خنک کننده سی پی یو مایع سری Deepcool LT به زودی راه اندازی می شود

دیپ خنک به زودی خنک کننده مایع CPU مایع یکپارچه سری LT (مکعب یخ)، اولین دسته از سری LT با مشخصات 240 میلی متری و 360 میلی متری عرضه خواهد شد. در طراحی سر خنک کننده آب، مکعب یخ کاملاً متمایز است. دیپ کول گفت که طراحی آن از “فرم هندسی” موندریان الهام گرفته شده است که “آینه بی نهایت چند بعدی” نامیده می شود.

خنک کننده CPU مایع مکعب یخ سری LT از نسل چهارم پمپ آب با کارایی بالا Deepcool استفاده می کند. با بهبود کانال آب، راندمان جریان خنک کننده بهبود می یابد. موتور سیم پیچ داخلی سه فاز 3100RPM و پایه مسی ضخیم شده با اندازه بزرگ باعث می شود که پس از نصب با هم، بیشتر به CPU متصل شود.

سری LT بلوک های خنک کننده بسیار خاص هستند، با طراحی بریدگی و جلوه نورپردازی سه بعدی بلوک عمیق منحصر به فرد. خطوط هندسی همپوشانی، مبهم و گسترده در تصویر آینه ای بی نهایت ادغام شده اند، همراه با پوسته برش سبک صنعتی خشن، به علاوه جلوه نورپردازی ARGB. برخورد بین دو سبک زیبایی هندسه فضایی را نشان می دهد.

علاوه بر این، این سری LT همچنین از نرم افزار همگام سازی RGB اصلی سازندگان جریان اصلی برای تنظیمات سفارشی برای ایجاد جلوه های نورپردازی شخصی سازی شده RGB پشتیبانی می کند. خنک کننده سی پی یو مایع ice cube سری LT هشتم ماه آینده عرضه می شود و علاقه مندان می توانند به آن توجه کنند.


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/10/08/deepcool-lt-series-240mm-and-360mm-liquid-cpu-cooler-will-be-launched-soon/

خنک کننده CPU مایع سری Deepcool LT با عملکرد بالا مطابقت دارد فن FK120که از بلبرینگ های FDB استفاده می کند و از کنترل دمای PWM و تنظیم سرعت پشتیبانی می کند، که می تواند عملکرد متعادلی بین نویز کم و عملکرد بالا داشته باشد. اندازه فن 120mm x 120mm x 25mm، با استفاده از یاتاقان های هیدرولیک، و سرعت 500 ~ 2250 ± 10٪ RPM است. حجم هوا تا 85.85 CFM، فشار هوا تا 3.27 mmAq و نویز تا 32.9 dB(A) است.

به منظور پشتیبانی کامل از پلتفرم های جدید اینتل و AMD. DeepCool یک گیره نصب کاملا مشکی جدید را معرفی کرده است که زیبا و کاربردی است. ترکیب با روش تثبیت مغناطیسی بین هدشل آب خنک و تم. مکان یابی، جداسازی و کار با آن آسان است، که تا حد زیادی دشواری نصب کاربر را کاهش می دهد.