دستیار خانگی جهانی اثر Roidmi


گجت های هوشمند در چند سال گذشته به دستیاران غیرقابل جایگزین ما تبدیل شده اند. اما مشکل این است که بیشتر این گجت ها هنوز به صورت دستی کنترل می شوند. وقتی صحبت از تمیز کردن به میان می‌آید، بسیار جالب است که این موضوع را به طور کامل به یک دستگاه هوشمند واگذار کنید و استراحت کنید.

Roidmi EVA جدید می تواند به این موضوع کمک کند. این یک جاروبرقی رباتی است که عملکردهای تمیز کردن مرطوب و خشک را ترکیب می کند. این مدل مجهز به یک ایستگاه نظافتی است که دستگاه را برای تمیز کردن بعدی شارژ و آماده می کند. علاوه بر این، داک استیشن قابلیت تمیز کردن خود را برای دستگاه فراهم می کند. بنابراین نیازی به کنترل این فرآیند نیست.

ایستگاه شارژ دارای 4 دکمه است که کنترل گجت را آسان می کند. یک راه حل عالی برای سالمندانی که نمی دانند چگونه از تلفن هوشمند استفاده کنند. اما کنترل گوشی هوشمند نیز پشتیبانی می شود.

ایستگاه پایه دارای سه محفظه داخلی است – یک مخزن برای آب تمیز و کثیف و یک محفظه گرد و غبار.

اسکنر LDS وظیفه حرکت دستگاه را با استفاده از الگوریتم SLAM بر عهده دارد که به طور خودکار کل خانه را اسکن کرده و نقشه ترسیم می کند. LDS همچنین دارای درجه بالایی از حس است که می تواند از گیرکردن ربات جاروبرقی در زیر مبلمان جلوگیری کند و همچنین می تواند لباس های قرار گرفته روی زمین را تشخیص دهد.

جاروبرقی قادر است به راحتی از موانع تا ارتفاع 2 سانتی متر عبور کند. برای تمیز کردن مرطوب، دستگاه از 2 ضمیمه برس استفاده می کند که در حین کار در جهت مخالف می چرخند و تمیز کردن دستی کف را شبیه سازی می کنند. سرعت چرخش نازل ها 180 دور در دقیقه است، بنابراین سطح را شسته و آن را نیز جلا می دهد.

پس از تمیز کردن، دستگاه به طور خودکار به ایستگاه شارژ باز می گردد، جایی که ضمائم موپ را تمیز کرده و آب را تغییر می دهد.

این جدید در حال حاضر در پلتفرم تامین مالی جمعی در دسترس است و در حال حاضر پشتیبانی زیادی دریافت کرده است.


منبع: http://xiaomi-mi.com/news-and-actions/the-universal-home-assistant-by-roidmi/

توسط Lei Jun

Lei Jun