درمان عالی برای ویروس و فصل سرما توسط Miaomiaoce

این دستگاه دارای 2 نازل است – یک نازل استاندارد و یک نازل اسپری (برای اثر ملایم تر). خود نازل 360 درجه می چرخد ​​و استفاده از آن را راحت می کند.

این محصول جدید بر روی یک پلتفرم تامین مالی جمعی راه اندازی شد و تاکنون پیش سفارش های زیادی دریافت کرده است. و تعجب آور نیست، زیرا چنین ابزاری برای همه کسانی که خواهان تنفس آزاد و سالم هستند مفید خواهد بود.
منبع: http://miot-global.com/news-and-actions/the-perfect-remedy-for-the-virus-and-cold-season-by-miaomiaoce/

آب نمک یا دارو مخزن آب مخصوصی را پر می کند که روی بدنه اصلی دستگاه ثابت می شود. ظرفیت مخزن آب 250 میلی لیتر است که برای یک بار استفاده بدون نیاز به جداسازی و پر کردن مایع کافی است.

سرماخوردگی فصلی همیشه ناخوشایند است. بنابراین، چنین تازگی Miaomiaoce برای همه کسانی که مستعد سرماخوردگی هستند یا از عطسه مکرر و خشکی بینی رنج می برند مفید خواهد بود.
شستشوی بینی Miaomiaoce

شستشوی بینی برای اهداف پیشگیرانه و درمان بیماری های مجاری بینی و نازوفارنکس مناسب است.

این دستگاه دارای 5 حالت کار از جمله حالت پالس می باشد. بنابراین، کاربر قادر خواهد بود بسته به هدف – مراقبت روزانه یا پاکسازی عمیق – حالتی را انتخاب کند.

کنترل دستگاه بسیار ساده است – یک دکمه روشن/خاموش، یک دکمه سوئیچ حالت و یک صفحه نمایش LED که حالت انتخاب شده را نشان می دهد وجود دارد.

انرژی آبیاری توسط یک باتری 2500 میلی آمپر ساعتی تامین می شود. می توان آن را با استفاده از کابل USB موجود شارژ کرد.

بسته به حالت انتخاب شده، نازل آب نمک یا دارو را اسپری می کند که به صورت آئروسل وارد دستگاه تنفسی می شود و اثر مستقیم دارد.

چگونه کار می کند؟