دستگاه علامت گذاری لیزری Atomstack M4 با سرعت 720000 میلی متر در دقیقه و طراحی دستی راه اندازی شد. بهتر از سلف خود

ATOMSTACK A20 Laser Engraving Machine Review


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/07/27/atomstack-m4/ویژگی کلیدی M4 Atomstack طراحی بسیار یکپارچه آن برای ارائه رویکرد 2 در 1 است. می توانید سر دستگاه را جدا کنید و به راحتی با دستان خود از آن استفاده کنید. همچنین یک تراشه صنعتی را برای تضمین پایداری عالی و عمر طولانی‌تر ادغام می‌کند. ناحیه حکاکی 70×70 میلی متری به کاربران اجازه می دهد تا اشیا را آزادانه با سیستم موقعیت یابی نور قرمز دوگانه حکاکی و علامت گذاری کنند. همچنین می توان با پلتفرم های متعددی مانند Windows XP/Vista/2003/7/10/11 با حکاکی همکاری کرد.

حکاکی لیزری ATOMSTACK M4 اکنون با قیمت 1399 دلار می توانید از اینجا پیش خرید کنید.

آخرین پشته اتمی حکاکی لیزری M4 دارای دو حالت کار می باشد – رومیزی و دستی. بدنه قابل حمل و سبک وزن به عنوان یک دستگاه حکاکی تخصصی برای سطوح فلزی، چرمی و پلاستیکی مونتاژ شده است. این دستگاه از وضوح، قدرت و سرعت در سطح صنعتی استفاده می کند تا همراه واقعی شما در دنیای حکاکی لیزری باشد.

پشته اتم M4
پشته اتم M4
علاوه بر این، حکاکی لیزری توان الکتریکی 20 وات را فراهم می کند در حالی که توان نوری پیک پالس می تواند تا 20000 وات برسد. دارای یک منبع نور مادون قرمز با طول موج 1064 نانومتر است که علامت گذاری روی تمام سطوح را راحت و سریع می کند. فناوری گالوانومتر درجه صنعتی سرعت حکاکی و علامت گذاری را تا 12 متر بر ثانیه بهبود می بخشد. طراحی منحصر به فرد موقعیت یابی نور مادون قرمز دوگانه به دستگاه کمک می کند تا موقعیت علامت گذاری را با دقت و بدون افست تعیین کند.

پشته اتم M4
پشته اتم M4

همچنین بخوانید:


پشته اتم M4
پشته اتم M4

مشخصات دستگاه حکاکی لیزری Atomstack M4

Atomstack با اطمینان نوسان می کند تا حکاکی های لیزری پیشرفته خود را برای اشغال بازار معرفی کند. جدیدترین دستگاه مارک لیزر فیبر Atomstack M4 جدیدترین دستگاه اضافه شده به مجموعه است که به کاربران امکان انتخاب جامع 2 در 1 با ویژگی های ظاهری فوق العاده را می دهد. حکاکی لیزری دستی وعده داده شده است که دقت حکاکی 0.01 میلی متر و قدرت نوری 20000 وات را ارائه دهد. از هم‌اکنون، Atomstack M4 جدید برای پیش‌سفارش در پلتفرم رسمی با قیمت Early Bird 1,11,524 INR برای 500 مشتری اول در دسترس است.