلر مدولار توسعه یافته روی CPU، با حفظ فضای نصب.

سطح منطقی 0، ولتاژ کمتر از 5 ولت DC و سطح منطقی 1، ولتاژ بالاتر از 15 ولت DC، سطح جریان مصرفی هر ورودی دیجیتال حداکثر 4 میلی آمپر می باشد. همواره در پروژه های اتوماسیون صنعتی این اتفاق رخ می دهد که تعداد ورودی و خروجی های لازم و مورد احتیاج بیش از تعداد I/O های استاندارد روی CPU می باشد. در این مواقع می بایست از ماژول کارت های ورودی و خروجی دیجیتال برای سیگنال های دیجیتال و ماژول کارت های آنالوگ برای سیگنال های آنالوگ استفاده کرد. PLC S زیمنس بسته به مدل cpu، در کل می تواند 8 سیگنال ماژول یا (SM (signal module را پشتیبانی بکند. این سری از پی ال سی های خانواده SIMATIC S7 زیمنس PLC جدید شرکت زیمنس است که برای کنترل پروسه های بزرگ و وسیع طراحی و مورد استفاده قرار می گیرد چزء PLC های ماژولار می باشد و لازم است منبع تغذیه و کارت های ورودی خروجی آن بصورت جداگانه انتخاب شوند. این خانواده از PLC خانواده SIMATIC S7 در چهار گروه PLC S زیمنس، PLC S7-1500C زیمنس، PLC S7-1500R/H زیمنس و PLC S7-1500F زیمنس ارائه شده است.

در این فصل انواع سیگنال های آنالوگ نحوه پیکربندی ماژول های آنالوگ و برنامه نویسی آنها را آموزش خواهید قیمت پی ال سی دید. در این فصل با انواع ولتاژهای مختلف ورودی و خروجی آشنا خواهید شد. همچنین اصول آدرس دهی هر یک از این سیگنال‌ها و نحوه ذخیره سازی وضعیت هر سیگنال ورودی در حافظه plc را آموزش می بینید. در ادامه با مفهومی به نام symbol table آشنا می شوید که نام مستعار هر یک از خانه های حافظه را در خود نگهداری می کند و نقش مهمی در برنامه نویسی دارد و به صراحت نوع داده ذخیره شده در هر خانه حافظه را مشخص می نماید. پی ال سی S زیمنس نسبت به سایر مدل‌های پی ال سی زیمنس، از قابلیت نصب آسان و راحت‌تر برخوردار است. برای انتخاب پی ال سی اس 7 زیمنس PLC S Siemens و تجهیزات جانبی آن می توانید از نرم افزار زیر کمک بگیرید.

  • با گذشت 50 ساعت کار، چراغ تعمیرات روشن شده و با زدن کلید ریست چراغ تعمیرات خاموش می شود.
  • همانطور که در ویدیو هم توضیح داده شد، یکی از مهمترین توانایی های لازم، کار با نرم افزار تیاپورتال می باشد.
  • در جدول زیر می توان مشخصات و اطلاعات فنی این دو سری از سیگنال ماژول ورودی دیجیتال PLC S زیمنس، سیگنال ماژول ورودی دیجیتال SM 1221, 8DI و SM 1221, 16DI را مشاهده کرد.
  • سیگنال برد SB 1222 دارای دو سری کارت با 4 خروجی دیجیتال و ولتاژ عملکرد 24 ولت و 4 خروجی دیجیتال با ولتاژ عملکرد 5 ولت می باشد.

پی ال سی S7-1200زیمنسدارای دو ورودی آنالوگ در تمامی مدل ها می باشد. از سال 2013 میلادی شرکت زیمنس با هدف دسترسی PLC ها به شبکه اترنت صنعتی و پروفی باس، پی ال سی S71200 را طراحی و تولید نمود تا بتواند جایگزین بسیار مناسبی برای پی ال سی S7200 باشد. این پی ال سی از طریق پورت PROFINET قادر خواهد بود تا با شبکه PROFINET ارتباط برقرار کند. البته ماژول‌های دیگری برای ایجاد ارتباط از طریق شبکه‌های PROFIBUS، GPRS، RS485 یا RS232 قایل خرید هستند. پی ال سی 1200 زیمنس توانایی کنترل و مدیریت فرمان های مختلف را برای تجهیزات و سیستم های مکانیکی و الکتریکی صنایع سنگین و کارخانجات مختلف را به کمک برنامه طراحی شده دقیق توسط برنامه نویسان فوق حرفه ای بدون حتی یک خطا را دارد. دارای 10 ورودی/خروجی یکپارچه شامل 6 ورودی دیجیتال 24 ولت DC و 4 خروجی دیجیتال 24 ولت DC یا 4 خروجی رله نیز می باشد.

این عمل باعث دسترسی طولانی مدت سیستم و حفظ توان اجرایی آن می‌شود. ترمینال‌های اتصال متحرک، همچنین برای ماژول‌های توسعه آنالوگ یا دیجیتال در دسترس هستند. در این مدل از CPU زیمنس ظرفیت Work memory مقدار 150kbyte و طرفیت Load memory مقدار 4Mbyte می باشد.

سوالات متداول: S71200 با چه نرم افزاری برنامه نویسی می شود؟

این سی پی یو کامپکت زیمنس CPU1214C S دارای ظرفیت حافظه 100 کیلوبایتی است. دارای 24 ورودی / خروجی شامل 14 ورودی دیجیتال 24 ولت DC و 10 خروجی دیجیتال 24 ولت DC یا 10 خروجی رله. سی پی یو کامپکت مدل CPU1214C S نیز دارای دو ورودی آنالوگ ده بیتی در محدوده صفر تا 10 ولت می باشد.

فروش پی ال سی های زیمنس

خرید و قیمت پی ال سی S7-1200 زیمنس CPU 1212C AC DC RELAY ا PLC SIMATIC S7-1200 CPU 1212C AC DC RELAY SIEMENS ترب