دوچرخه الکترونیکی تاشو FIIDO X اکنون فقط با قیمت 1599 دلار در دسترس است

دوچرخه الکترونیکی تاشو FIIDO X با سرعت بالای 25 کیلومتر در ساعت عرضه می شود. این قاب از منیزیم ساخته شده است که به راحتی در هنگام سفر جمع می شود و به راحتی قابل حمل است. به لطف گیربکس 7 سرعته شیمانو، می توان به راحتی سرعت را از بالا به پایین به سرعت تغییر داد. مشتریان همچنین قفل های کد کلیدی را برای روشنایی LED، لاستیک های جامد و سایر ویژگی ها دریافت می کنند.

این شرکت لیست مشخصات دوچرخه های برقی را به همراه یک ویدیو فاش می کند. در مقایسه با D11 و L3، ما انواع ارتقاء را در دوچرخه های جدید دریافت می کنیم. طبق ویدیوی منتشر شده توسط Fiido، خانمی را می بینیم که دوچرخه الکترونیکی جدید Fiido را بر تن کرده و در یک مسابقه دوچرخه سواری به طرز عالی از حریفان خود پیشی گرفته است.

از 15 تا 30 نوامبر، شما فرصت دریافت مزایای زیر را خواهید داشت:

2.15٪ تخفیف لوازم جانبی، تا 69.07 دلار صرفه جویی کنید

  1. 100 سفارش اول می توانند باتری قابل تطبیق / پدال پا / براکت لیوان را دریافت کنند.
دوره تبلیغاتی: 11.16 – 11.30

FIIO در چند سال گذشته در حال رشد بوده است. اگر تازه وارد این شرکت شده اید، FIIDO یک برند معروف در زمینه تولید دوچرخه های برقی است. عصر D11 و FIIDO L3 جدیدترین دوچرخه‌های برقی هستند که در سال 2020 عرضه شدند. دوچرخه‌های برقی تاشو با تمام زرق و برق و زیبایی که ممکن است به برخی از انواع غیر تاشو آن متصل کنید، کوتاه می‌شوند. اکنون FIIDO با سری جدید دوچرخه های الکترونیکی FIIDO X Foldable و X Lite دیدگاه خود را تغییر داده است.

تا بعدی:

بهترین بخش این دوچرخه این است که کاربر به راحتی می تواند آن را از جعبه تنظیم کند. فناوری تاشو سه ثانیه ای نگهداری دوچرخه را آسان تر می کند.

ایمنی:

دوچرخه تاشو FIIDO X Lite آلمان

ویژگی های دوچرخه الکترونیکی تاشو FIIDO X:

دوچرخه تاشو FIIDO X Lite ایتالیا

کد کوپن 200 دلاری: FX20

حسگر گشتاور یک تجربه سواری پاسخگوتر و شهودی را به ارمغان می آورد. همچنین، موتور سواری با مقاومت کم به شما این امکان را می دهد که به راحتی با روشن شدن برق نیز سوار شوید. در مقایسه با دریچه گاز، دوچرخه حتی با شروع آن در روز برفی، نیروی ضربه ای کمتری ایجاد می کند.

1.1599 دلار برای خرید Fiido X

دوچرخه تاشو FIDO X Lite اندونزی

همچنین، FIIDO با نسخه X Lite عرضه خواهد شد. گفته می شود که این نسخه سبک ترین نسخه است. X Lite با باتری کوچک، برد کمتر، حداکثر سرعت و قیمت عرضه می شود. ما همچنین در هر دو دوچرخه کمک دستفروشی دریافت می کنیم تا آنها را فراتر از محدوده اعلام شده خود برسانیم. دوچرخه های برقی دارای باتری های Seatpost هستند. اینها برد رانندگی را به ترتیب 60 و 130 کیلومتر می دهند.

از 1 تا 15 3 نوامبر، شما شانس دریافت مزایای زیر را خواهید داشت:

دوچرخه تاشو FIIDO X دارای یک باتری قابل جابجایی است که کاربران می توانند در هر زمان به راحتی آن را جدا کنند. این به نگهداری باتری در داخل خانه در دمای سرد کمک می کند و عمر باتری را افزایش می دهد. باتری با دوام طولانی مدت این دوچرخه به کاربران اجازه می دهد با هر بار شارژ 8 مایل سوار آن شوند.

چراغ ها:

1.1599 دلار برای خرید Fiido X

طراحی یک تکه قاب FIIDO X را شیک‌تر کرده است. این دوچرخه همچنین دارای باتری لوله صندلی قابل جابجایی ممتاز است که روی یک مسیر کشویی قرار دارد.

دوچرخه های ناهموار باید کثیف باشند و به صورت روزانه تمیز نشوند. بنابراین، FIIDO مطمئن شده است که دوچرخه دارای مقاومت در برابر گرد و غبار و آب با حفاظت IP54 است. علاوه بر این، گواهینامه ایمنی EN15194 اتحادیه اروپا ایمنی را به سواران می دهد. ترمزهای دیسکی هیدرولیک ایمنی بیشتری را در هنگام سواری به ارمغان می آورد و در یک روز برفی به راحتی آن را متوقف می کند.

دوره تبلیغاتی: 11.1 – 11.15

ما همچنین برای اولین بار برخی از ویژگی ها را در یک دوچرخه الکتریکی مشاهده می کنیم. دوچرخه الکترونیکی تاشو FIIDO X دارای سیستم ترمز دیسکی هیدرولیک است.

باتری

در قسمت جلو، چراغ‌های LED OEM را دریافت می‌کنیم که در شب به سواران کمک می‌کنند. مشابه این دوچرخه دارای چراغ عقب است که می تواند در روزهای برفی موثر باشد.

تجربه سوارکاری:

ADO A20 electric bike now for just $769.99


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/11/03/fiido-x-foldable-e-bike/

2.10٪ تخفیف لوازم جانبی، تا 46.05 دلار صرفه جویی کنید

  1. 100 سفارش اول این فرصت را دارند که: باتری قابل تطبیق / پدال پا / براکت لیوان

کد کوپن 200 دلاری: FX20