دوچرخه برقی تاشو BEZIOR X1000 با قیمت 1339.99 دلار عرضه می شود [Coupon]

نه تنها این است Bezior X1000 تاشو، اما این یک دوچرخه واقعاً چاق با موتوری قدرتمند و چرخ های 26. بسیار پهن است. این راه حل ذخیره سازی و حمل و نقل را با یک ردپای کوچک آسان می کند.

کد کوپن: 70SUXM4W

دوچرخه برقی تاشو BEZIOR X1000 اکنون در دسترس است Geekbuying فقط با 1339.99 دلار استفاده از کد کوپن پس از تخفیف: 70SUXM4W. برای سفارش هم اکنون روی دکمه زیر کلیک کنید:

ایمنی حرف اول را می زند و توسط ترمزهای دیسکی هیدرولیک تضمین می شود، ویژگی که در دوچرخه های چاق بدیهی نیست. 26؟ چرخ‌ها کاملاً پهن هستند: حتی برای زمین‌هایی که رام کردن آن‌ها با دوچرخه کاملاً آسان نیست، عالی است. نگین نهایی: کامپیوتر را روی فرمان نمی فرستد. که به شما امکان می دهد تمام پارامترها را تحت کنترل نگه دارید.

امکانات

ابعاد دوچرخه برقی 198 × 110 × 105 سانتی متر است که به این معنی است که حتی دوچرخه سواری که قدش برای دوچرخه های معمولی بیش از حد بلند است، برای سوار شدن به آن مشکلی نخواهد داشت. Bezior X1000 یک محصول فوق العاده ممتاز است و می توانید آن را از مصالح ساختمانی مشاهده کنید. از نظر فنی، باید توجه داشت که محصولات مشابه بسیار کمی در اطراف وجود دارد. رنگ مشکی و سبز لیمویی کمک می کند تا این خودروی برقی فوق العاده منحصر به فرد شود. نکته جالب این است که این دوچرخه با وجود تمام ویژگی هایش تاشو نیز دارد. به این ترتیب می توانید هوس داشتن یک محصول از این نوع را در هنگام زندگی در آپارتمان از بین ببرید: می توانید آن را در خانه همراه خود نگه دارید و فضای بسیار کمی را اشغال می کند.

ساختن

یک موتور 1000 وات وجود دارد که عملکرد الکتریکی را تا 40 کیلومتر بر ساعت ارائه می دهد. و این می تواند استقلال انرژی را تا حداکثر 100 کیلومتر تضمین کند. دوچرخه برقی BEZIOR X1000 دارای عملکرد دوگانه با 5 حالت کمک پدال است. و حالت تمام برقی با پدال گاز یا می توان آن را مانند یک دوچرخه معمولی رکاب زد. برای کنترل توابع و پارامترها. ما یک صفحه نمایش LCD بزرگ، مجهز به کنترل بر روی فرمان پیدا می کنیم. این سیستم توسط یک واحد کنترل پیچیده مجهز به فناوری L-Drive مدیریت می شود. که مدیریت توان و مصرف را بهینه می کند.

باتری

در Geekbuying خرید کنید


منبع: https://www.xiaomitoday.com/2022/10/11/bezior-x1000-folding-electric-bike-offered-at-1339-99-coupon-deal/

کد کوپن: 70SUXM4W

باتری 48 ولت و 12.8 Ah بزرگ است و در داخل قاب پنهان شده است. سازنده سلول های لیتیومی با کیفیت پاناسونیک را برای اطمینان از قابلیت اطمینان و عمر طولانی انتخاب کرده است. بسته باتری دارای وزن کم حدود 3 کیلوگرم است و با قفل در جای خود قفل می شود. BEZIOR X1000 را می توان با اتصال مستقیم کابل به قاب شارژ کرد یا می توانید آن را برای شارژ در منزل خارج کنید. برای بار کامل انرژی، حدود 4.5 ساعت نیاز است که برای رسیدن به استقلال رضایت بخش کافی است.

همچنین بخوانید: فروش دوچرخه برقی تاشو NIUBILITY B16 به قیمت 459.99 دلار [Coupon Inside]

کجا برای خرید

در Geekbuying خرید کنید

طرح