دانلود Google Installer 3.0 APK برای اندروید

برنامه فوق می تواند با سایر مدل های گوشی هوشمند نیز کار کند اما به طور خاص برای دستگاه های شیائومی ایجاد شده است. اگر سعی کنید برنامه را در دستگاه های دیگری غیر از شیائومی نصب کنید، ممکن است با اشکالات و مشکلاتی مواجه شوید.


منبع: https://xiaomiadvices.com/google-installer-30-download-xiaomi-miui-phones-apk/دانلود APK Google Installer

GoogleInstaller_3.0.apk – از اینجا دانلود کنید

اگر از کاربران گوشی شیائومی هستید و نمی دانید نحوه نصب Google Installer 3.0، پس این راهنما برای شماست. در اینجا ما مراحل کامل را داریم APK Google Installer را روی گوشی هوشمند Xiaomi/Mi/Redmi خود دانلود و نصب کنید.

آخرین نسخه Google Installer 3.0 APK را دانلود کنید

دانلود Google Installer 3.0 برای گوشی های شیائومی

Google Installer برای چه مواردی استفاده می شود؟

خوشبختانه، این برنامه ضمانت نامه را باطل نمی کند زیرا فایل های سیستم را تغییر نمی دهد یا root را انجام نمی دهد. پس از نصب برنامه های Google، می توانید این برنامه را حذف نصب کنید.

همانطور که همه ما می دانیم، اکثر گوشی های شیائومی فعال هستند رام MIUI China با برنامه های گوگل همراه نباشید. این بدان معناست که هنگام خرید دستگاه، هیچ فروشگاه Google Play، Gmail یا سایر برنامه‌های Google نصب نشده است. کاربران شیائومی Mi و Redmi باید فلش کنند GApps به صورت دستی برای همه آن کاربران، Google Installer تنها برنامه ای است که به شما امکان می دهد همه برنامه های Google را با یک کلیک نصب کنید و از آن لذت ببرید.

دستگاه های سازگار: Google Installer 3.0 با هر گوشی شیائومی، از جمله، سازگار است Redmi 5/Plus، Redmi Note 4Mi 5X, Redmi 4, Mi Mix 2, Mi Max 2, Mi 6, Redmi 9, Redmi 2, Redmi 6a, Redmi 7a, Redmi 6, Redmi 5a, Redmi 6 Pro, Redmi 10x, Redmi Note 7 pro, Redmi Note 7، Redmi Note 8 و دیگران.

همچنین: Google GMS Installer APK را دانلود کنید

نحوه نصب Google Installer 3.0 در گوشی های شیائومی

  1. دانلود Google Installer 3.0 APK در تلفن خود از لینک ارائه شده در بالا.
  2. برنامه File Manager را روی گوشی خود باز کنید.
  3. دانلود شده را پیدا کنید Google Installer Gapp APK فایل و بر روی گوشی خود نصب کنید.
  4. برنامه را باز کنید و Google Applications مورد نیاز را از لیست انتخاب کنید.
  5. روی ضربه بزنید نصب تا Google Apps را روی گوشی خود نصب کنید. به همین سادگی.
نسخه های MIUI سازگار:

  • MIUI 10
  • MIUI 11
  • MIUI 12
  • MIUI 12.5
  • MIUI 13
Google Installer توسط Eric Xiang توسعه یافته استو آخرین نسخه فعلی 3.0 است. ممکن است نسخه‌های دیگری از برنامه را با نام‌های Google Installer 6.0، Google Installer 4.0 و غیره بیابید، اما Eric Xiang این نسخه‌ها را به صورت رسمی منتشر نکرده است، بنابراین از دانلود این نسخه‌ها خودداری می‌کنیم.

Google Installer نسخه 3.0 منتشر شد و امروز در اینجا به اشتراک گذاشته ایم دانلود APK Google Gapp Installer لینک به همراه راهنمای نصب کامل. با آخرین نسخه از Google Installer 3.0، کاربران می توانند به راحتی برنامه ها و خدمات گوگل را بر روی خود نصب کنند شیائومی دستگاه هایی با بوت لودر قفل شده با تمامی نسخه های اندروید از جمله سازگاری دارد اندروید 7.0 نوقا، اندروید 8.0 اوریو، اندروید 9 پای، اندروید 10، اندروید 11، و اندروید 12.

Google Installer 3.0 App APK در نسخه های انگلیسی و چینی موجود است. در اینجا ما نسخه انگلیسی و نه نسخه چینی را به اشتراک گذاشته ایم.